• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Дикі кішки в Австралії вбивають більше мільйона рептилій щодня - дослідження

цею материал Доступний по-русски

В середньому кожна кішка вбиває 225 рептилій на рік. Вчені виявили у кішок багато прикладів переїдання ящірками, з рекордом 40 ящірок в одному шлунку кішки.

Вчені виявили у кішок багато прикладів переїдання ящірками, з рекордом 40 ящірок в одному шлунку кішки

В середньому кожна дика кішка вбиває 225 рептилій на рік \ фото з відкритих джерел

Дикі коти вбивають в Австралії понад мільйон рептилій щодня, це загрожує існуванню багатьох видів, свідчить нове дослідження вчених з університету Чарльза Дарвіна.

Читайте також У Дубаї створюють мобільний притулок для постраждалих тварин

Коти знищили цілі популяції деяких тварин в Австралії після того, як були завезені європейськими поселенцями два століття назад, передає радіо Свобода . Зусилля стерилізувати численну популяцію до сих пір не дали результату.

Нові висновки засновані на більш ніж 10 тис. Зразків харчування хижаків, зібраних біологами по всій країні. В цілому близько 650 млн ящірок і змій стають жертвами диких і домашніх кішок щорічно, визначили автори дослідження.

«В середньому кожна дика кішка вбиває 225 рептилій на рік. Ми знайшли у кішок багато прикладів переїдання ящірками, з рекордом 40 окремих ящірок в одному шлунку кішки », - говорить провідний дослідник Джон Войнарська з університету Чарльза Дарвіна, додавши, що дикі кішки споживають більше рептилій в Австралії, ніж в США чи Європі.

Дослідження, опубліковане в журналі Wildlife Research, показало, що коти знищили 250 різних видів рептилій, з них 11 видів, що знаходяться під загрозою зникнення. Дикі кішки в Австралії також вважаються головними винуватцями високих темпів вимирання ссавців в країні.

Уряд Австралії виділив понад 30 млн австралійських доларів ($ 23 млн) на проекти, спрямовані на зменшення впливу диких кішок. Австралійська організація з охорони дикої природи в минулому місяці закінчила 44-кілометровий електрифікований паркан, щоб створити в пустелі зону, вільну від котів площею майже 9400 га. Згодом захищена площа буде збільшена до 100 тис. Га, і це дозволить повторно розводити рідкісних тварин, які потрапили на грань вимирання через дії хижаків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости