• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Швидкий розвиток на прикладі НП СРО "Альянс будівельників"

У липні 2009 року Ростехнагляд зареєстрував за номером СРО-С-018-16072009 нікому не відоме НП СРО АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ

У липні 2009 року Ростехнагляд зареєстрував за номером СРО-С-018-16072009 нікому не відоме НП СРО АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ. Організація з самого першого дня прагнула відповідати постійно виникаючих нових і сучасним вимогам законодавства. Намагалася розширювати кількість робіт, для яких можна надати допуск.

Так в травні 2010 року Федеральною службою з екологічного, технологічного і атомного нагляду було прийнято рішення № 00-01-35 / 578-СРО. Воно дозволяло НП СРО АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ видавати допуски компаніям-учасницям відповідно до переліку робіт , Представленому в Наказі № 624 Мінрегіону.

Вже восени 2011 року цим же відомством було прийнято рішення № 00-01-35 / 163-СРО. І з того моменту організація може видавати допуски на проведення робіт на особливо небезпечних і технічно складних об'єктах.

Завдяки такій активно політиці розвитку з'явилася одна з найбільших СРО нашої країни. Вона включає в себе більше 700 будівельних організацій.

Цілі, які ставить перед собою організація традиційні - підвищення якості та продуктивності в будівельних роботах, що здійснюються її фірмами-учасницями. Внаслідок цього попередження заподіяння шкоди логічна мета, що випливає з першої, адже інтенсифікація праці призводить часом до появи недоліків.

Поставлені цілі організацією здійснюються цілком успішно. Це відбувається завдяки планомірному і вірному впровадженню єдиних правил і стандартів професійної діяльності. А також ретельній перевірці підприємств-претендентів. Саме цим пояснюється досить стабільна кількість членів організації - трохи більше 700. Некоммерчекое партнерство постійно виробляє відсів недобросовісних учасників.

Крім того, НП СРО АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ успішно надає правову і практичну допомогу своїм членам, веде навчальну діяльність .

Існує безліч авантюрних варіантів зростання, як і тих, що ведуть у зворотному напрямку.
Гарі Хемел

Так в липні 2014 року організація провела в Криму, в Сімферополі, конференцію на тему розвитку будівельної сфери нового суб'єкта Російської Федерації відповідно до чинного законодавства. Головним посилом було донесення до представників бізнесу Криму і Севастополя ключових положень російської нормативної бази, які допоможуть швидше включитися в будівельну сферу і як наслідок успішно розвивати свою діяльність в нових умовах.

Стати членом активної СРО для будівельників не головний біль, як це часто сприймається, а відмінна можливість забезпечити собі новий дохід.

.

Поділіться з друзями!

Новости