• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Енергозберігаючі пристрої Coolmann

 1. Енергозберігаючий пристрій для готелів
 2. Як працює картковий вимикач
 3. Область застосування
 4. відповідність стандартам
 5. Картковий вимикач для готелів схема підключення
 6. Специфікація карткових енергозберігаючих вимикачів
 7. УВАГА:

Енергозберігаючий пристрій для готелів  Картковий вимикач Coolmann - відмінна якість за розумною ціною  Енергозберігаючий пристрій CoolMann володіє сучасним дизайном і просто у використанні

Енергозберігаючий пристрій для готелів

Картковий вимикач Coolmann - відмінна якість за розумною ціною

Енергозберігаючий пристрій CoolMann володіє сучасним дизайном і просто у використанні. Картковий вимикач CoolMann має красивий яскравий індикатор, зроблений з вогнестійкого пластику, із застосуванням ізолюючих матеріалів. З робочим навантаженням до 16 Ампер такий картковий вимикач для готелю може повністю замінити традиційний головний вимикач в номері.

Як працює картковий вимикач

Всіма електроприладами всередині номера можна користуватися тільки після того, як картка буде вставлена ​​в картковий вимикач. Коли картка-ключ вийнята, електроживлення в номері відключається через 10-30 секунд. Така затримка з відключення дозволяє гостям або персоналу спокійно і безпечно вийти з номера. Якщо бажано повторно включити світло, то потрібно вставити картку знову в картковий вимикач. Прилади, харчування яких має забезпечуватися постійно, як, наприклад, міні-бар, включаються в мережу "в обхід" енергозберігаючого пристрою.

Область застосування

Карткові вимикачі CoolMann використовуються в якості вимикача електроприладів ключем-карткою і ідеальні для застосування в номерах готелів, мотелів, пансіонатів і санаторіїв. Зазвичай енергозберігаючий пристрій встановлюється на додаток до системи контролю та управління доступом. У ланцюг, керовану картковим вимикачем, як правило, входять освітлювальні і інші електроприлади крім холодильників і мінібарів . На сьогоднішній день енергозберігаючі пристрої CoolMann представлені в двох модифікаціях:

 • модель, увімкнення якого походить від ключ-карти будь-якого стандарту. Найбільш часто застосовується модель на сьогоднішній день, завдяки своїй відносно невисокій ціні. Незважаючи на те, що такий вимикач може бути активований від будь-якої карти, що підходить за розміром, пристрій, тим не менш, відмінно справляється зі своєю функцією і забезпечує високу ефективність вкладених коштів.
 • модель, включення якої відбувається тільки від ключа-карти стандарту Mifare. Такий картковий вимикач активується тільки від карти стандарту Mifare. Інші карти, наприклад, візитки, календарі тощо працювати не будуть.

Крім своєї основної функції включити / вимкнути електроживлення всередині номера, картковий вимикач це ще й зручне місце для зберігання ключа-карти. Гостю не треба шукати ключ по всьому номеру, його місцезнаходження завжди відомо.

відповідність стандартам

Карткові енергозберігаючі вимикачі Coolmann були розроблені та виготовлені відповідно до вимог CE і RoHS, BS4662 і відповідають британським і європейським монтажним коробок.

Картковий вимикач для готелів схема підключення

Картковий вимикач для готелів схема підключення

Специфікація карткових енергозберігаючих вимикачів

Напруга (В) 190 ~ 240 Частота струму (Гц) 50/60 Робоча температура (C) -10 ~ +60 Температура зберігання і транспортування (C) -20 ~ +80 Максимальне навантаження без пускача (A) 16 Тимчасова затримка вимкнення (сек ) 10 ~ 30 Робоча вологість (%) 10 ~ 95 Розміри (мм) 86 x 86 x 46
Термін служби більше 100 тисяч включень з постійним навантаженням не більше 220В
Встановлюється в стандартну монтажну коробку.

УВАГА:

При комутації навантажень більших, ніж 16А (наприклад, кондиціонерів, електрочайників, пральних машин, і т.п.), рекомендується встановлювати додатковий пускач.

проспект

Новости