• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Непроста осіння сесія Держдуми / Прес-центр / Костромська обласна Дума

Завтра, 15 вересня, відбудеться відкриття осінньої сесії Державної Думи ФС РФ.

Як зазначив її голова Сергій Наришкін, осіння сесія з урахуванням складної економічної ситуації, буде непростою.

У цей період Держдумою спільно з Урядом РФ буде продовжено формування антикризового законодавчого пакета. На цьому тижні буде розглянуто кілька законопроектів, підтримки малого і середнього бізнесу, спрямованих на зниження адміністративних бар'єрів. Крім того, планується обговорити поправки до Податкового кодексу, що встановлюють преференції для учасників регіональних інвестиційних проектів.

На першому пленарному засіданні осінньої сесії Держдуми депутатам належить обговорити великий перелік проектів федеральних законів. Так, рекомендовані до розгляду в першому читанні поправки в Трудовий кодекс, що передбачають нову форму самозахисту працівниками своїх трудових прав. У разі затримки виплати зарплати на термін більше 15 днів працівник матиме право призупинити роботу до виплати затриманої суми, сповістивши в письмовій формі про це роботодавця.

Іншим проектом федерального закону пропонується виплачувати вчителям надбавки за класне керівництво в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Автори законодавчої ініціативи вважають, що ці кошти необхідно буде передбачити у федеральному бюджеті.

Також парламентаріям доведеться розглянути питання про встановлення адміністративної відповідальності за незаконний продаж алкогольної продукції. Депутати оренбурзького заксобрания розробили ініціативу, якою пропонується доповнити КоАП РФ статтею «Незаконний продаж алкогольної продукції» і передбачити за даний вид правопорушення відповідальність для громадян і індивідуальних підприємців в розмірі 50 тис. І 100 тис. Рублів відповідно з конфіскацією продукції або без такої.

Порядок пленарного засідання на 15 вересня включає в себе понад шістдесят питань.

Новости