• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Реабілітаційний центр Слово Життя в пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ безкоштовне лікування наркоманії наркоманів соціальна допомога наркоманам лікування наркозалежності центр лікування наркоманії соціальна реабілітація наркоманів реабілітація наркозалежних, Росія допомогу в лікуванні наркозалежності.

  1. Чому ми безкоштовно займаємося безкоштовним лікуванням наркоманів в

Допоможемо перемогти проблему!


Ви з ? Дуже добре, ми допоможемо впоратися з проблемою залежності! Зверніть увагу, ми рекомендуємо вибрати центр далеко від дому, в своєму місті важко пройти повний курс реабілітації, думки про те, що неподалік є старі друзі або можна дістати наркотики, не покидають тих, хто на реабілітації в рідних краях. Найоптимальніший варіант - відправити на реабілітацію в інший регіон. Ми пропонуємо широку географію для реабілітації, від Москви до Далекого Сходу ...
прозоро
Ми перший центр реабілітації, хто відкрив фінансову звітність для всіх, кому цікаво. Подивитися її можна тут: звіт за видатками центру Ми намагаємося зробити нашу роботу максимально прозорою. Наш центр завжди відкритий для співпраці c державними установами і медичними центрами. Ми неодноразово виступали доповідачами круглого столу в адміністрації Приморського Краю. Періодично, проводимо антинаркотичні заходи за здоровий спосіб життя в ВУЗах і на відкритих майданчиках міста.

Комфортно (не примушуємо до робіт)
Комфортні умови проживання, повноцінне харчування, відновлення організму і акцент на мотивації і вихованні характеру - головні складові частини нашої унікальної програми реабілітації.

Ефективно (наш секрет в дружбі)
21 років досвіду, дозволяють нам говорити про ефективність, 94% успішного позбавлення від залежності з числа які пройшли повний курс реабілітації! Ми знайшли збалансований рецепт, як звільнити людину з полону наркотичної залежності.


Гарантії свободи від залежності


Немає нічого більш вагомого, ніж індивідуальний результат конкретних людей! Ми розмістили кілька відгуків тих, хто пройшов курс реабілітації в наших центрах. Зверніть увагу на час життя без залежності, і на заслання в профіль соцмережі. Ви можете задати питання особисто того, хто написав свій відгук у своїй соціальній мережі (ВКонтакте, Одноклассниках, Фейсбуці), у кожного з них великі історії, часто трагічні, але мають один, успішний фінал - свободу від залежності!

Подивіться на

Євген (Владивосток) У свободі: 10 років і 3 місяці
Вживав наркотики 5 років, хотів з цим зав'язати, втішав себе думками про те, що коли-небудь кину, але час ішов, а я залишався в залежності, мамі дали номер телефону реабілітаційного центру, перша реакція була скептична, мовляв це ніж мені допоможе, але в один день, зрозумів що далі так жити не можна, вистачить себе обманювати, кинути самостійно не в силах, тому звернувся по допомогу. Зустріли привітно, з щирому бажанням допомогти, побачив людей, які пройшли реабілітацію, виявляється є колишні наркомани, пройшов реабілітацію, з Божою поміччю впорався. Після центру поступив і закінчив інститут, зараз вже сім'я, дитина, багато планів на життя, раджу реабілітаційний центр, це допомагає!
мой профиль в соцмережах Андрій (Красноярськ) У свободі: 7 років і 1 місяць
Час, проведений в реабілітаційному центрі, стало, відправною точкою для нового життя, для мене і моєї родини! За цей час працював з характером, позбувся залежностей, з'явилася мета і сенс в житті, знайшов, безліч друзів і ще багато всього ... Якщо ти ще, залежно (алкогольної, наркотичної, сольовий і т.д) пиши, ВИХІД Є !!!
мой профиль в соцмережах

Термін реабілітації та інші умови центру


Наша унікальна програма - це формула ідеального балансу, часу, мотивації і навчання. Ідеальний термін, яким обумовлений результат свободи від наркотиків, 12 місяців. Для кого-то це може здатися занадто довгим терміном, але що таке один рік, у порівнянні з залишилася життям? Як показує практика, ті, хто шукає швидкий метод, знаходить тимчасову свободу, яка часто закінчується і люди втрачають десятиліття, намагаючись впорається з проблемою. Ми знаємо, як перемогти проблему, і повірте, один рік - це ніщо, якщо порівняти з подальшим життям. Замовте дзвінок, ми зв'яжемося з Вами.
Пройдіть курс реабілітації

стаціонарно

Живіть у свободі

назавжди


станом на 06.06.2019


Скільки коштує реабілітація в центрі Слово Життя


У нас є хороша новина! Завдяки добровільним пожертвам багатьох людей, небайдужих до проблеми наркоманії, в центрі є бюджетні місця. Це означає, що ми маємо можливість взяти на безкоштовну реабілітацію на весь термін реабілітації. Встигніть зайняти це місце і пройти свою реабілітаційну програму!

