• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Мультитул Gerber Bear Grylls Ultimate

Коли стикаються один на один з дикою природою - будь-яка дрібниця може врятувати життя. При цьому, інвентар для тривалих походів не терпить великих навантажень. Тому девіз туриста - «менше речей і більше користі» якраз відмінно підходить мультифункціональний інструменту Gerber Bear Grylls Ultimate від компанії Гербер. Це пристрій не просто чергове дітище американської компанії - це спільна праця підприємства і досвіду відомого у всьому світі мандрівника - Беар Гріллс. Ніж Bear Grylls Ultimate, а також інші товари з цієї серії вже давно популярні в Америці і Європі. Тепер настала черга і наших співвітчизників відчути, що таке справжнє американське якість.

Мультитул із серії Bear Grylls створений не тільки для виживання, він стане в нагоді і для прогулянки на природі, на пікніку і просто для туристичних походів.

Додатково варто відзначити наступні деталі, спрямовані на більш зручне і просте використання мультитула:

Прорезиненная рукоятка, - вона не ковзає навіть коли ви в рукавичках або ваші долоні вологі;
Інструмент виконаний зі сталі, стійкої до корозії і механічних пошкоджень;
Легкий і компактний інструмент зручно поміщається в кишені і не обтяжує ваш рюкзак.
BG Ultimate MTool приємний у використанні не тільки для активного мандрівника, а й для любителів відпочинку на природі. Кожен з предметів знайде своє застосування не тільки на природі, але навіть у вашому гаражі або на дачі.

В інтернет-магазині Navigator-Shop тільки найкраща техніка!

Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника Одна з основних переваг нашого магазину полягає в тому, що в нашому асортименті представлені виключно «білі» апарати, відмічені сертифікатом РосТест, що поставляються через офіційні відвантаження безпосередньо від виробника. Ми уважно стежимо за якістю продукції, що продається, що дозволяє виключити факт наявності шлюбу.

Як і годиться, покупцеві буде надано повний гарантійний пакет, що складається з гарантії від фірми-виробника, з якої можна звертатися за сервісним ремонтом в центри обслуговування клієнтів, а також ми забезпечуємо покупки своєї власної магазинної гарантією, що дозволяє повернути або обміняти пристрій протягом першого тижня з моменту його придбання, за умови збереження товарного вигляду всього комплекту.

Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на   Яндекс Маркеті Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на Яндекс Маркеті . Ми працюємо для вас і робимо все щоб співпрацювати з Navigator-Shop.Ru було зручно і комфортно!

Новости