• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд 1MORE Hybrid Dual Drivers - ну дуже інтимний звук

 1. ХАРАКТЕРИСТИКИ
 2. ДИЗАЙН / ЕРГОНОМІКА
 3. ЗВУК
 4. ВИСНОВКИ

Компанію 1MORE сьогодні знають в основному як виробника навушників для відомого бренду Xiaomi. Результати їх співпраці виявилися досить успішними і на рідкість якісними. Так, через мої власні руки пройшли Xiaomi Hi-Fi, Piston 2, Piston 3 і звичайно ж Xiaomi Hybrid. За винятком останньої моделі, я був в повному захваті від бренду 1MORE. Але що то у них в гібридах не заладилося і компанія 1MORE вирішила випустити свою власну лінійку: 1MORE Multi-Unit. Першою моделлю став перероблений концепт Xiaomi Hybrid під найменуванням 1MORE Hybrid Dual Drivers. Як зрозуміло з назви, Hybrid Dual Drivers містить два драйвера: перший з яких динамічний, а другий - арматурний. Але і на цьому компанія не заспокоїлася і випустила ще один варіант цих же навушників з двома арматурними випромінювачами - так світ побачила модель 1MORE Hybrid Triple Drivers. І як би не цікаво було розглянути 3 драйверного версію, але сьогодні я хочу зупинитися саме на 1MORE Hybrid Dual Drivers.

Говорячи відверто, після знайомства з Xiaomi Hybrid я був повністю розчарований отриманим результатом і довгий час дивився на гібридні навушники з певною недовірою. Однак численні огляди Hybrid Triple Drivers говорили зворотне: в них до небес вихваляли звучання і передрікали компанії 1MORE успіх не тільки серед шанувальників Xiaomi, але і серед лідерів світового ринку по навушників. Отже, давайте ж скоріше почнемо.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

 • Джек: позолочений 3.5 мм
 • Драйвери: динамічний + арматурний.
 • Опір: 32 Ом
 • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
 • Чутливість: 98
 • Потужність: 5 мВт.
 • Довжина проводу: 1.25 м.

ВІДЕО ВЕРСІЯ ОГЛЯДУ

РОЗПАКОВУВАННЯ І КОМПЛЕКТАЦІЯ

Упаковка 1MORE Hybrid Dual Drivers на відміну від Xiaomi Hybrid виконана на рівні преміум сегменту.

Упаковка 1MORE Hybrid Dual Drivers на відміну від Xiaomi Hybrid виконана на рівні преміум сегменту

Для того щоб дістатися до вмісту, перш за все необхідно «розірвати» окаймляючу паперову захисну стрічку з логотипом компанії.

Для того щоб дістатися до вмісту, перш за все необхідно «розірвати» окаймляючу паперову захисну стрічку з логотипом компанії

На зворотному її боці надруковані основні характеристики пристрою.

На зворотному її боці надруковані основні характеристики пристрою

Знявши захист, перед нами постає чорний матерчатий ящик з магнітним замком.

Знявши захист, перед нами постає чорний матерчатий ящик з магнітним замком

Під кришкою все виглядає ще більш круто.

Під кришкою все виглядає ще більш круто

В окремому пазе нас зустрічає просто приголомшливий по ергономіці і зовнішнім виглядом чохол для навушників. Виконано чохол з матеріалу віддалено нагадує штучну шкіру, а по контуру акуратно прошитий червоними нитками.

Виконано чохол з матеріалу віддалено нагадує штучну шкіру, а по контуру акуратно прошитий червоними нитками

Чесно кажучи друзі, я тут вже 100 раз пошкодував, що купив собі такий габаритний плеєр. Подібна конструкція чохла, та ще й на магнітній застібці, могла б стати найкращим вмістилищем для невеликого Hi-Fi аудіоплеєра, але на жаль і ах.

Подібна конструкція чохла, та ще й на магнітній застібці, могла б стати найкращим вмістилищем для невеликого Hi-Fi аудіоплеєра, але на жаль і ах

Повернемося ж до нашої коробці. З правій частині тягнемо за спеціальний язичок і отримуємо доступ до нижнього поверху з аксесуарами.

З правій частині тягнемо за спеціальний язичок і отримуємо доступ до нижнього поверху з аксесуарами

Тут у нас набір документації у вигляді рекламного буклету з різними моделями навушників 1MORE, інформація з безпеки і велика книжечка з інструкцією на декількох мовах. Суть якої - пояснити призначення блоку управління гарнітурою, навчити змінювати амбушюри і донести інформацію по гарантійним строкам і сумісності з системами iOS і Android.

