• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Двірники Valeo безкаркасні Silencio X-Trm склоочисники Valeo Compact

 1. Безкаркасні щітки склоочисника Valeo Silencio X-TRM
 2. Гібридні щітки склоочисника Valeo Silencio HBlade
 3. Безкаркасні двірники Valeo Compact Evolution & Revolution
 4. Каркасні щітки Valeo Silencio
 5. Каркасні щітки Valeo Compact Standard
 6. Екскурсія по заводу Valeo

Компанія Valeo почала своє існування в 1923 в місті Сант-Оєн у Франції Компанія Valeo почала своє існування в 1923 в місті Сант-Оєн у Франції. Спочатку Юджин Бюссон (Eugene Buisson) випускав гальмівні колодки і диски зчеплень під маркою Ferodo. Ім'я Valeo (лат. "Я в порядку") корпорація отримує після довгого періоду інтеграції в 1980 році, об'єднуючи велику кількість брендів під цим ім'ям. В даний час Valeo - міжнародна група компаній, орієнтована на розробку і виробництво автомобільних компонентів. Компанії належить 132 заводу, 66 науково-дослідних центрів і 9 логістичних вузлів в 27 країнах світу.

Інноваціями в області очістікі стекол займаються 7 дослідних центрів, а виробляються склоочисники на 13 заводах по всьому світу Інноваціями в області очістікі стекол займаються 7 дослідних центрів, а виробляються склоочисники на 13 заводах по всьому світу. Останні інновації, привнесені Valeo в системи очищення стекол, це технології плоского склоочисника, універсальний адаптер для плоских щіток, датчик дощу і освітленості, реверсивний мотор приводу і багато іншого. Склоочисниками Valeo оснащуються на конвеєрі автомобілі BMW, Mercedes, Audi і Volvo.


Безкаркасні щітки склоочисника Valeo Silencio X-TRM

Silencio X-TRM - флагманська серія склоочисників, що відноситься до преміум-сегменту Silencio X-TRM - флагманська серія склоочисників, що відноситься до преміум-сегменту. Щітки цієї серії мають інноваційний естетичний дизайн і аеродинамічний спойлер, інтегрований в гумовий профіль. Переваги безкаркасних двірників Valeo Silencio X-TRM:

 • висока якість очищення на швидкостях до 200 км / год і більше;
 • знижений рівень аеродинамічних шумів, -3 db в порівнянні зі стандартними щітками при 150 км / год;
 • зменшена вага;
 • підвищена стійкість до обмерзання.

Silencio X-trm Aftermarket - безкаркасні щітки з кріпленням "гачок", мають декоративний адаптер, що закриває кріплення і індикатор зносу щітки. Ці щітки поставляються в індивідуальній упаковці.

Silencio X-TRM в каталозі.

Гібридні щітки склоочисника Valeo Silencio HBlade

- гібридна серія склоочисників, що відноситься до преміум-сегменту. Щітки Silencio HBLade мають каркас низького профілю, закритий пластиковим чохлом, який виконує роль спойлера. Ці двірники найбільше підходять для прихильників каркасних склоочисників, які хочуть поліпшити зовнішній вигляд щіток. Silencio HBlade - гібридні щітки з кріпленням "гачок", мають декоративний адаптер, що закриває кріплення і індикатор зносу щітки. Ці щітки поставляються комплектами по 2 штуки. Silencio HBlade в каталозі.

Безкаркасні двірники Valeo Compact Evolution & Revolution

Безкаркасні всесезонні склоочисники Valeo Compact відносяться до економ-класу Безкаркасні всесезонні склоочисники Valeo Compact відносяться до економ-класу. Ці щітки не мають ковпачків на кінцях і тонше, ніж оригінальні щітки, проте з основною своєю функцією - якісної очищенням стекол вони цілком справляються і їх вартість істотно нижче, ніж Silencio X-trm. Двірники Valeo Compact мають невеликий симетричний спойлер, що дозволяє легко встановлювати їх на автомобілі з правим кермом.

 • Valeo Compact Evolution - щітки зі специфічними кріпленнями, розроблені для автомобілів, спочатку укомплектованих безкаркасними склоочисниками. Склоочисники даної серії поставляються комплектами.
 • Valeo Compact Revolution - щітки для кріплення "гачок", поставляються в індивідуальній упаковці.
Щітки Valeo Compact в каталозі.

Каркасні щітки Valeo Silencio

Класичні каркасні щітки Valeo Silencio володіють усіма особливостями, які є в оригінальних щіток - спойлер, викривлені щітки або форсунками омивача Класичні каркасні щітки Valeo Silencio володіють усіма особливостями, які є в оригінальних щіток - спойлер, викривлені щітки або форсунками омивача. Щоки даної серії цілком виконані з металу, мають встановлений адаптер Auto-Clic, що спрощує монтаж, а так само спеціальне покриття гумової стрічки, що забезпечує безшумну роботу. Двірники, які мають кріплення "гачок" оснащуються індикаторами зносу.

 • Silencio Standard - каркасні щітки з різними кріпленнями, в тому числі задні. Поставляються як одиночними щітками, так і в комплектах.
 • Silencio Performance - високонадійні каркасні щітки з різними кріпленнями, поставляються як одиночними щітками, так і в комплектах. Випускаються щітки зі спойлером (Performance Spoiler) і комплекти (Performance Set).
Щітки Valeo Silencio в каталозі.

Каркасні щітки Valeo Compact Standard

Щітки Valeo Compact Standard відносяться до економ-сегменту каркасних щіток Щітки Valeo Compact Standard відносяться до економ-сегменту каркасних щіток. Все склоочисники вони мають встановлений адаптер "гачок" і поставляються комплектами. Випускається 12 комплектів двірників однакової довжини і 17 комплектів зі щітками різної довжини, що покривають 87% автомобільного ринку.


Екскурсія по заводу Valeo


Розшифровка позначень щіток склоочисників Valeo

Серія Позначення Опис Silencio X-TRM Original Equipmant VM250 .... VM256 Одиночна безкаркасні щітка з оригінальними кріпленнями VM300 .... VM454 Комплект безкаркасних двірників з оригінальними кріпленнями Silencio X-TRM Aftermarket UM600 .... UM705 Одиночна безкаркасні щітка з U- образним кріпленням Silencio Standard
V24 ..... V58 Одиночна каркасна щітка V24x2 Комплект каркасних щіток Silencio Performance VM1 ..... VM37 Одиночна каркасна щітка високої продуктивності Silencio Performance Spoiler VM104 ..... VM112 Одиночна каркасна щітка високої продуктивності зі спойлером Silencio Performance KIT / SET VM201 ..... VM222 Комплект каркасних щіток Compact Revolution R35 ..... R65 Одиночна безкаркасні щітка з U-подібним кріпленням Compact Evolution CF 5348 ... CF 7070 Комплект безкаркасних щіток з оригінальними кріпленнями Compact С28 ..... С65 комплект каркасних щіток З 5145 ..... З 6565 комплект каркасних щіток

Новости