встигніть зайняти

весь термін реабілітації


УВАГА! У нашому центрі не працюють! Але будьте обережні при пошуку безкоштовного центру в. Якщо Вам пропонують безкоштовну реабілітацію, обов'язково уточнюйте, відправляють чи на роботи своїх підопічних. Трудотерапія має дуже низьку реабілітаційну ефективність, вихованці центру, після виснажливих праць без зарплати, йдуть з центру, повертаються додому і до старого способу життя.Пропонуємо пройти курс реабілітації у Владивостоці, ми організуємо зустріч в аеропорту чи на вокзалі, привеземо в центр. Наші центри реабілітації розташовуються у великих комфортабельних квартирах або котеджах. Батькам / близьким родичам можна говорити зі своєю дитиною через SKYPE або по телефону працівників центру. Реабілітація проходить під наглядом досвідчених наставників, вони постійно проживають разом з хлопцями. Вихованці центру не працюють, ми допомагаємо позбутися залежності і не займаємося працетерапією, весь термін реабілітації націлений на відновлення особистості та духовне виховання нового характеру людини без залежності.
Наші реабілітаційні центри мають широку географію. Ми приймаємо на реабілітацію у Владивостоці, Красноярську, Бердске, Новосибірську, Тогучін, Кемерові, Омську, Барнаулі, Єкатеринбурзі, Москві та в Севастополі.
Реабілітаційний центр для наркозалежних у Владивостоці надає повний комплекс послуг з лікування наркоманії. Ми знаємо, що таке залежність і вміємо справлятися з нею досить ефективно! Ми організовуємо консультаційні зустрічі з близькими наркомана, а також зустрічаємося з залежними людьми. Детально розповідаємо про центр реабілітації наркозалежних, ділимося історіями зі свого життя, як пройшла наша реабілітація і як прекрасно жити без залежності!
Найефективніша реабілітація далеко від рідного дому. Це перевірено багаторічним досвідом нашої роботи. Ми віримо, що можемо перемогти проблему наркоманії в!
Єдині витрати, які вам доведеться взяти на себе - це оплата квитка до одного з наших центрів реабілітації. Якщо Ви купуєте квитки в то вартість залізничного квитка до Владивостока складе, а авіапереліт обійдеться в.

(Ми не поширюємо квитки, інформація по вартості приведена для довідки. Ви самостійно купуєте квитки у перевізників.)


Якщо Ви вважаєте, що поїздка з до Владивостока занадто довга, і географічно незручна, то дайте відповідь на питання, чи хочете Ви, щоб проблема залежності була забута назавжди? Незважаючи на те, що влітку у Владивостоці можна відпочивати на море під сонцем, ми не пропонуємо відпочинок на курорті, а пропонуємо ефективну програму реабілітації. Якщо ми можемо допомогти позбутися від залежності, хіба географія може мати якесь значення? Скоріш за все ні. Почитайте рубрику питань і відповідей і передзвоніть нам, ми готові допомогти у Вашій непростій ситуації.
Не переживайте за дорогу, в цій поїздці багато плюсів:
  • По-перше, реабілітація від наркоманії в своєму місті не буде ефективною.
  • По-друге, навіть якщо в є хороші реабілітаційні центри по лікуванню наркоманії, необхідно докласти чимало зусиль, щоб реабілітація відбулася. Якщо Ви купуєте квиток в наш центр, буде зовсім інший настрій - очікування перельоту або подорожі на поїзді. Ми спеціально підібрали маршрути так, щоб поїздка була максимально швидкої і недорогий.
  • По-третє, будь-який безкоштовний центр шукає джерела фінансування, на жаль, частіше за все людей відправляють на роботу. Трудотерапія не може позбавити людину від наркотичної залежності. Ми шукаємо підтримку з боку організацій міста. В результаті, реабілітується мають 3х разове, повноцінне харчування, є засоби для поїздок по місту, вони постійно приїжджають на тренінги і навчання (4 рази на тиждень по 3 години).
  • По-четверте, ми зможемо підібрати оптимальну за термінами / вартості поїздку в реабілітаційний центр для наркоманів. Вам залишиться тільки купити квиток в центр і повідомити нам про покупку.