Суть якої - пояснити призначення блоку управління гарнітурою, навчити змінювати амбушюри і донести інформацію по гарантійним строкам і сумісності з системами iOS і Android

У лівому верхньому відділенні виробник розмістив перехідник для літака. На моїй пам'яті, ні разу в літаку мені не знадобився подібний штекер, та й будь то особливо якісного звуку очікувати від бортового передавача не доводиться. Для чого його взагалі комплектують - особисто для мене велика загадка.

Для чого його взагалі комплектують - особисто для мене велика загадка

Під переходником блищить брендована металева прищіпка для зручного носіння кабелю. Однак і цим пристосуванням я ні разу не користувався, до того ж виглядає вона досить сумнівно.

Однак і цим пристосуванням я ні разу не користувався, до того ж виглядає вона досить сумнівно

Ну і останній, не менш важливе, лоток - з трьома наборами запасних амбушюр різного розміру. За фактом, всі вони для моїх вух виявилися маленькими і мені довелося шукати відповідні серед інших наявних моделей навушників.

За фактом, всі вони для моїх вух виявилися маленькими і мені довелося шукати відповідні серед інших наявних моделей навушників

Тут варто виділити набір насадок SpinFit, однак найкраще мені підійшли амбушюри від гарнітури LeTV. Саме з цими насадками я отримав просто приголомшливе зручність носіння і відмінну звукоізоляцію. Скажу більше, я спеціально стрибав і скакав, тряс головою, при цьому навушники навіть поправляти не доводилося, чому можу їх цілком рекомендувати навіть для занять спортом.

Скажу більше, я спеціально стрибав і скакав, тряс головою, при цьому навушники навіть поправляти не доводилося, чому можу їх цілком рекомендувати навіть для занять спортом

Пристрій комплектних амбушур вельми стандартне, якість прийнятне і якщо за розміром вони підійшли, то кидатися і шукати якісь альтернативи напевно немає особливого сенсу. Однак, в залежності від підбору амбушур вами можуть відчуватися наступні явища: баса може стати багато або зовсім мало, звук може наблизитися або віддалитися, деталей може стати багато або ж з'явиться ефект розмиття. Так, все це можна регулювати за допомогою підбору різних насадок. І якщо вас щось не влаштовує в звуці - не поспішайте звинувачувати навушники, можливо гумки від вашої старої гарнітури перетворять поточні вушка в межа мрій. Так, і це цілком реально!

ДИЗАЙН / ЕРГОНОМІКА

Після наповнення ринку смартфонами з якісним звуковим трактом, майже всі виробники навушників і гарнітур, як змовившись, почали робити прямі штекери для своїх пристроїв. Не виняток виявилася і компанія 1MORE. Дійсно, походивши приблизно місяць без Hi-Fi плеєра я прийшов до висновку, що прямий штекер для смартфона - це дійсно зручно. Але коли отримав свій плеєр назад, тут же постало питання про Г-образному переходнике. Так, аудіофіла повинен страждати і тому крім важкого цегли у вигляді портативного аудіо, доводиться ще й постійно пам'ятати про Г-подібний перехідник.

Так, аудіофіла повинен страждати і тому крім важкого цегли у вигляді портативного аудіо, доводиться ще й постійно пам'ятати про Г-подібний перехідник

Отже, 1MORE Hybrid Dual Drivers має позолочений прямий штекер, виконаний з металу.

Отже, 1MORE Hybrid Dual Drivers має позолочений прямий штекер, виконаний з металу

Наступний металевий блок зустрічаємо на роздільник каналів. Причому, до роздільник кабель має міцну матерчату оплетку, а після - ніякої додатково захисту кабель вже не має.

Причому, до роздільник кабель має міцну матерчату оплетку, а після - ніякої додатково захисту кабель вже не має

На правому каналі, трохи ніжу підборіддя, знаходиться трехкнопочная пластикова гарнітура. Кнопки якої працюють на всіх сучасних версіях iOS і Android, легко натискаються, а мікрофон приємно дивує гарною якістю сигналу.

Кнопки якої працюють на всіх сучасних версіях iOS і Android, легко натискаються, а мікрофон приємно дивує гарною якістю сигналу

За аналогією з іншими елементами гарнітури, задня частина чашок так само повністю виконана з металу.

За аналогією з іншими елементами гарнітури, задня частина чашок так само повністю виконана з металу

Спереду у нас виключно пластик. Тут на знаходимо єдине компенсаційне отвір і нерухомий звуководом, який за давньою традицією прикритий добротної металевою сіточкою.

