• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Марат Ахметов: У Татарстані засіяно 73 відсотка прогнозних площ

(Казань, 19 травня, «Татар-інформ»). На сьогоднішній день в Татарстані засіяно 1,3 млн га, або 73 відсотка прогнозних площ, заявив сьогодні заступник Прем'єр-міністра РТ - міністр сільського господарства і продовольства РТ Марат Ахметов на республіканській нараді в Будинку Уряду РТ під головуванням Президента РТ Рустама Мінніханова. Про це повідомляє прес-служба глави республіки.

Про це повідомляє прес-служба глави республіки

У республіці повністю завершена сівба ячменю (382 тис. Га) та цукрових буряків (близько 66 тис. Га), розповів Ахметов.

Першим завершив яровий посів Заїнський район, скоро до нього приєднається Сармановський район, в найближчі дні завершать посівну Тетюшського, Атнінскій, Апастовского і Нурлатський райони, сказав він.

Серйозно відставали за термінами Верхнеуслонскій і Агризький район, де засіяно 42 відсотки і 48 відсотків площ відповідно. Також відстають Зеленодольськ, Бугульминский, Алькеевского, Високогірський, Кайбіцкій райони.

Також відстають Зеленодольськ, Бугульминский, Алькеевского, Високогірський, Кайбіцкій райони

За 4 місяці 2018 року в республіці по сільгоспформуваннях вироблено понад 415 тис. Тонн молока, з ростом 2 відсотка (8,5 тис. Тонн до 2017 року), з них у квітні року - 108 тис. Тонн молока, доповів глава Мінсільгосппроду РТ.

За словами глави відомства, через упущень менеджменту холдингової компанії «Ак Барс» були знижені обсяги молока по Буїнського, Кайбіцкому і Апастовський район. «Але неправильно все ставити в провину тільки" Ак Барс "холдингу. На жаль, глави цих районів практично самоусунулися від питань тваринництва по агрофірмам, перестали відвідувати ферми, немає робочого контакту », - сказав Ахметов.

Виділені в 1-му кварталі майже 1,5 млрд субсидій на молоко дозволили багатьом сільгоспвиробникам відшкодувати понесені втрати, забезпечити їх необхідними обіговими ресурсами, повідомив доповідач.

Виділені в 1-му кварталі майже 1,5 млрд субсидій на молоко дозволили багатьом сільгоспвиробникам відшкодувати понесені втрати, забезпечити їх необхідними обіговими ресурсами, повідомив доповідач

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Новости