• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Amazon.com купила інтернет-магазин взуття Zappos.com

Amazon Amazon.com оголосила в середу про покупку Zappos.com, інтернет-магазину, що спеціалізується на продажу взуття, пише газета The New York Times.

За умовами угоди, власники Zappos отримають 10 млн акцій Amazon, оцінюваних в $ 807 млн, виходячи з середньої ціни на закриття за 45 торгових сесій, що завершилися 17 липня. Крім того, Amazon виплатить співробітникам Zappos $ 40 млн грошовими коштами і своїми акціями.

Це найбільша угода в історії Amazon. Закриття угоди заплановано на осінь 2009 року.

Компанії повідомили, що вище керівництво Zappos залишиться колишнім, і що Zappos продовжить працювати як незалежний підрозділ Amazon.

Обсяг продажів взуття он-лайн в минулому році досяг $ 4,3 млрд у порівнянні з $ 3,3 млрд в 2007 році, згідно з даними Forrester Research.

Zappos - приватна компанія, заснована 10 років тому. Їй належить найбільша частка на ринку продажів взуття он-лайн.

"Zappos - один з небагатьох сайтів, про який люди згадують в першу чергу, коли хочуть купити взуття, - зазначив аналітик Forrester Сухаріта Мульпуру. - Але не думаю, що Amazon багато виграє від цієї
угоди: люди підуть на Amazon.com за побутовою електронікою і деякими іншими товарами, але не за аксесуарами і взуттям ".

Новости