• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Відшкодування і заміни від Amazon

 1. Служба підтримки Amazon
 2. Заміна товару і повернення коштів
 3. Способи спілкування з підтримкою
 4. Приклад спілкування по телефону
 5. Додаткові способи отримання прибутку
 6. Як уникнути розслідування, і прискорити процес заміни / повернення
 7. Що робити, якщо ваш аккаунт закрили?
 8. Що робити, якщо адреса потрапила в чорний список?
 9. Як зробити замовлення?
 10. список магазинів

Амазон - можливо, найпростіший магазин для використання соціальної інженерії. Ви можете використовувати його для тренувань своїх здібностей в сфері соціальної інженерії, а далі використовувати свої знання практично в будь-яких магазинах.

Щоб мати можливість використовувати методи, описані нижче, потрібно дотримуватися одна умова: товар повинен бути Sold and Dispatched by Amazon або ж Fullfilled by Amazon.

наприклад:

 • Sony PS4 Sold and dispatched by Amazon - годиться
 • Sony PS4 Sold by ABC Store and fullfilled by Amazon - годиться
 • Sony PS4 Sold by ABC Stoe and fullfilled by ABC Store - не годиться

Це означає, що Ви купуєте товар, який дотримується вказане Вище умова, а далі застосовуєте зазначені методи.

Сьогодні в статті

Служба підтримки Amazon

Для початку варто розібратися, якого виду буває служба підтримай Амазон, тому що саме вони будуть допомагати нам отримати додаткові товари і гроші.
1. The customer agent (рівень складності спілкування - легкий)
У них найпростіше отримати відшкодування, тому що вони мають повноваження видати його відразу. Майте на увазі, що у них є грошовий ліміт, за яким вони мають право видати відшкодування. Зазвичай, це 350 $.

2. The Investigators (рівень складності спілкування - середній)
Ці люди знають, що повинні вам зробити відшкодування або заміну товару, але спеціально затягують процес. Зазвичай вони проводять розслідування, але, на щастя для нас, тільки внутрішнє. Воно включає в себе тільки їх склади і виконавчі центри.

3. Account Specialists (рівень складності спілкування - важкий)
Як тільки можливо намагайтеся уникнути цих хлопців. З ними найважче мати справу. І якщо Ви довели процес до них, то іноді буває просто нереально отримати відшкодування або заміну товару. На моєму особистому досвіді, доводилося спілкуватися з ними лише тричі, і один раз вони мені відмовили в заміні товару. В цілому, намагайтеся не доводити процес до того, щоб з вами почали спілкуватися Аккаунт фахівці.

Заміна товару і повернення коштів

Багато в курсі деяких причин, за якими можна попросити відшкодування або заміну на Ваше замовлення. Деяка інформація вже є в паблік, і я тут не для того, щоб сказати Вам використовувати спосіб «порожньої коробки». Проте, і цей спосіб присутній в списку, тому що він працює до цих пір. Я Вам допоможу адаптуватися до будь-якої ситуації і прийняти правильне рішення.
До служби підтримки варто звертатися тільки тоді, коли на акаунті Амазон зазначено, що товар доставлений.

Є 4 основні методи, за допомогою яких можна отримати повернення грошових коштів або заміну товару.

1. Порожня коробка
Спосіб досить простий - говорите, що відкрили коробку, а вона виявилася порожньою. Важливо так само повідомити, що коробка була в цілості й на ній не було видно слідів відкриття, коли Ви її відкривали. Цей спосіб варто використовувати акуратно, коли товар був доставлений за допомогою UPS або FEDEX. Ці компанії чітко оновлюють інформацію про посилку, де б вона була. UPS і FEDEX майже завжди зважують посилки до і після доставки. Зараз за допомогою цього методу важко отримати повернення на величезні суми, проте, цей прийом повинен бути у Вашому арсеналі.

2. Здійснення не прийшла
Цей метод досить успішний, тому що досить важко довести, чи отримали Ви посилку чи ні. Щоб використовувати цей метод, переконайтеся заздалегідь, що все було зроблено правильно. Доставка повинна бути найповільнішої, безкоштовна або стандартна зазвичай означає доставку за допомогою USPS. Це найкраща компанія для нашого методу, тому що найчастіше посилка не має трекінгу, а якщо і має, то майже не оновлюється. Так само, вони дають змогу одержувати посилку без підпису. І ще, Ви завжди можете зателефонувати в USPS і попросити, щоб посилка була залишена на ганку або за будинком.

3. неавторизованих транзакція
Цим методом також було отримано багато повернень, але з ним стоїмо бути акуратніше, тому що це призводить Ваш аккаунт в зону ризику, де Ваш аккаунт може бути заморожений або заблокований. Цей метод можна використовувати, коли Ви вже зробили кілька замовлень. Покупку робіть на іншу адресу, інакше в цьому не буде логіки. Далі ви звертаєтеся в підтримку і повідомляєте, що транзакція була авторизована, тим самим отримаєте гроші назад, а посилку отримаєте за іншою адресою.

4. Проблеми з упаковкою
Тут можна дати волю фантазії. Можна навести такі приклади:

 • У коробці були якісь комахи і паразити, які зіпсували посилку
 • У коробці було багато якихось маленьких кісток
 • У коробці було щось схоже на лайно, їм було вимазана абсолютно все. Мені не потрібна така посилка. Як такий сервіс, як Амазон, дозволяє собі таке?
 • У коробці було все присипане якимось порошком, він дуже дивно пах, я не знаю що це, але можливо це були якісь наркотичні речовини. Я не хочу проблем з поліцією, тому я викинув весь вміст. Що це таке, ВАШУ МАТИ.

Не бійтеся експериментувати, і головне, ніколи не соромтеся. Кричіть, психо, в цілому, ведіть себе так, як ніби це сталося насправді. Адже не думаю, що якби вам прислали посилку всю в лайні, Ви б спокійно розмовляли з підтримкою.

Способи спілкування з підтримкою

Тепер, коли Ви знаєте основні способи, як отримати повернення або відшкодування, розповім Вам ще одну дуже важливу річ.
У вас є 3 методу контакту з підтримкою Амазону: е-маил, лайв-чат і дзвінок.

1. Е-маил
Це найгірший метод спілкування, тому що у них є 24 години на відповідь, а за цей час може статися все що завгодно. Це дуже сильно затягує процес вирішення завдання.

2. Лайв-чат
Це набагато більш кращий спосіб, ніж е-маил, тому що всі дії відбуваються прямо в даний момент, але, тим не менш, у працівника служби є час, щоб подумати або порадитися з супервайзером, і знайти оптимальне рішення.

3. Дзвінок.
Це найкращий спосіб. Тут Ви завжди зможете дотиснути людини зі служби підтримки. Так само Ви можете передати йому своє невдоволення за допомогою криків і емоцій. У працівника не буде багато часу на роздуми, і Ви цим можете скористатися в повній мірі. Якщо Ваші знання англійської не дозволяють «тиснути» на оператора, скористайтеся службою продзвонів, які стоять 5-10 доларів.

Приклад спілкування по телефону

Ви: Hello, Amazon. I just received my order. I waited it for a quite awhile and I'm extremely disappointed on how my order was handled. I just got the box, however the item was missing inside. Does this happen with amazon all the time?
Amazon: Hello, Sir. No, we usually do not get these type of problems with our customers. However, in order for me to help you, please provide your order number and your account name.
Ви: «account name» + «order number» + »billing information» What should I do next ??? A friend of mine ordered from Amazon and this happened to him too.
Amazon: Since this order is a huge amount, I can not refund you, instead we must send this to our investigation team, so that you can be further assessed with. We will do our best to resolve all your problems.
Ви: (в такій ситуації відчувається різниця між дзвінком і лайф-чатом, тому що при розмові ви можете продовжити якісно тиснути на працівника) I worked with a courier company before. And in order to speed up the process, I actually called them today and they told me that they only delivered what Amazon gave them. In fact, they can not do anything about it anymore and they told me that the item was lost in transit.
Amazon: before we process to the refund, can you please tell us the condition of the box when you received it? Where there any dents or damages to the box or was there any sign of it being tampered?
Ви: The box was perfectly packed. There was no sign of any alteration to it, not a single sign of any form of the theft to it. I only got the box and the invoice inside. It's just that the item is missing from the box, which makes it really weird.
Amazon: Thank you for that information. Do you prefer refund or can we ship the new item to you?
Ви: New item, please, since I still need it.
Amazon: Ok, you will get information about your item soon on your e-mail. I really hope, that you are satisfied with the solution that we found. And here's another 5 $ promo for you, because we value our clients.

