• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гройсман доручив спростити використання бізнесом касових апаратів

Гройсман запропонував спростити використання касових апаратів / Фото УНІАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі розробити рішення щодо дерегуляції процедури використання бізнесом реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів).

Читайте також 4G в Україні: Гройсман доручив перевірити на корупцію постанову щодо розподілу радіочастот

«Я наполягаю на тому, щоб ми розробили всі необхідні рішення щодо дерегуляції реєстраторів розрахункових операцій ... Потрібно спростити систему змісту розрахункових касових апаратів», - сказав він.

За словами прем'єра, український регулювання використання РРО відрізняється від світових стандартів в гіршу сторону і змушує бізнес встановлювати непотрібне обладнання, а також платити за нав'язане обслуговування.

«Розробіть необхідні рішення, що завгодно - постанови уряду, законопроекти, накази. Це питання має бути вирішене », - підкреслив прем'єр.

Як повідомляв УНІАН, вимога щодо обов'язкового застосування РРО з 1 липня 2015 року поширюється на платників єдиного податку третьої групи (з обсягом доходу протягом року не більше 5 млн грн), а з 1 січня 2016 року - це вимога поширилося також на підприємців - платників єдиного податку другої групи (з обсягом доходу протягом року не більше 1,5 млн грн).

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» був прийнятий 20 грудня 2016 року і вступив в чинності 1 січня 2017 року.

16 березня 2017 року уряд затвердив перелік побутових товарів (побутової техніки), які можуть продаватися тільки з використанням касових апаратів. Список налічує кілька сотень найменувань.

Верховна Рада в жовтні 2016 прийняла в першому читанні законопроект №4117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків», який дозволяє використовувати смартфони та планшети в якості касових апаратів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости