• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Держдума узагальнить зауваження щодо пенсійної реформи до 2-го читання

Робоча група в Держдумі РФ проаналізує всі пропозиції щодо пенсійної реформи, зібрані з регіонів і озвучені на слуханнях щодо вдосконалення пенсійного законодавства, які відбулися в нижній палаті парламенту, передає кореспондент ДТРК «Південний Урал» з посиланням на депутата ГД РФ від Челябінської області Володимира Бурматова Робоча група в Держдумі РФ проаналізує всі пропозиції щодо пенсійної реформи, зібрані з регіонів і озвучені на слуханнях щодо вдосконалення пенсійного законодавства, які відбулися в нижній палаті парламенту, передає кореспондент ДТРК «Південний Урал» з посиланням на депутата ГД РФ від Челябінської області Володимира Бурматова.

За словами парламентарія, який провів в Челябінській області більше 30 зустрічей з даної теми, робоча група узагальнить всі висловлені зауваження до другого читання законопроекту.

Державна Дума буде представлена ​​в робочій групі представниками всіх чотирьох фракцій і декількома Комітетами - по праці, соціальної політики та у справах ветеранів, з бюджету і податків, з освіти і науки, з охорони здоров'я та з питань регіональної політики, проблем Півночі і Далекого Сходу. До складу робочої групи крім депутатів увійдуть представники уряду, Федерації незалежних профспілок, Конфедерації праці Росії, Об'єднання профспілок Росії «Соцпроф», а також представники РСПП, «Опори Росії», «Ділової Росії», Громадської палати, експерти Вищої школи економіки і РАНХиГС, уточнив депутат.

Нагадаємо, парламентсько-громадські слухання на тему «Удосконалення пенсійного законодавства» пройшли 21 серпня, обговорення тривало понад чотири години. У слуханнях взяли участь близько 600 осіб: експертів, представників інститутів громадянського суспільства, регіонів.

«Дискусія була відкритою, причому звучали різні точки зору, які формулювали політичні партії, представлені в ГД. Але всі експерти зійшлися на думці, що необхідно приймати рішення. Це рішення назріло, і його відкладати просто-напросто небезпечно », - сказав за підсумками слухань голова палати В'ячеслав Володін.

У зв'язку з цим вкрай важливо ще провести консультації з урядом, яке внесло законопроект.

«Необхідно продовжувати цю роботу, і ми постараємося це зробити вже в рамках нового формату. Робоча група буквально на наступному тижні почне аналіз всього того, що було запропоновано і, можливо, висловить свої рекомендації, які будуть прийматися з урахуванням думки всіх політичних фракцій », - сказав В'ячеслав Володін.

Говорячи про ініціативу про скасування депутатських надбавок до пенсії, В'ячеслав Володін сказав, що обговорювати її варто тоді, коли вона надійде на розгляд ГД.

«Це питання важливе, але думаю, це найпростіше рішення, яке ми можемо прийняти. А якщо рішення приймаються відносно наших громадян, звичайно, вони приймаються дуже важко », - зазначив голова Думи.

Він зазначив, що роботодавці «наполягають на негайному ухваленні даного рішення і також підтримали експертів в тому, що з цим рішенням затягнули, і від цього у нас програє економіка». Про відсутність вибору і десятирічному запізненні з підвищенням пенсійного віку говорять, за словами Володіна представники ключових експертних інститутів, в тому числі Рахункової палати.

Нагадаємо, законопроект про вдосконалення пенсійного законодавства пройшов перше читання у Державній Думі 19 липня. Термін надання поправок до другого читання продовжений до 24 вересня.

Раніше на тему:

Держдума: треба збільшити пенсії до 25 тис. Рублів

Служба інформації cheltv.ru, фото: lpost.ru

Новости