Додаткові способи отримання прибутку

1. Заміна + повернення грошей
Щоб це зробити, спочатку ЗАВЖДИ просите заміну. Якщо Ви отримали порожню коробку, говорите, що хочете отримати цей товар в будь-якому випадку. Якщо Ви використовували метод «посилка була отримана», скажіть їм, що зробите все можливе зі свого боку, щоб в це раз посилка дійшла. Намагайтеся міксувати. Тобто якщо в перший раз посилка не прийшла, у другій говорите, що коробка була порожньою, і вже можете просити повернення коштів.

2. Дві заміни + повернення грошей.
Новачкові це буде зробити не так просто. Це зажадає від вас добре потрудитися. Для початку, Вам потрібно попросити 2 заміни. Ви можете використовувати «порожню коробку» і «посилка не прийшла». Для отримання повернення грошей Вам потрібно зв'язатися з Амазонії, коли Ваша посилка буде на підході, і повідомити, щоб товар залишили на ганку. Найкраще дзвонити в той день, коли посилка повинна бути доставлена. Тепер потрібно зателефонувати безпосередньо кур'єру, і попросити доставити товар в іншу точку, неподалік від першого місця. Розпишіться не своєю підписом, а потім заявите, що посилка була вкрадена.

3. Три заміни + повернення грошей.
Цей метод дуже для екстрималів, і, тим не менш, його вдається провернути. Зробіть все те ж саме, що і в минулому методі. Тепер використовуйте наступний метод. При адресі трохи змініть адресу. Наприклад, якщо Ви живете на 3 поверсі, вкажіть 4 поверх. Якщо ви живете в 12 квартирі, вкажіть 22. Так само можете поміняти в адресі одну букву. Кур'єр розбереться, куди відвезти товар, але в службу Амазону ви сошлётесь на те, що товар так і не доставили і попросіть повернення грошей.

Як уникнути розслідування, і прискорити процес заміни / повернення

1. Перш за все, скажіть, що вже самі зв'язувалися з кур'єрською службою, і вони нічого не можуть з цим вдіяти, або навпаки зателефонуйте в кур'єрську службу і скажіть, що ніколи не отримували посилку, тому що коли вони привозили посилку, Вам взагалі не було в країні. Так само можете натиснути на жалість і сказати, що товар був для Вашого сина на день народження. Як би вони себе відчували на Вашому місці?

2. Можна зіграти роль жертви. Скажіть, що ви купували товар на Амазон, щоб в подальшому продати на Ebay, щоб трохи заробити. А зараз, коли Ви не отримали товар, Ви зазнали збитків і Ви не зможете заплатити за оренду квартири.

3. Чи можете повідомити, що незабаром Ви їдете в Уганду на місію по допомогу дітям, і Ви будете без інтернету, а ця посилка дуже важлива в цій поїздці, тому поверніть гроші, а куплю її дорожче в магазині. У цьому випадку, крім повернення грошей Вам ще можуть дати купон на 5-50 доларів.

Що робити, якщо ваш аккаунт закрили?

Подекуди Ви все-таки допустили помилку? Таке буває, але це можна виправити. Зворотним відкриттям аккаунта займається Аккаунт Спеціаліст, з ним досить важко вирішити проблеми, але це реально. Головне, це зрозуміти, чому Ваш рахунок був закритий. Це може бути пов'язано і використанням лівої кредитної картки або лівих документів, а так само вони знайшли взаємозв'язок з іншими акаунтами, де вже були знайдені порушення.
Отже, що можна сказати саппорт, щоб спробувати отримати доступ до закритого аккаунту:

1. Бажаю скопіювати дані відправлених посилок.
Ви просите Амазон про те, що хочете отримати інформацію про своїх посилках. Незважаючи на те, що Ваш аккаунт закритий, якщо Ви дуже попросите і попросіть шанобливо, є можливість, що вони його відкриють.

2. Бажаю записати всі транзакції для того, щоб заповнити правильно податкову декларацію.
Цей метод можна використовувати в кінці місяця і, особливо, в кінці року. Скажіть, що Вам дуже потрібні дані з облікового запису, щоб заповнити податкову декларацію правильно, інакше у Вас можуть виникнути проблеми і на Вас накладуть великий штраф. Так само можна сказати, що страхова компанія вимагає від Вас всі рахунки щоб розрахувати вартість страховки або щоб покрити деякі оплати. Говоріть розумними словами, в більшості випадків, люди з підтримки нічого в цьому не розуміють, і по можливості, відкриють Ваш рахунок.

3. Один аккаунт на всю сім'ю (По-англійськи, це називається family-shared account)
Повідомляєте Амазонії, що багато членів сім'ї використовують цей аккаунт, тому що не вміють добре користуватися комп'ютером. Головне тут - це звучати щирим і зробити вигляд, що Ви обізнані про правила Амазону. Просто скажіть їм, що останнім часом у Вам не було можливості стежити, що роблять члени Вашої родини на цьому рахунку, а тепер виявилося, що Ви не можете потрапити в свій аккаунт. Вони Вам скаже, що ділити один акаунт з кимось ще заборонено, а Ви у відповідь скажіть, що природно більше так не будуть робити, і Ви допоможете зробити аккаунт своїм близьким.

4. Мій аккаунт був використаний кимось іншим.
Можна сказати, що Ви їхали у відпустку або бізнес-тріп на місяць, і не користувалися своїм акаунтом, щоб сконцентруватися на відпустці або роботі. А сьогодні, коли намагаєтеся зайти на свій аккаунт, отримуєте помилку в доступі. Можете для переконливості сказати, що хотіли лише замовити підгузники для майбутньої дитини, а як на зло не можете потрапити в свій аккаунт.

Що робити, якщо адреса потрапила в чорний список?

1. Інші мешканці
Якщо Амазон не дає вислати на вказану адресу, скажіть, що за цією адресою раніше проживали якісь блогери, які напевно постійно щось замовляли з Амазон. Скажіть, що Ви ніяк не пов'язані з ними, і не знаєте, в чому може бути проблема.

2. Лівий хлопець
Скажіть, що незрозумілий хлопець періодично з'являвся неподалік і забирав товар у кур'єра. Скажіть, що не знаєте його, і можливо він замовляв на Вашу адресу щось, але Ви про це нічого не знаєте.

3. Новачок
Назвіться повним новачком в інтернет середовищі, і повідомте, що тільки що переїхали. І скажіть, що колишній мешканець тільки вчора забрав якусь посилку за цією адресою. Скажіть, що не знаєте нічого про це мешканця, і повідомте, що самі замовляєте за цією адресою в перший раз. Можете додати, що мешканці з Вашого будинку / сусідства так само мали проблеми з доставкою на цю адресу.

Як зробити замовлення?

1. Найкраще підготуйте новий акаунт, або використовуйте той акаунт, з якого Ви ще не робили ні refund, ні replacement. Зробіть все те карту, яку не використали на Амазон до цього, інакше з великою ймовірністю будуть потрібні додаткові верифікації.

