• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Тест на вагітність

  1. Як працює тест на вагітність?
  2. А тести бувають різні?

Сайт надає довідкову інформацію виключно для ознайомлення. Діагностику та лікування захворювань потрібно проходити під наглядом фахівця. У всіх препаратів є протипоказання. Консультація фахівця обов'язкова!

Останні кілька днів Ви погано себе почуваєте? Зовсім немає апетиту? Так до всього іншого ще і затримка менструації? Вам пора в аптеку за тестом на вагітність . Тест на вагітність - це чудовий винахід. Плюсів у використання цього пристосування маса: Ви дізнаєтеся радісну новину не в кріслі у ненависного лікаря, а у себе вдома. Іноді для того, щоб усвідомити все як слід потрібен певний час і самотність. Для одних жінок звістка про вагітність може бути довгоочікуваної радістю, а для інших і громом з ясного неба. Простота використання і доступність роблять тести на вагітність зручними і дуже затребуваними. Нижче медколлегія tiensmed.ru розповість Вам деякі подробиці роботи подібних тестів.

Як працює тест на вагітність?

Як тільки у Вашому організмі «оселилося» скупчення клітин, яке незабаром стане маленьким чоловічком, це скупчення клітин починає виділяти мізерну кількість гормону під назвою хоріонічний гонадотропін. Поява цього гормону в тілі жінки дає організму знати про те, що зачаття вже відбулося, тому гальмується робота яєчників і починається нова історія.
Ось цей-то гормон і виявляє в сечі жінки тест на вагітність. З першої ж доби затримки менструації тест на вагітність здатний виявити наявність хоріонічного гонадотропіну в Вашому організмі. Хоча у деяких жінок з моменту затримки повинно пройти дня три - чотири, щоб тест зміг дати об'єктивну відповідь. Не сподівайтеся на те, що ввечері Ви «зробили» дитинку, а вже вранці тест покаже наявність вагітності. Навіть найдорожчий і якісний тест виявляє гормон не раніше ніж через два тижні після овуляції.

А тести бувають різні?

Найсучасніші і точні тести на вагітність - струменеві. Вони з ймовірністю в дев'яносто п'ять відсотків показують наявність або відсутність вагітності. Механізм його роботи полягає в тому, що в смужці є певні реагенти, які при наявності шуканого гормону тут же вступають з ним в реакцію - і він стає видимим. Для отримання відповіді при використанні такого тесту на вагітність потрібна всього лише одна хвилинка.
Але при використанні струминного тесту слід враховувати деякі особливості. Для початку необхідно переконатися в тому, що у тесту ще не закінчився термін придатності. Тест може давати невірні показання в деяких випадках. Якщо Ви страждаєте якими-небудь захворюваннями органів відтворення, особливо це стосується порушення роботи яєчників і наявності новоутворень, в організмі може бути присутнім кілька лХГ - його і виявить тест на вагітність. Якщо Ви використовуєте будь-які гормональні препарати, то тест може дати невірний результат. Якщо Ви вживаєте сечогінні ліки, то концентрація сечі і гормонів в ній знижена, і тест може не виявити вагітність.
Більш доступні за ціною і поширені тести у вигляді смужок. Схема їх дії та ж, що і у струменевих тестів. Але відсоток невірних відповідей декілька вище. Хоча, якщо Ви виберете тест відомої фірми, то практично забезпечите себе від помилки.
Є тести на вагітність і у вигляді планшетки. Дія його таке ж, як і у вищеописаних варіантів. Зручність полягає в тому, що додається ємність для сечі.

Як використовувати тест?

Все дуже просто. Перед тим, як відкрити упаковку, уважно прочитайте інструкцію. Зазвичай на ній дається така інструкція:
Зберіть трохи сечі відразу ж після нічного сну, опустіть в неї тест до зазначеної мітки, потримайте необхідну кількість секунд (зазвичай двадцять - тридцять).
На тесті може проявитися одна смужка - це означає, що Ви ще не вагітні. А якщо дві смужки - вітаємо, Ви скоро будете мамою!

Тест на вагітність і лабораторні методи дослідження вагітності


Автор: Пашков М.К. Координатор проекту по контенту.

УВАГА!
Інформація, розміщена на нашому сайті, є довідковою або популярною і надається тільки медичним фахівцям для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби і результатів діагностики.Як працює тест на вагітність?
А тести бувають різні?
Останні кілька днів Ви погано себе почуваєте?
Зовсім немає апетиту?
Так до всього іншого ще і затримка менструації?
Як працює тест на вагітність?
А тести бувають різні?
Як використовувати тест?
Новости