• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Зведення ДТЕК за 19 листопада. Відновлення електропостачання в Донецькій області

  1. Зведення ДТЕК за 19 листопада. Відновлення електропостачання в Донецькій області

Зведення ДТЕК за 19 листопада. Відновлення електропостачання в Донецькій області

19 листопада в відновлювальних роботах брало участь 933 енергетика ДТЕК, в складі 260 бригад, з використанням 257 одиниць спецтехніки.

Основні події дня:


• Бр ІГАД ДТЕК Донецькобленерго відновили електропостачання населених пунктів, знеструмлених в результаті бойових дій: місто Кіровське (Шахтарський район), село Нудне (Ясинуватський район), селище Шуми під Дзержинському.
• Відновлено електропостачання будинків близько 2,5 тисяч жителів, 2-х шкіл, будинків престарілих та 2-х котелень в селищах Каютова і Кондратьевка під Горлівкою, що потрапили під обстріл 17 листопада.
• В Єнакієво світло повернутий в будинку 9 тисяч абонентів, відновлено електропостачання 4-х котелень, знеструмлених через обстріли 17 листопада.
• Оперативно відновлено електропостачання селища Свердлова і 3-х котелень в Макіївці, знеструмлених через бойові дій 18 листопада.
• У Донецьку відновлено електропостачання 1200 будинків приватного сектора і 5-поверхових будинків в селищі Жовтневий, знеструмлених через обстріл вранці 19 листопада.
• Енергетики ДТЕК Донецькобленерго і ДТЕК Високовольтних мереж продовжують вести роботи по ремонту і заміні ліній електропередачі, пошкоджених в результаті бойових дій. Проводяться ремонти і заміна проводу, установка опор, заміна електрообладнання на Донецькому, Горлівському, Єнакіївському, Макіївському, Тельманівському, Ясинуватському ділянках високовольтних ліній електропередачі.
В результаті бойових дій в Донецькій області залишається знеструмленим 41 населений пункт (в тому числі, частково і повністю):
Піски, Водяне, Лозове, Невельському, Ластівчине, Тоненьке, Північний, Александрінкі, Старомихайлівка, Славне, Широкино, Бердянське, Лебединське, Піонерське, Сопине, Білокамянка, Нова Ласпі, Гранітне, Старомар'ївка, Нова Мар'ївка, Зорька, Саурівка, Тарани, Кам'янка, Данилівка, Польове, Нікішине, Круглик, Веселий, Кумшацьке, Тимофіївка, Стрюкове, Димитрове, Малоорлівка, Веселе, Спартак, Червоний Партизан, Верхньоторецьке, Богданівка, Червоний жовтень, Первомайське.
• Частково знеструмлені міста Мар'їнка, Авдіївка, Донецьк, Дебальцеве, Горлівка.
• В результаті бойових дій знеструмлена Верхньо-Кальмиусская фільтрувальна станція, що забезпечує водопостачання жителів Донецька і Червоногвардійського району Макіївки.

Оплата за комунальні послуги в ряді міст Донецької області проводиться тільки в безготівковій формі. Оплатити електроенергію можна безпосередньо в абонентських відділах ДТЕК Донецькобленерго через POS-термінали, використовуючи банківську картку, за допомогою інтернет-банкінгу або через інтернет-сервіс «Особистий кабінет» на сайті http://donetskoblenergo.dn.ua/ Оплату через термінали вже приймають всі абонентські ділянки в Донецьку, Горлівці, Макіївці, Артемівську, Авдіївці, Дзержинську, Дебальцеве, Дружківці, Червоному Лимані, Костянтинівці, Мар'їнці, Велико-Новоселковке, Докучаєвську, Ясинуватої, Старобешеве, Маріуполі. У найближчий тиждень таку можливість отримають клієнти компанії в Володарську, Новоазовську, Тельманове, Амвросіївці, Сніжному, Шахтарську, Харцизьку, Торезі та Єнакієвому.

На сьогоднішній день оплата через «Особистий кабінет» доступна для жителів Донецька, Макіївки, Маріуполя, Горлівки, Краматорська, Артемівська, Дебальцеве, Єнакієве, Селидове, Дзержинська, Красноармійська, Авдіївки, Ясинуватої, Волновахи, Докучаєвська, Мар'їнки, Великоновосілківського та Старобешівського районів

ДТЕК Донецькобленерго дякує усім своїм клієнтам за оплату електроенергії в непростий для всіх жителів Донбасу час. Кошти надходять безпосередньо на рахунок енергокомпанії. В першу чергу, кошти йдуть на закупівлю необхідного обладнання і матеріалів для ремонтно-відновлювальних робіт в електромережах Донецької області. Також на виплату заробітної плати енергетикам, які, щоб забезпечити жителям регіону світло і тепло, працюють з ризиком для життя в небезпечних умовах без вихідних. Крім того, компанія розраховується з ДП «Енергоринок» за придбану електроенергію.

Share this news: To top Home
Новости