• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Криптовалюта Cardano її перспективи та прогноз на 2019

 1. Криптовалюта Cardano (ADA)
 2. Перспективи криптовалюта ADA
 3. Прогноз Cardano (ADA) на 2018
 4. Чи варто інвестувати в Cardano зараз?

Вітаємо Вас

Вітаємо Вас!

Ласкаво просимо на наш сайт, де ми розповідаємо про перспективи найбільш відомих блокчейн-проектах. У даній статті, ми поділимося з вами своїм прогнозом щодо криптовалюта ADA від проекту Cardano.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 1. Криптовалюта Cardano (ADA)
 2. Перспективи криптовалюта ADA
 3. Прогноз Cardano (ADA) на 2018
 4. Чи варто інвестувати в Cardano зараз?

Криптовалюта Cardano (ADA)

Криптовалюта ADA - це одна з найбільш обговорюваних криптовалюта останнім часом, а як ви вже знаєте, вартість цифрових грошей зростає прямо пропорційно зростанню її популярності серед трейдерів і інвесторів. Завдяки цьому, криптовалюта Cardano вдалося досить швидко прорватися в ТОП 5 найбільш капіталізованих блокчейн проектів, де вона займає почесне 5 місце з показником 11,5 млрд. Доларів. Якщо ви хочете отримати більше детальний огляд цієї платформи, то переходите сюди або подивіться відео на Youtube від блогера з ім'ям Ракета t8.

Якщо вам сподобалося дане відео, то можете підписатися на офіційний канал Сергія, посилання на який знаходиться тут .

Перспективи криптовалюта ADA

Платформа Cardano має всі необхідні характеристики, які повинні бути в арсеналі блокчейн-проекту нового покоління. Ми вважаємо, що Cardano це абсолютно новий виток в індустрії криптовалюта. Але, очікувати його популяризації в 2019 році, напевно, не варто.

Нагадаємо, що Cardano дозволяє різним блокчейнам спілкуватися між собою. До поточного часу, децентралізовані додатки ще не знаходять широкого застосування, а значить час Кардано не настав.

Якщо протягом 2019 року, ринок криптовалюта отримає визнання влади, а великі корпорації продовжать розробка блокчейн-платформ, то в 2020 році можна буде очікувати прорив від Cardano. До цього моменту, інвестиції в Cardano будуть невигідними.

Прогноз Cardano (ADA) на 2018

Як було описано вище, криптовалюта ADA має всі шанси для того, щоб стати однією з найбільш затребуваних криптовалюта на ринку, але її час ще не настав. На даний момент, серед платформ дозволяють створювати dApps, пальму першості буде тримати Ethereum, але з часом на його місце буде націлюватися саме Cardano.

За нашими припущеннями, в цьому році, ми зможемо побачити вартість монети ADA вище колишніх максимумів тільки в тому випадку, якщо на ринок в черговий раз прийдуть спекулянти. Нагадаємо, що максимальна ціна Cardano була зафіксована 4 Января 2018 року, коли вартість монети ADA дорівнювала $ 1,28 при загальній капіталізації проекту трохи вище 30 мільярдів.

У 2019, розробники Cardano повністю закінчать роботу над платформою, потім почнеться її розвиток і популяризація. Саме після того, як команда скаже, що вона закінчила роботу над створенням mainnet, почнеться етап її розкрутки.

Чи варто інвестувати в Cardano зараз?

Протягом всього 2018 року, ринок криптовалюта знаходився в глибокій корекції, що породило низку негативних думок в головах недосвідчених учасників ринку криптовалюта. Як показує історія, в минулому, ринок криптовалюта вже кілька разів перебував у подібних ситуаціях, після чого вдало вибирався з них.

Після крайней корекції ринку, яка становила 80 відсотків, біткоіни необхідно було близько 4-х років, щоб повернутися до колишніх вершин. Але зараз, ми бачимо абсолютно іншу індустрію, і цей процес стане більш швидким. Ми не дарма згадали біткоіни, адже саме він є драйвером зростання всього ринку.

Швидше за все, в 2019 році почнеться новий етап розвитку криптовалюта і технології блокчейн. Більшість експертів пов'язують його з запуском платформ Fidelity і Bakkt - це 1й квартал 2019 року. Якщо ви зацікавлені в інвестиціях, то зараз саме той час, коли найкраще купувати Cardano, адже зараз її ціна нижча в 20 разів від свого максимуму. Так, зниження ціни ще може статися, але воно не буде значним.

Друзі, важливо розуміти, що написаний вище cardano прогноз є більш короткостроковим, ніж дана інформація. Ми вважаємо, що технології закладені в блокчейн-проект Cardano є дуже прогресивними, ніж у таких конкурентів як Ефіріум і НЕО.

Але технологій і унікальних розробок мало для того, щоб досягти успіху. Посудіть, адже такі гіганти виробники напоїв Coca & Cola і Pepsi не мають гідних конкурентів серед напоїв в своїй категорії. Але ж створити аналогічні виробництва маючи гроші не так вже й складно. Тому, наш прогноз cardano НЕ буде радісним для його розробників.

Так, ціна криптовалюта ADA може досягти якихось умовних 100 доларів за штуку, але це зростання буде прямопропорційною загальному зростанню ринку. Ось такими ми бачимо перспективи Cardano, але ми не провидці й не приходьки з майбутнього, тому все може бути зовсім по-іншому. Якщо ви вирішили купити собі кілька монет ADA, то для цього можете використовувати біржу Binance .

А що ви думаєте про майбутнє даної криптовалюта? Свою думку пишіть в коментарях.

ЧИТАЙ СВІЖІ НОВИНИ ЗІ СВІТУ
Криптовалюта І БЛОКЧЕЙН-ТЕХНОЛОГІЙ НА
BITBET.NEWS

Чи варто інвестувати в Cardano зараз?
А що ви думаєте про майбутнє даної криптовалюта?
Новости