• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Апарат для пресотерапії і лімфодренажу: види

 1. Призначення і види апаратів
 2. Як користуватися прессомассажером
 3. вибір пристрою

У домашніх умовах для додання пресу гарної форми часто застосовуються спеціальні пристрої. Пропонуємо розглянути, як використовується апарат для пресотерапії, в чому різниця моделей для дому та для салонів краси, а також, де його можна купити.

Призначення і види апаратів

Домашній апарат для лімфодренажа і пресотерапії - це компресійний механізм, який за допомогою стиснутого повітря високої тиску впливає на м'язи преса. Принцип його дії заснований на створенні штучного середовища, яка нагадує вакуум. Пацієнт одягає спеціальний костюм, після чого включається пристрій, під час сеансу людина відчуває дуже приємні розслаблюючі відчуття - вплив повітряних хвиль на тіло. Це допомагає прискорити обмін речовин в клітковині і значно скоротити за рахунок цього кількість жирових відкладень.

Даний фізіотерапевтичний апарат використовується для:

 1. Прискорення обміну речовин;
 2. Розганяється лімфа, що знижує кількість холестерину в організмі;
 3. Лікування тромбів і варикозу;
 4. Лікування целюліту будь-якій стадії, надмірної ваги;
 5. Зняття напруги;
 6. Виведення з тіла зайвої рідини і токсинів.
У домашніх умовах для додання пресу гарної форми часто застосовуються спеціальні пристрої

Апарат для пресотерапії

Існують різні апарати для лімфодренажа і пресотерапії, і перед тим, як вибрати якийсь тип необхідно ознайомитися з його областю роботи і ефектом. Переносний малогабаритний прилад допомагає вирішити багато проблем, такі як валики на животі або вушка на стегнах, але його рідко використовують для позбавлення від «апельсинової» скоринки. Це домашній апарат, його можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині або у відділі спортивних товарів в гіпермаркеті.

Професійний терапевтичний апарат, який здійснює пресотерапія і дренаж являє собою більш габаритний пристрій. На вигляд він нагадує лазерну установку, і його не рекомендується часто пересувати. Його можна побачити в салонах краси або масажних кабінетах. Ціна такого приладу складає порядком 50 000 рублів (Чехія), але якщо виробник - Франція, то прилад може обійтися і в 80-100 тисяч. Торгівля в основному виробляється або по Інтернету, через офіційні сайти або за допомогою регіональних дилерів.
Відео: огляд апарату для лімфодренажа і пресотерапії Takasima AM 309

Рекомендуємо до прочитання

Як користуватися прессомассажером

Незважаючи на те, що продаж здійснюється практично у всіх містах Росії і України (Новосибірськ, Москва, Одеса, Кіров, Київ, Єкатеринбург і т.д.), інструкція до приладу часто вже не переведена з мови виробника, тому пропонуємо ознайомитися з покроковим керівництвом експлуатації апарату для пресотерапії:

 1. Попередньо можна їсти 2 години і необхідно прийняти ванну. Ми радимо сильно не розпарювати, тому що це може викликати розрив деяких судин і після сеансу будуть синці;
 2. Надівається костюм тільки на сухе тіло (в окремих випадках за рекомендацією лікаря можна використовувати спеціальні моделюють гелі або навіть маски для спалювання жиру, щоб посилити ефект);
 3. Чи включається пристрій і налаштовується циклічність впливу. Вважається, що чим швидше буде пересуватися по костюму повітря - тим сильніше ефект, але краще звернутися до фахівця, лікар допоможе визначити оптимальну частоту;
 4. Найголовнішим плюсом пресотерапії є те, що її можна робити щодня, але не більше 45 хвилин. Звичайно, якщо відвідувати салони, то трохи накладно, але в домашніх умовах - це найкраще рішення позбутися від зайвих сантиметрів.

Фото - комплектація апарату для пресотерапії

Також є і протипоказання для використання. Це перепади тиску (гіпотонія, гіпертонія), вегетативно-судинна дистонія, близько розташовані до шкіри судини.

вибір пристрою

Дуже важливо, яку модель Ви підберете, щоб робити масаж. Незважаючи на всі позитивні відгуки, існують думки, що не всі прилади однаково корисні. У більшості випадків це стосується застарілих апаратів, які не можуть налаштовувати силу і частоту повітряного потоку.

У більшості випадків це стосується застарілих апаратів, які не можуть налаштовувати силу і частоту повітряного потоку

Фото - Домашній апарат

Ми пропонуємо розподілити прилади для пресотерапії по країнам, в яких проходить їх виробництво:

 • Ізраїль - Instrument Beauty (серію Б'юті також виробляє фірма з Іспанії), Nazeli 4;
 • Франція - Rejouir Лимфодренаж, Gezatone, Pharmacelspower-Q, Gezanne;
 • Німеччина - Physiovac, Lympha Press Optimal, Biopress;
 • Італія - ​​Pressomed 2009 (особливо рекомендується при варикозі ніг), LINFOPRESS Elite;
 • Чехія - Ums 160, Impress, Linfopress Evolution, Лімфавіжін (його дуже хвалить форум косметологів і терапевтів - дешевий, але по функціоналу не поступається французьким моделям);
 • Корея - GUANGZHOU PULLY BEAUTY EQUIPMENT CO (Б'юті Груп), Takasima.

Фото - Професійний апарат

Крім цих відомих компаній також є Power Q1000plus, Pulstar, Silver Fox, Доктор Життя (Doctor Life), Active, Ballancer Air, Cerri, Airmoon Dl, Green Ib-2000, Mark, Moon, Press Btl, Pro, Slim, Spa, Tron , Unix, Wave Limpha, Pharmacels та інші.

Якщо потрібно недорого купити апарат для пресотерапії, радимо придивитися до моделей корейського виробництва (у них найвигідніша ціна). Крім того, якщо знадобиться ремонт - вони набагато дешевше в обслуговуванні.

Кожна фірма зобов'язана видати гарантійний талон, в середньому на масажні установки забезпечується гарантія на 12 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: вакуумні тренажери .

оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок:

Новости