• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Сиктивкарі на нелегальній переправі Audi пішла під лід «БНК

Сьогодні вранці на несанкціонованої переправі до Сиктивкарському селищу Трехозерка під лід провалилася Audi A6. Водій самостійно покинув автомобіль і викликав рятувальників. Сьогодні вранці на несанкціонованої переправі до Сиктивкарському селищу Трехозерка під лід провалилася Audi A6

Фото народного кореспондента

Як повідомили БНК в ГУ МНС по Комі, водій рухався по незміцнілий льоду на переправі Нафтобаза - Трехозерка. Лід не витримав - автомобіль провалився.

Водій залишив транспорт і викликав рятувальників, він не постраждав. Зараз машина знаходиться на дні річки, полином огородили. До підйому автомобіля поки не приступали.

Нагадаємо, у вівторок на загальноміський планерці керівник МКП «Жилкомсервіс» Олексій Буткіна повідомив , Що підприємство заливає переправу на Трехозерку. Зараз товщина льоду становить близько 20 см, для безпечного переїзду машин необхідно не менше 45 см.

Орієнтовно роботи будуть завершені до 25 грудня. Тоннаж автомобілів, що допускаються на переправу, будуть збільшувати поступово - від легкових до великих вантажівок.

До слова, спроба проскочити по небезпечному льоду вже не перша. «Відважні» сиктивкарци періодично намагаються перетнути річку на машинах нелегально. За правопорушення водіям загрожує штраф розміром до 1500 рублів.

Новости