• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Імпланти MIS [МІС Ізраїль] ціна відгуки Київ ЛюміДент | Ізраїльські імпланти зубів

 1. Зубні імпланти MIS (МІС)
 2. Які краще?
 3. Ізраїльські Імпланти МІС
 4. Важливо за вартістю
 5. Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

Зубні імпланти MIS (МІС)  Давно визнано за численними незалежним рейтингам кращої имплантационной системою, виробленої в Ізраїлі (див

Зубні імпланти MIS (МІС)

Давно визнано за численними незалежним рейтингам кращої имплантационной системою, виробленої в Ізраїлі (див. Фото).

На ринку присутні і інші ізраїльські імпланти - Alfa Bio (Альфа Біо), Alfa Dent (Альфа Дент), Aden.

Які краще?

За відгуками кращих лікарів-імплантологів світу, серед всіх імплантів виробництва Ізраїлю - Alfa Bio (російською Альфа Біо), Aden, Alfa Dent (по російськи Альфа Дент) - продукція MIS - це безсумнівно имплантационная система №1.

Ізраїльські Імпланти МІС

Мають численні сертифікації в багатьох країнах світу, підтверджені відмінні відгуки в надійності і довготривалості служби.

Зубні імпланти MIS (МІС) ізраїльського виробництва мають відмінні результати по зрощенню з кістковою тканиною, і естетиці кінцевої роботи.

Ця имплантационная система відноситься до імплантам середньої категорії за ціною.

На сьогоднішній день найбільш успішними серед інших імплантатів виробництва Ізраїлю (Альфа Дент, Альфа Біо) - в застосуванні вважаються імпланти MIS C1 c конічним з'єднанням. Саме цей вид імплантантів активно використовують у своїй практиці наші клініки.

Відгуки наших лікарів - система MIS з Ізраїлю надзвичайно зручна в роботі як хірурга, так і лікаря-ортопеда при подальшому протезуванні, а зручність в роботі - це гарантія відмінного результату!

Детальніше інформацію про імплантацію зубів в наших клініках, фото робіт і відео відгуки наших пацієнтів - Ви можете побачити тут

Чому Вам краще вибрати наші клініки для установки ізраїльських імплантів MIS (МІС):

 1. Ми пропонуємо Вам найнижчу ціну на установку цих ізраїльських імплантів, одночасно гарантуючи найвищий рівень якості операції. Причина цього проста - ми проводимо в день 6-7 операцій зубної імплантації, це найвищий показник подібних операцій серед всіх стоматологий Києва. Постачальники імплантатів пропонують нам найвигідніші ціни на їх закупівлю - отже, і ми можемо скласти для Вас дуже доступну ціну на установку цих імплантів ізраїльського виробництва.
 2. Крім найвигіднішої ціни - ми пропонуємо ще один гідний бонус - комп'ютерну томограму щелеп (КТ щелеп - звичайна ціна 720 гривень) - для Вас безкоштовно! Краще пропозиції годі й шукати ніде!
 3. Використовуємо новітні технології при імплантації зубів:
  • Комп'ютерне моделювання операції

   Комп'ютерне моделювання операції

  • На основі отриманої 3-D виготовляються індивідуальні хірургічні шаблони для точного введення імплантантів в щелепу

   На основі отриманої 3-D виготовляються індивідуальні хірургічні шаблони для точного введення імплантантів в щелепу

  • При необхідності збільшення обсягу кістки в місці імплантації - використовуємо тромбоцитарний згустки з власної крові пацієнта (технологія PRF), або підсаджуємо штучну кістку (див. Фото)

   Фото)

   Наша стоматологія Люми-Дент має сучасне обладнання, повним комплектом якого можуть похвалитися лише лічені клініки в Києві - фізіодіспенсер NSK Surgic Pro, пьезотом ARTeotomy, що дозволяють проводити імплантацію зубів швидко і якісно. Система комп'ютерного контролю прикусу T-scan - дозволяє оптимізувати навантаження на імплантати, і гарантує довгу і надійну службу майбутніх зубних протезів, які будуть спиратися на ці зубні імплантати.

 4. Абсолютна безболісність втручання, за допомогою новітнього приладу комп'ютерної анестезії STA. Також є можливість проведення операції в стані медикаментозного сну - Ви спокійно спите, поки Вам хірург встановлює імплантати.
 5. На сторінці "Відгуки" є багато відео відгуків наших пацієнтів
 6. Консультація лікаря імплантолога завжди безкоштовна
 7. І нарешті, ми професіонали своєї справи, працюємо довго і успішно, займаємо лідируючі позиції в Києві серед імплантологічних клінік, і несемо повну відповідальність за результати своєї роботи. Ми даємо гарантію на конструкцію зубного імплантату на все життя, при виникненні відторгнення імпланта з Ізраїлю - ми безкоштовно проводимо його заміну на новий.

Зведена статистика по послугам що за 2018 рік:

Встановлено імплантів MIS 96 Проведено комп'ютерних анестезії STA 6594 Процедур під наркозом (уві сні) 165

Важливо за вартістю

Ми продовжуємо наполягати, що наше цінову пропозицію - одне з найкращих в Києві.

Так як ми є найбільшим монтажником імплантантів в столиці, і це факт, який підтверджують постачальники всіх використовуваних нами імплантаційні систем.

Проблема полягає в тому, що на всіх без винятку сайтах - представлена ​​тільки ціна за установку, без урахування великої кількості додаткових процедур, які неминуче завжди з'являються і додаються до уваги під час консультації в кріслі стоматолога в клініці.

Наша команда виступає за чесне ставлення до своїх клієнтів.

Тому пропонуємо Вам (нижче) - таблиці розрахунку повних цін за кожен етап робіт, з підрахунком повної суми при використанні кожного з виду імплантів.

Таблиці розрахунку цін і термінів протезування на імплантатах

(При перегляді з мобільного телефону - Ви можете клікнути на кожній таблиці, і пальцями збільшувати їх розмір, також можете зберегти їх як фото на своєму телефоні.

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур).

Для спрощення розуміння - в самому низу великим шрифтом наведено таблицю фінальної вартості з урахуванням абсолютно всіх процедур)

Імплантаційні системиЗагальна ціна на імплантування,
з установкою постійної коронки,
в гривняхH-Dent Classic поверхню
SLA (Акція)24 535Neobiotech IS-II Active
поверхню SLA26 715MegaGen AnyOne (Акція)32. 094MеgaGen AnyRidge34 288Mis M432 216Mis С134 890Straumann BLT, SLA, Ti (Акція)39. 361Straumann BLT, Roxolid SLA, Ti Zr42 301Straumann BLT Roxolid SLActive Ti Zr45 401Nobel Biocare49 162

Зведена статистика за встановленими імплантам за 2018 рік у центрах зубної імплантології Люми-Дент на правому та лівому березі Києва, на масиві Оболонь, Позняки, Осокорки, Харківський, Березняки, Русанівка, Дарниця, Лівобережна:

MIS C1 96 Megagen 1 249 Straumann 740 Nobel Biocare 316


Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз!

Які краще?
Новости