• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чужих ДТЕК не буває: головним бенефіціаром закону про аліменти виявився Ахметов

На сайті Верховної Ради опублікована новина про прийняття поправки до Податкового кодексу, який дозволить ДТЕК Ахметова заощадити близько 3 мільярдів гривень податків, повідомляє Bihus.info .

Насправді ж, поправка про скасування ПДВ для імпортерів обладнання відновлюваної енергетики, вставлена ​​членом фракції НФ Юрієм Вознюком в законопроект про скасування оподаткування на аліменти (!), Отримані від нерезидентів України, виставлялася на голосування 3 липня, але набрала всього 155 голосів з 226 необхідних. У підсумку законопроект «Про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу України» був прийнятий в той же день без поправки.

У підсумку законопроект «Про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу України» був прийнятий в той же день без поправки

Проте, в тексті відповідної новини, опублікованій на сайті парламенту, поправка Вознюка присутній:

Проте, в тексті відповідної новини,   опублікованій   на сайті парламенту, поправка Вознюка присутній:

Як бачимо, перед нами чергові чудеса в решеті: поправка, внесена Вознюком перед голосуванням закону в другому читанні і не набрала голосів (слава тобі господи, навіть наші депутати змогли вчасно зметикувати, де діти, а де Ахметов ...), Чудненько чином фігурує в новинах офіційного сайту ВР як проголосована і прийнята. Як казав персонаж відомого радянського мультфільму, спритність рук і ніякого шахрайства!

А тим часом саме ахметовський ДТЕК, за даними рейтингового агентства FITCH, збирається в 2018-2019 роках вкласти в «зелену» енергетику 730 мільйонів євро, причому більше половини цих коштів буде вкладено саме в імпортне обладнання. Таким чином, присусідитися до закону про захист інтересів дітей, олігарх заощадить приблизно 3 мільярди гривень податків ... Діти, треба розуміти, повинні бути в захваті!

Втім, попереду маячить ще одна інтрига: чи міститься поправка Вознюка в тексті закону, відправленому на підпис Президенту чи ні, а також підмахне Петро Олексійович цей щедрий дар Рінату Леонідовичу або таки поімеет совість (в позитивному сенсі слова). Здається, пора знову робити ставки!

Новости