• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Завантаження програмного забезпечення

 1. Безкоштовний антивірус з гарантією Microsoft
 2. Найбільш повний і оновлений безкоштовний антивірус
 3. Безкоштовний антивірус і світло на вашому комп'ютері
 4. Збільшення дискового простору
 5. Кращий вибір для навігації
 6. Насолоджуйтесь все, що ви хочете бачити без обмежень
 7. Швидкість, простота, безпека
 8. Підвищіть адреналін
 9. Зв'яжіть свій комп'ютер
 10. Покращена продуктивність

Безкоштовний антивірус з гарантією Microsoft

За часів, коли Інтернет є незамінним інструментом для роботи або для розваг, які безпеки ПК є абсолютною необхідністю. Виходячи з цього, Microsoft вирішила розробити потужний Microsoft Security Essentials антивірус абсолютно безкоштовно для будь-якого виду загроз, які можуть пошкодити комп'ютер.

+ Завантажити

Найбільш повний і оновлений безкоштовний антивірус

Ідеально підходить для людей, які роблять добру використання комп'ютера, програмне забезпечення захищає від троянів, хробаків, шпигунських програм і будь-яких вірусів. Крім того, інтеграція з іншими інструментами, такими як Avast! Internet Security забезпечують повну безпеку для захисту ваших даних.

+ Завантажити

Безкоштовний антивірус і світло на вашому комп'ютері

AVG Anti-Virus являє собою програму, яка дасть користувачеві високоефективний захист в реальному часі безкоштовно. Якщо ви завантажуєте його, ви будете захищені від усіх загроз від вірусів, шкідливих програм, шпигунського ПЗ та інших шкідливих файлів на комп'ютер постійно переховуватися.

+ Завантажити

Збільшення дискового простору

Одним з найбільш важливих переваг є можливість Ccleaner для видалення програм з тієї ж платформі. Це включає в себе видалення тимчасових інтернет-файлів, операційну систему і додатки неефективне.

+ Завантажити

Кращий вибір для навігації

Firefox вже сьогодні стати головним браузера. Його постійні оновлення дозволяють користувачам отримати доступ до будь-якої веб-сайт, як швидко і безпечно, наскільки це можливо.

+ Завантажити

Насолоджуйтесь все, що ви хочете бачити без обмежень

Велика частина матеріалу знайти в Інтернеті призначений в форматі флеш, тому Flash Player має важливе значення при грати будь-який формат SWF файлу без незручності. Відео, музика, анімація, ігри і все, що завгодно ігровий досвід.

+ Завантажити

Швидкість, простота, безпека

Однією з основних особливостей Google Chrome є швидкість, з якою виконує задані дії. І початок і завантаження сторінки, швидкість є одним параметром, який показує, що цей браузер став одним з найбільш часто використовуваних в даний час.

+ Завантажити

Підвищіть адреналін

GTA San Andreas дія гри, що підвищить рівень адреналіну в крові, і ви будете взяти на себе роль Карла Джонсона і inmiscuirás вас на вулицях Сан-Андреас держави в цілою бандою. Історія приведе вас до будь-якої ситуації: грабежів, гонки, вуличні бійки, ...

+ Завантажити

Зв'яжіть свій комп'ютер

Hamachi є надзвичайно корисним для тих, хто бажає поєднати два або більше комп'ютерів. Через можливостей, що надаються, ви можете створювати і керувати VPN, пов'язуючи IP ПК, і ви будете в дуже простим способом.

+ Завантажити

Покращена продуктивність

Internet Explorer браузер є найвідомішим і дозволяє задовольняти потреби своїх користувачів, тому оптимізувати продуктивність на графічній функції обробки, відео і тексту завдяки апаратному прискоренню.

+ Завантажити

Minecraft є ідеальним гра, якщо ви збираєтеся летіти ваша уява і ви вирішили побудувати самий творчий ... + Детальніше

Завантажити ITunes і побалувати себе в вишуканому та сучасному інтерфейсі ... + Детальніше

Його робота проста і зручна, тому що вам потрібно тільки поставити посилання для завантаження на панелі завдань ... + Детальніше

Windows Live Messenger є одним з найбільш широко використовуваних месенджерів сьогодні. Його популярність завдяки своїй чудовій продуктивності ... + Детальніше

Новости