• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Екстра гроші» стали доступними клієнтам «Beeline-Україна»

Об'єднаний «Київстар» зробив послугу «Екстра гроші» доступною для абонентів «Beeline-Україна». Тепер клієнти «Beeline-Україна» можуть замовляти на свій мобільний номер додаткові кошти в розмірі 10 гривень в разі потреби екстреного дзвінка, якщо на мобільному рахунку недостатньо коштів.

В результаті інтеграції «Київстар» і «Beeline-Україна» абоненти останнього отримали можливість користуватися ще одним зручним сервісом - «Екстра гроші» . Послуга дозволяє клієнтам замовляти тимчасове поповнення рахунку на 10,00 грн. в разі, якщо на балансі недостатньо коштів для здійснення дзвінка, і немає можливості його терміново поповнити.

Послуга доступна препейд-абонентам «Beeline-Україна», які активно користуються послугами зв'язку. Плата за користування сервісом становить 1,00 грн. Плата за користування і повернення заборгованості в розмірі замовлених коштів (10,00 грн.) Відбувається автоматично при першому поповненні рахунку абонентом на достатню суму.

Замовити «Екстра гроші» можна за допомогою комбінації * 117 * 1 # (клавіша виклику) або за номером 477 * 117 *. Для перевірки стану бонусного рахунку необхідно набрати * 109 # (клавіша виклику). Щоб перевірити суму заборгованості, яка утворилася при користуванні послугою, необхідно набрати * 117 * 2 # (клавіша виклику).

Крім того, абонентам доступна функція «Автоматичні Екстра гроші», яка дозволяє автоматично поповнювати рахунок, коли баланс стає менше однієї гривні. Підключити функцію можна, набравши * 117 * 3 # (клавіша виклику), відключити - * 117 * 4 (кнопка виклику), перевірити стан підключення функції - * 117 * 5 (кнопка виклику). Ця можливість надається безкоштовно.

Додаткова інформація - за номерами 466 і 0 800 301013 (для абонентів «Beeline-Україна» безкоштовно).

Тарифи вказані з урахуванням ПДВ та з урахуванням збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Об'єднаний «Київстар» потурбувався, щоб зручні послуги були доступними всім клієнтам оператора.

Матеріали по темі:

· Об'єднання «Київстар» та «Beeline-Україна» - нові можливості розвитку

· «Київстар» і «Beeline-Україна» запроваджують єдині картки поповнення мобільного рахунку

· Півроку об'єднання «Київстар» та «Beeline-Україна»: перші підсумки

· Послуга «Переказ коштів» стала доступною клієнтам «Beeline-Україна»

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» .

Довідка про об'єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українських телекомунікаційних оператора - ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» - покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua

Новости