• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Лазерне лікування дерматологічних проблем

 1. Лікування дерматологічних проблем
 2. «Програма щадного омолодження» ®

В надійних руках  Лікування дерматологічних проблем  Мрія людей про вічну молодість призвела до появи величезної ринку для технологій, які допомагають уповільнити або зупинити старіння В надійних руках

Лікування дерматологічних проблем

Мрія людей про вічну молодість призвела до появи величезної ринку для технологій, які допомагають уповільнити або зупинити старіння. Сучасні розробки в області лазерної техніки дозволили створити науково підтверджений, що дає стійкий ефект спосіб відновлення природної краси шкіри.

Д-р Аніко Фекете Добрібанне - лікар-дерматолог

Отримала диплом лікаря дерматолога-косметолога в Дерматологічної клініці м Будапешта в 1988 році. Раніше працювала в окружній лікарні м Залаегерсег та дерматологічному відділенні поліклініки при лікарні в м Кестхей. В даний час веде прийом в поліклініці м Сентготтхард.

«Програма щадного омолодження» ®

Програма омолодження допомагає шкірі обличчя «повернутися» на багато років назад і дає видимий результат відразу після процедури. Крім того, лазерний промінь стимулює процес саморегенерації клітин сполучної тканини, який триває до півроку, допомагаючи клітинам виробляти все більше повноцінного колагену і тим самим продовжувати омолодження. Лікування дає стійкий багаторічний ефект. Пізніше процес старіння поновлюється з рівня, набагато (до 10 років!) Відстає від реального віку.

 • Щадне омолодження методом TwinLight®
  Рекомендується 2-3 процедури, ціна: 150 000 HUF / ceанс тривалість процедури 1 годину - 4 етапи / процедура
  1. Процедура
  2. Процедура через 6-8 тижнів
  3. Процедура через 4-6 місяців

Для усунення зморшок і відновлення шкіри застосовується більш радикальний ербієвий або більш щадний неодимовий лазер, в залежності від кінцевого естетичного результату, точно спланованого пацієнтом і його лікарем. Поетапний метод лікування TwinLight ™ від компанії Fotona дозволяє поєднувати більш радикальне і щадне вплив в рамках єдиного курсу перешкоди старіння.

До сих пір омолоджуючі процедури залучали велику поверхню шкіри без розрізнення ділянок з більш і менш вираженим старінням. На відміну від цього інноваційний поетапний метод омолодження TwinLight® від компанії Fotona точно спрямований на проблемні ділянки шкіри і не зачіпає здорову шкіру навколо них. Теплова енергія лазера одночасно стимулює формування нових колагенових волокон в глибоких шарах дерми і прискорює процеси регенерації здорової шкіри навколо оброблюваних проблемних ділянок.

Поетапний метод омолодження TwinLight ® являє собою простий триступеневий курс лікування, в результаті якого шкіра виглядає гладкою, свіжою та здоровою. Неодимовий лазерний промінь від компанії Fotona з глибоким тепловим ефектом відновлює і стимулює відновлення шкіри, а ербієвий лазер допомагає організму генерувати новий, більш еластичний епідерміс.

Цей вид терапії можна використовувати для всіх типів і всіх ступенів тонусу шкіри і вимагає короткого періоду відновлення.

Лазерна підтяжка обличчя без хірургічного втручання

 • Fotona 4D ™
  Рекомендується 2-3 процедури, ціна: 150 000 HUF / ceанс тривалість процедури 1 годину - 4 етапи / процедура
  1. Процедура
  2. Процедура через 6-8 тижнів
  3. Процедура через 4-6 місяців

Терапія 4D ™ від компанії Fotona являє собою унікальну серію процедур, не пов'язану з хірургічним втручанням, яка передбачає обробку шкіри обличчя і області рота. Процедура підвищення еластичності і наповненості сполучної тканини за рахунок інтенсивного скорочення колагенових волокон, дає стійкий омолоджуючий ефект і не вимагає відновлення або курсу підшкірних ін'єкцій.

Технологія 4D ™ від компанії Fotona задіє лазерні промені двох видів (ербієвий і неодимовий) і передбачає чотири робочих режиму. Процедури спрямовані на комплексну боротьбу з віковими змінами по чотирьом різним напрямкам, які охоплюють як глибокі шари дерми, сполучну тканину середнього і верхнього рівня, так і поверхневий шар шкіри.

Чотири «вимірювання» терапії 4D ™ від компанії Fotona передбачають чотири різних режими впливу: SmoothLiftin ™, FRAC3 ™, PIANO ™ і SupErficial ™. Естетична лицьова пластику застосовує всі чотири режими впливу в боротьбі зі старінням. Метод SP Dynamis від компанії Fotona об'єднує в собі всі чотири ексклюзивні процедури і лазерний промінь двох видів, будучи найбільш ефективним і безболісним з відомих в даний час неінвазивних способів досягнення бажаного ефекту омолодження. Поетапна терапія 4D ™ від компанії Fotona для підтяжки обличчя не вимагає ні загальної анестезії, ні місцевого знеболювання.

Як терапія 4D ™, так і терапія 3D від компанії Fotona передбачає обробку області рота з тією різницею, що процедура SupErficial ™, що забезпечує згладжує і поліруючий вплив на поверхневий епітелій, є заключним етапом терапії 4D, але не входить в серію процедур 3D.

Запис на прийом: 06 83 501 190 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Більш детальну інформацію про процедури дивіться на сайті: www.intimlaser.eu

Новости