• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Планшет і смартфон як альтернатива навігатора

  1. Ціна питання
  2. Навігація, екран і Ko
  3. Від планшетів до смартфонів

Ринок автомобільних навігаторів переживає не найкращі часи. По суті, цей вид пристроїв поступово втрачає популярність і ризикує з часом перетворитися на надбання історії. Причини лежать на поверхні - сучасна електроніка стає все більш багатофункціональної і відходить від вузької спеціалізації.

Російські автомобілісти тепер нерідко використовують в якості навігаторів планшети на базі операційної системи Android. Вигода полягає як мінімум в тому, що спочатку придбане для використання вдома і на вулиці пристрій виявляється рівнозначно корисним і в салоні машини. Які переваги несе в собі планшет як альтернатива навігатора? Давайте розбиратися.

Давайте розбиратися

Ціна питання

Ціноутворення навігаторів в даний час нерідко викликає безліч питань. Наприклад, коли споживачеві за 7-8 тисяч рублів намагаються продати 5-дюймовий навігатор з морально застарілим дозволом екрану 480 х 272 точки і архаїчним процесором MediaTek MT3351 з частотою 468 МГц. Більш-менш значущим плюсом навігаторів може служити встановлена ​​і оплачена програма навігації. Однак і тут криються свої підводні камені. Скажімо, далеко не всіх користувачів влаштовує найбільш часто присутній в навігаторах «Навітел». При цьому вибір на користь інших програм вимагає пошуку сайту розробника, скачування файлів на комп'ютер, ручного копіювання в пам'ять навігатора, а потім і оплати встановленої програми. Навряд чи кому-то принесе задоволення така «метушня».

За останній рік відбулося значне зниження цін на планшети. У тому числі і на моделі, оснащені GPS-приймачем і здатні виступати в ролі навігатора. І за сукупністю можливостей придбання практично будь-якого навігатора з операційною системою Windows CE перетворюється в нераціональну купівлю. У всякому разі, якщо брати до уваги планшети на зразок bb-mobile Techno 7.0 3G за 3 990 рублів, на прикладі якого ми і продовжимо розставляти крапки над «i».

Навігація, екран і Ko

За замовчуванням в bb-mobile Techno 7.0 3G встановлений згадуваний «Навітел Навігатор», з 30-денним терміном безкоштовного використання. Взагалі, якщо у вас є планшет з Android, витрачатися на додаток для прокладання маршрутів зовсім не обов'язково. Тому що є «Яндекс.Карти» - абсолютно безкоштовний інструмент навігації з картами 380 міст Росії, України, Білорусі та Казахстану. Додаток виконаний якісно і включає всі основні функції такого роду програм. Одна з головних особливостей - скачування обраних карт в пам'ять телефону або планшета, щоб користуватися навігацією без доступу в Інтернет. Практично всі відомі навігаційні програми існують у версіях для Android, для їх отримання досить підключитися до сервісу Google Play.

Наявність Google Play в планшеті bb-mobile Techno 7.0 3G - наступний вагомий привід забути про будь-якому навігаторі з Windows CE. У базі онлайн-сервісу Google Play міститься близько мільйона програм, і серед них є чимало вельми корисних додатків для автомобілістів. Той же «Автоюрист» - мабуть, найкраща енциклопедія юридичної допомоги автомобілісту. Або додаток діагностики eZWay, здатне в режимі реального часу відображати на екрані планшета безліч параметрів, від напруги бортової мережі до температури охолоджуючої рідини.

Екран bb-mobile Techno 7.0 3G має діагональ 7 дюймів і здатністю 1 024 х 600 крапок. Для порівняння: абсолютна більшість навігаторів так і не вибралася за межі 800 х 480 пікселів незалежно від розміру дисплея. Різниця впадає в очі: менша зернистість і чітка картинка не є пріоритетними для водія, але стають критичними, коли bb-mobile Techno 7.0 3G перевтілюється в домашній планшет. Напевно у багатьох свіжі спогади про класичних WinCE-моделях з резистивним екранами - саме такі дисплеї встановлені в звичайних навігаторах. Подібний тип сенсорного екрану має вкрай низьку чутливістю, та ще й підтримує тільки одне одночасний дотик. У комплекті з bb-mobile Techno 7.0 3G стилуса немає, так як дисплей тут ємнісний і жваво реагує на дотики.

Якщо хтось і вважає одноядерний процесор з частотою 468 МГц сучасним, то тільки не bb-mobile. У планшеті бренду використовується 2-ядерний MediaTek MT6572 з частотою 1,2 ГГц, що більш ніж достатньо для нормальної роботи 3D-карт або відтворення HD-відео. Крім навігатора, bb-mobile Techno 7.0 3G без жартів може замінити телефон - в моделі є слоти для двох SIM-карт, а на лицьовій стороні розташований розмовний динамік, щоб вести розмову прямо як по звичайній «дзвонилка».

0 3G без жартів може замінити телефон - в моделі є слоти для двох SIM-карт, а на лицьовій стороні розташований розмовний динамік, щоб вести розмову прямо як по звичайній «дзвонилка»

Від планшетів до смартфонів

«Розумні» телефони з системою Android володіють тими ж перевагами, що і розглянутий планшет. На особливу увагу заслуговує Highscreen Boost 2 SE - даний смартфон виділяється наявністю гібридного приймача ГЛОНАСС / GPS. Модель коштує 12 490 рублів, тоді як подібний «подвійний» модуль ще в минулому році зустрічався переважно в дорогих смартфонах за 25-30 тисяч рублів.

Час «холодного старту» Highscreen Boost 2 SE надзвичайно мале і становить 30-50 секунд. Прийом сигналу від двох супутникових систем в першу чергу корисний в місті - навігатор не збивається з маршруту в кварталах з щільною висотною забудовою. До того ж забезпечується більш висока точність - навігація з «сольним» GPS при слабкому сигналі дасть можливість зорієнтуватися, але може показати ваше перебування не на дорозі, а на даху будівлі або в розташованій поруч річці. З ГЛОНАСС / GPS в Highscreen Boost 2 SE подібне не станеться. Смартфон необов'язково кожен раз підключати до прикурювача для зарядки - в комплекті з моделлю йдуть два акумулятори різної ємності (3 000 + 6 000 мАг), в сумі дозволяють Highscreen Boost 2 SE пропрацювати без підзарядки до двох тижнів.

Головна «проблема» навігаторів полягає в тому, що в найближчі рік-два ціна на планшети з GPS впаде до 2-3 тисяч рублів. І тоді навігатори ризикують поступово взагалі зникнути як клас - кому охота витрачатися на свідомо обмежена пристрій, якщо за ті ж гроші можна купити набагато більше «просунутий» апарат?

Замовити планшет bb-mobile Techno 7.0 3G можна по засланні .

Придбати планшет із запаморочливою знижкою можна тут .

Які переваги несе в собі планшет як альтернатива навігатора?
І тоді навігатори ризикують поступово взагалі зникнути як клас - кому охота витрачатися на свідомо обмежена пристрій, якщо за ті ж гроші можна купити набагато більше «просунутий» апарат?
Новости