2. Куди замовляти:

 • На дропа. Цей метод відмінно підходить, тому що адреса буде свіженький і його не буде в блекліст. Далі, Ви можете просити висилати товар в РУ, або висилати товар скупникові, або спробувати відразу знайти покупця і переслати товар йому. Цей варіант добре підходить для того, що поставити такий сервіс на потік. Для цього потрібні будуть свіжі дроп і свіжі білі карти (не оплачується з однієї карти з 2 різних акаунтів). Якщо цікавить питання, де брати білі дебет карти, допоможу в ЛС, але в принципі це досить легко шукається в Гуглі.
 • На Перес-сервіс (Shopfans, бандерольку і інші; таких сервісів дуже багато, якщо потрібен список, попросіть в ЛС, видам). Цей варіант теж відмінно підійде як для персонального користування, так і для продажу товару. Єдине, перш ніж замовляти не офіційне Перес сервіс, варто дізнатися, чи зможуть на нього вислати, тому що деякі пересилаючи знаходяться в блек-листах. І ще один важливий аспект. У Перес-сервісі можна легко знизити вартість товару, що може прискорити митний процес.
 • Відразу в РУ. Це менш бажаний метод, і на це є свої причини:
 1. Чекати доводиться досить довго, поки посилка дійде до Вас, щоб почати процедуру повернення або відшкодування
 2. Є не так багато товарів, які шлють безпосередньо в РУ. Набагато більше позицій, які можна вислати в США або ЮК.
 3. Метушня з митницею. Якщо товар коштує дешевше 200 євро, то все ок, розмитнення не буде. Якщо вартість товару до 1000 євро, то митниця запросить документи про одержувача і про замовлений товар. Потрібно буде це надати. Якщо товар коштує більше 1000 євро, то крім запиту документів потрібно буде заплатити мито 30% на суму, що перевищує 1000 євро.

3. В одному замовленні робіть більше 3 позицій товару.
4. Іноді Амазон може запросити документи, це буває не часто, і в цьому немає нічого страшного. Це може бути виписка з банківського рахунку, фото карти, де видно останні 4 цифри карти (інше можна і потрібно замазати), і документ з білінг адресою (якщо робите на себе - немає проблем, якщо на лівий адреса, можна отрисовать, варто 3 10 доларів)

5. У цьому немає нічого незаконного, можете спокійно робити товар на себе, родичів, друзів. У гіршому випадку Ваш аккаунт заблокують, а адреса внесуть в блек. Благо ми тепер вміємо прибирати адресу з таких списків.

список магазинів

Після того, як Ви розібралися в основи соціальної інженерії, Вам не важко буде провертати той же трюк і з іншими магазинами.
На сайті, який Ви хочете застосувати свої знання Соціальної інженерії, має бути написано щось схоже на це.

Це, свого роду, гарантія, що компанія вишле Вам товар повторно або поверне гроші, якщо виникнуть проблеми з доставкою.
Уникайте компаній, де написано наступне:

Це означає, що вони не виплатять Вам гроші назад або вишлють заново товар в разі втрати посилки. В цілому, тим самим вони кажуть, що це Ваші проблеми, і нам плювати на Вас.
Пропоную Вашій увазі список магазинів, де були успішно застосовані написані вище методи для отримання вигоди:
Amazon
Будь Ebay сайт
Footlocker
Vitacost
Abercrombie
Zumiez
Urbanoutfitters (одна річ на суму до 150 доларів, на більш високі суми починають розслідування)
Nike (одна річ на суму до 150 доларів, на більш високі суми починають розслідування)
A1 Supplements
Asos
Vans
Bodybuilding
Blizzard
Keurig

У підсумку ми маємо ще один дещо незвичний спосіб заробітку грошей в мережі .

Автор: Alex bone

Що робити, якщо адреса потрапила в чорний список?
Як зробити замовлення?
Як такий сервіс, як Амазон, дозволяє собі таке?
Does this happen with amazon all the time?
Ви: «account name» + «order number» + »billing information» What should I do next ?
Amazon: before we process to the refund, can you please tell us the condition of the box when you received it?
Where there any dents or damages to the box or was there any sign of it being tampered?
Do you prefer refund or can we ship the new item to you?
Як би вони себе відчували на Вашому місці?
Що робити, якщо ваш аккаунт закрили?
Новости