Ми готові проконсультувати Вас по лікуванню наркоманії в. Замовте дзвінок і ми Вам зателефонуємо!

Чому ми безкоштовно займаємося безкоштовним лікуванням наркоманів в

потрібні здорові люди, повноцінні та щасливі сім'ї, тверезе суспільство! Ми віримо, що в НЕ буде залежних людей. Більшість з тих, хто зараз допомагає здійснити процес реабілітації, працює в центрі і розвиває його, в минулому, були в залежності. Кому як не тим, хто сам був в проблемі, відома зворотна сторона залежності ?! Коли сім'ї руйнуються, майбутнє закрито пеленою, багато горя і сліз близьких людей .... хба можна залишитися осторонь, після того, як ця проблема минула і людина подивилася тверезими очима на весь жах завісмімості? Тому ми робимо свою справу, дивимося далеко вперед і беремо участь у великій роботі, щоб наші діти ніколи не пробували наркотики, не жили в залежності і не знали такої проблеми.

Наркоманія в

Загроза зростання наркоманії в стає глобальною проблемою, лікування наркозалежних протікає все складніше і складніше. Це пов'язано з тим, що наркоманія трансформується і тепер, в моді, синтетичні наркотики і комбіновані медикаменти. Лікування наркоманії (у випадку з солями і синтетикою) ускладнюється, тому що швидко відбувається регресія організму. І якщо раніше, кожен, хто шукав допомоги в лікуванні наркозалежності, розумів потребу в реабілітації, то тепер, наркозалежний не встигає усвідомити всю трагедію і не звертається в реабілітаційний центр для наркоманів. Для статистики, раніше, приходили на реабілітацію наркомани зі стажем в 15-20 років, зараз, таких звернень менше. Збільшилася смертність через розкладання органів і заражень крові, наркозалежні не встигають звернутися за допомогою.
Раніше, лікування наркозалежності безкоштовно було межею мрій. Лікування наркозалежних досить витратна справа. Нелегко забезпечити харчуванням, медикаментами, житлом, нести транспортні витрати. Зараз, реабілітація наркозалежних в можлива абсолютно безкоштовно. Ми, як адміністрація реабілітаційного центру для наркозалежних, робимо свою справу добре і підключаємо до нашої роботи організації міста. Слава Богу за добрі серця людей, завдяки добрим людям, безкоштовне лікування наркозалежності стає реальним.
Наркоманія - не вирок! Ми знаємо вихід і з радістю і ретельністю намагаємося показати його кожному наркозалежному. Зателефонуйте нам за телефоном 8 (800) 555-21-69 або замовте дзвінок і ми розповімо вам про центр і відповімо на всі питання.
Лікування наркоманії - наше покликання, ми вміємо реабілітувати наркозалежних, надаючи допомогу наркозалежним. Допомога наркоманам у - важлива справа, щоб наша країна була вільною від наркотиків. Соціальна допомога наркозалежним - наша справа, ми чекаємо багатьох людей на реабілітацію. Нам вдалося знайти найкращі методи в лікуванні наркоманії. ознайомтеся з програмою реабілітації .
Для лікування наркоманів ми використовуємо систему мотивацій, переконань і тренінгів - Безмедикаментозне практику, багато людей, які пройшли курс лікування наркоманії розповідають, що подолати ломку з такою легкістю їм жодного разу не вдавалося. Безкоштовне лікування наркоманії стало можливо завдяки спонсорській допомозі, наша мрія, щоб всі центри лікування наркоманії займалися соціальною допомогою наркозалежним. У нашому центрі реабілітації наркоманів виявляється якісна, повна і комплексна допомога наркоманам незважаючи на безкоштовну (соціальну) реабілітацію наркоманії.
Соціальна реабілітація наркоманів - це прорив, перемога в діяльності по реабілітації наркоманів, завдяки чому ми не відмовимо в допомоги наркоманам, які бажають пройти курс реабілітації наркоманії.

Реабілітація в:

Ви з ?
Для кого-то це може здатися занадто довгим терміном, але що таке один рік, у порівнянні з залишилася життям?
Якщо Ви вважаєте, що поїздка з до Владивостока занадто довга, і географічно незручна, то дайте відповідь на питання, чи хочете Ви, щоб проблема залежності була забута назавжди?
Якщо ми можемо допомогти позбутися від залежності, хіба географія може мати якесь значення?
Кому як не тим, хто сам був в проблемі, відома зворотна сторона залежності ?
?ба можна залишитися осторонь, після того, як ця проблема минула і людина подивилася тверезими очима на весь жах завісмімості?
Новости