• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Шкода від електронних сигарет


Електронна сигарета, і рідина для неї.

Напевно багато хто знає основні компоненти рідин для електронних сигарет, але далеко не кожен розуміє для чого і чому обрані ці компоненти.

Звичайний склад рідини для ширяння: гліцерин, пропіленгніколь, ароматизатор, нікотин (на вибір парильщика), так само деякі виробники можуть додавати дистильовану воду.

На що впливають ці компоненти?

Гліцерин (VG - vegetable glycerin) - чим більше цього компонента в складі, тим більше пара буде на виході. Високогліцеріновие рідини дуже в'язкі і підійдуть не для кожного атомайзера, так як у деяких Атомайзери невеликі пропили для забору рідини. Для таких рідин найкраще використовувати атомайзери: SMOK TFV4 , SMOK TFV4 Mini , OBS Crius RTA , Eleaf Melo 2 , Indulgence Mutank RDTA Edition , UD Goblin Mini , Joyetech Cubis . рідинами з високим відсотком гліцерину є: жижа , Atmose , Skills . Високогліцеріновимі вважаються рідини з відсотком VG більше 65.

Пропіленгніколь (PG - propylene glycol) - цей компонент відповідає за вкусопередачу. Чим більше пропіленгніколя, тим більш насиченою смак у рідини . Більша кількість пропіленгніколя означає кращу вкусопередачу, але меншу кількість пара. Зазвичай такі рідини використовуються для пристроїв: Eleaf ICE BDC , Eleaf GS 14 , Joyetech eCom Mega , Eleaf iJust Start Kit , Joyetech eGo One VT . Вибрати рідина для вейпінга з високим або оптимальним відсотком пропіленгніколя можна з цього списку: Red Smokers , SteamDelight , Smoke Kitchen . Високим вмістом PG можна назвати рідини з відсотком вище 50.

Ароматизатор - дуже важливий компонент, від нього залежить якість смаку. Виробниками кращих ароматизаторів є США і Європа. Чим більше зміст гліцерину в рідини , Тим більше використовується ароматизатора для більш яскравого смаку. Зазвичай ароматизатор це 1-3% від всієї рідини, але різні смаки можуть вимагати різного процентного співвідношення. На наш погляд, найкраще смак розкривається у рідин Skills , Smoke Kitchen , жижа і Atmose .

Нікотин - не обов'язковий компонент в рідини . зазвичай використовується вейперамі в терапевтичних цілях. Найпопулярніше вміст нікотину в рідині для ширяння 3mg / ml.

Вода - тут нічого цікавого. Воду додають, що б зробити рідина менш в'язкою, а також збільшити її обсяг. Використовувати можна тільки дистильовану воду, так як вона має потрібну ступінь очищення.

Все, крім нікотину, бути нешкідливим для організму людини і широко використовується в харчовій, косметичній промисловостях.

Про шкоду нікотину сказано достатньо, але варто пам'ятати, що в рідинах для електронних сигарет, нікотин надає терапевтичну дію. У цьому сенсі він не небезпечніше нікотинових пластирів, жувальних гумок. Головне не забувати, в усьому треба знати міру.

Як відбувається випаровування?
Тут все гранично просто. усередині кожного атомайзера є спіралі і бавовна, бавовна встановлений в спіраль, просочується рідиною для ширяння і при нагріванні спіралей рідина починає випаруються. Кількість пара буде залежати від потужності пристрою, обдування і складу рідини .
Чи шкідлива електронна сигарета?
Кокой шкоду від електронних сигарет ми можемо отримати? Так, практично ніякого!

Як вже було сказано, все, крім нікотину, бути нешкідливим для організму людини і широко використовується в харчовій, косметичній промисловостях. Всі ці компоненти наш організм може отримувати у великій кількості через косметику, їжу, і інші продукти.

Для комфортного ширяння ми рекомендуємо вам періодично пити воду, так як велика кількість гліцерину може забирати її частину з вашого організму.

А купити все для ширяння ви можете в магазинах мережі світ Кальянов !

На що впливають ці компоненти?
Як відбувається випаровування?
Чи шкідлива електронна сигарета?
Новости