Тут на знаходимо єдине компенсаційне отвір і нерухомий звуководом, який за давньою традицією прикритий добротної металевою сіточкою

Конструкція самого навушника досить проста: усередині габаритної чашечки розташовується динамічний драйвер, який відповідає в основному за низькі частоти, а в звуководом вбудований арматурний випромінювач, який бере на себе задачу верхніх і середніх частот. Як правило, арматура не вміє працювати з низькими частотами, зате видає відмінну деталізовану середину і верху. У той же самий час, для динамічного драйвера низькі частоти взагалі не проблема і саме тому гібридний пристрій навушників вважається найбільш оптимальним. Однак в теорії все звичайно просто, але на практиці подружити два випромінювача є не такою вже простим завданням і багато списів зламано на шляху до цього простого начебто рішенням.

Однак в теорії все звичайно просто, але на практиці подружити два випромінювача є не такою вже простим завданням і багато списів зламано на шляху до цього простого начебто рішенням

ЗВУК

Перш ніж говорити про звук, хочу представити вам пристрою, на яких проводилося тестування і навушників з якими так чи інакше порівнювався герой нашого огляду. Для початку - це мій аудіофаворіт FiiO X5 першої ревізії, який в ході прямого порівняння порвав FiiO X5 II як Тузик грілку. Другим пристроєм виявився безекранний плеєр Zishan Z1. Ну і як смартфона виступав мій Samsung Galaxy S7 Edge.

Ну і як смартфона виступав мій Samsung Galaxy S7 Edge

З навушників в першу чергу порівняння проводилося з Trinity Vyrus, а на закуску йшли популярні бюджетні UrbanFun HiFi з амбушюрами від Sony.

З навушників в першу чергу порівняння проводилося з Trinity Vyrus, а на закуску йшли популярні бюджетні UrbanFun HiFi з амбушюрами від Sony

Отже, коли я тільки отримав навушники, то перше прослуховування 1MORE Hybrid Dual Drivers справило кілька неоднозначне враження - мені здалося що звучання дуже м'яке і, якщо можна так висловитися, округле. Після чого навушники ретельно прогрівалися і використовувалися впродовж місяця.

Після чого навушники ретельно прогрівалися і використовувалися впродовж місяця

Після вказаного часу, я все ще можу охарактеризувати звучання 1MORE як м'яке, тепле і неймовірно приємне. Як зауважив один з англомовних звукорежисерів: 1MORE Hybrid Dual Drivers дає дуже інтимний звук - і тут він потрапив в точку. Якщо говорити про деталізацію, подачі, поділі планів, то за всіма цими пунктами Hybrid Dual Drivers показує просто клас. На мій смак 1MORE Hybrid Dual Drivers значно перевершує по звуку популярні UrbanFun HiFi і знаходиться приблизно на одному щаблі з Trinity Vyrus. Більш точно їх порівняти досить важко, так як навушники від 1MORE дають ту саму інтимність, м'якість - тобто той самий теплий окрас, який я можу охарактеризувати як невелике стиснення або якщо по науковому - компресію на піках. Як їм вдалося отримати це технічно - я не знаю, але якщо на майстер шині додати подібний компресор, то ми отримаємо приблизно схожий результат.

Як їм вдалося отримати це технічно - я не знаю, але якщо на майстер шині додати подібний компресор, то ми отримаємо приблизно схожий результат

Говорячи про частотному діапазоні, тут я міг би виділити трохи піднятий низ з добротним кількістю саб баса, всі інші частоти подаються рівно так, як вони і мають звучати. Тому акустичні інструменти, такі як орган, фортепіано, віола та флейта сприймаються тепло природно і дуже детально.

Тому акустичні інструменти, такі як орган, фортепіано, віола та флейта сприймаються тепло природно і дуже детально

ВИСНОВКИ

Тобто що їм маємо в підсумку, 1MORE Hybrid Dual Drivers пропонують дивно приємний, теплий, ні на що не схожий звук з відмінною деталізацією і прекрасно пропрацював частотним діапазоном. Скажу відверто, подібну подачу описати було так важко. І якщо Trinity Vyrus з UrbanFun звучать більш менш схоже (ну принаймні їх можна порівнювати), то Hybrid Dual Drivers вдає із себе щось зовсім нове. І в першу чергу я настійно хочу звернути увагу тих, хто не сприймає в звучанні жорсткість, різкість, колкость і подібні грубі аудіоформи. При прослуховуванні на навушниках від 1MORE навіть спочатку рваний аудіоматеріал буде звучати приємно і згладжено. Загалом, досить цікавий досвід - рекомендую до ознайомлення.

Дізнатися актуальну ЦІНУ НА 1MORE HYBRID DUAL DRIVERS

Новости