• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Флагманський магазин adidas Originals відкрився в Москві

3313 перегляду 3313 перегляду   3 жовтня 2016 року adidas Group відкрив єдиний в Росії флагманський магазин бренду adidas Originals

3 жовтня 2016 року adidas Group відкрив єдиний в Росії флагманський магазин бренду adidas Originals. Новий простір розташувалося на Кузнецькому Мосту. Консультантом угоди з оренди приміщення площею понад 300 кв. м виступила компанія JLL.

Магазин в Москві став 11-м флагманським концепт-сторі бренду в світі і поставив Москву в один ряд з такими найбільшими мегаполісами, як Нью-Йорк, Лондон, Токіо, Берлін та інші.

Кирило Бондаренко, бренд-менеджер adidas Style:

«Ми раді оголосити про відкриття флагманського магазина adidas Originals в Москві, який не має аналогів в Росії. Ми віримо, що він стане нашим будинком і улюбленим місцем для всіх шанувальників бренду. Тут вони зможуть не тільки придбати найактуальніші колекції, колаборації і лімітовані релізи кросівок, але також відвідати цікаві презентації, майстер-класи, виставки та вечірки. На наш погляд, OriginalsMoscowна Кузнецькому Мосту - це унікальний проект для ринку ритейлу, який відповідає самим модним тенденціям: дизайн, концепція, музичне оформлення та абсолютне розуміння інтересів цільової аудиторії ».

Наталія Озерна, заступник керівника відділу стріт-рітейлу компанії JLL в Москві:

«Кузнецький Міст протягом останніх років входить до списку найбільш запитуваних ритейлерами вулиць для відкриття флагманських проектів «Кузнецький Міст протягом останніх років входить до списку найбільш запитуваних ритейлерами вулиць для відкриття флагманських проектів. Створення пішохідної зони, комфортного міського простору і регулярне проведення заходів зробило Кузнецький міст одним з основних місць проведення дозвілля в місті і точкою тяжіння туристів. Пішохідний трафік тут підтримується на високому рівні, що і привертає найбільші міжнародні та російські бренди. Для унікальної концепції adidas

Originals нам вдалося підібрати приміщення в зоні ЦУМу, з високим арочним стелею і великими вітринами, яке цілком відповідає уявленням про флагмані бренду в країні ».

adidas Originals - це бренд повсякденного одягу, заснований в 2001 році. adidas Originals продовжує розвивати спадщина бренду через свою прихильність інновацій. adidas Originals відзначений логотипом у вигляді трилисника, який вперше був використаний в 1972 році.

Retail .ru

Поділитися публікацією: Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости