• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Про терміни придатності підгузників Huggies

Шановні батьки, перевіряйте терміни придатності!

Ні для кого не новина, що кожна мама хоче уберегти свого малюка від усіх негараздів і небезпек з самого народження. Як і всім живим істотам, прояв захисту і турботи про своє потомство властиво людині. У цього явища є наукова назва - материнський інстинкт. У нашому суспільстві бажання мами дати своїй дитині все найкраще заохочується і всіляко підтримується.

Загальновідомим фактом є також і те, що неякісні і несвіжі продукти можуть завдати іноді непоправної шкоди здоров'ю малюка. Тому новоспечені батьки особливо пильно стежать за терміном придатності товарів, які використовують для своїх дітей.

У зв'язку з цим ми хотіли б повідомити Вам наступне. За останній час в нашому магазині почастішали скарги на термін придатності куплених у нас підгузників Huggies. Ми дуже уважно ставимося до побажань своїх клієнтів і приймаємо до розгляду будь-яке питання, що цікавить їх, особливо якщо це стосується здоров'я дітей. Розглянувши це питання спільно з компанією «Кімберлі-Кларк» (виробник підгузників Huggies), ми з'ясували, що мами просто приймають дату виробництва підгузників за дату закінчення терміну придатності.

Розглянувши це питання спільно з компанією «Кімберлі-Кларк» (виробник підгузників Huggies), ми з'ясували, що мами просто приймають дату виробництва підгузників за дату закінчення терміну придатності

Для прикладу візьмемо Huggies Ultra Comfort (виробництва Туреччини). Дата, промаркована зліва, позначає день / місяць / рік виготовлення продукту. А в інформаційній частині на бічній стороні упаковки йдеться про трирічний термін придатності з моменту дати виробництва, вказаної на упаковці. За аналогією з Huggies Ultra Comfort штампуються і інші продукти: дитяче харчування, підгузники інших марок, дитяча косметика. Дата в кінці маркування означає дату видачі сертифіката відповідності і не має нічого спільного з терміном придатності.

Поряд з цим видом маркування існують продукти, які мають 2 штампа, розташовані поруч (або один під іншим). Перший показує дату виробництва, а сусідній дату закінчення терміну придатності. Інформація про це також вказується на упаковці.

Вельмишановні мами і тата, звертайте на це свою увагу! Вся продукція магазину Ескай.ру сертифікована. Діти - це наше майбутнє! Працюючи з дитячими товарами, ми розуміємо всю відповідальність, пов'язану з безпекою і здоров'ям підростаючого покоління.

На підтвердження вищесказаного компанія «Кімберлі-Кларк» люб'язно надала нам наступне офіційне інформаційне лист про те, як правильно розшифровувати заводську штампування на підгузниках Huggies. Сподіваємося, ця інформація буде для Вас корисною.

Новости