• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Копії годин Hamilton. Купити точні копії наручних годинників Hamilton за унікальною ціною.

  1. Чоловічі годинники Hamilton - народження легенди
  2. Годинники Hamilton - для справжніх чоловіків
  3. Копія годин Hamilton - якість і стиль

Невибаглива розкіш продуманого дизайну і унікальна точність, якою захоплюються вже кілька поколінь покупців - саме такими словами можна описати годинник Hamilton

Невибаглива розкіш продуманого дизайну і унікальна точність, якою захоплюються вже кілька поколінь покупців - саме такими словами можна описати годинник Hamilton. Ці хронометри вибирають люди, які знають ціну якісним речам, які звикли дбати про свій престиж.

Чоловічі годинники Hamilton - народження легенди

Бренд почав підкорювати ринок ще в позаминулому столітті. Початок його історії поклав неймовірно щедрий жест: багатий американець (хтось Гамільтон) побажав надати допомогу рідному місту в Пенсільванії, пожертвувавши громаді Ланкастера велику ділянку землі. Благодійник хотів, щоб на цьому місці було збудовано велике підприємство, здатне підвищити добробут місцевих жителів.

Інвестори вирішили зайнятися випуском хронометрів - в XIX столітті ця ніша на американському ринку пустувала. У 1892 році в продаж надійшли перші чоловічий годинник Hamilton - бренд отримав ім'я на честь людини, якій був зобов'язаний своїм існуванням. Цікаво, що керівництво компанії «успадкувало» принципи щедрості і благодійності - щорічно виробники відраховують великі суми в природоохоронні фонди.

Годинники Hamilton - для справжніх чоловіків

Буквально через рік новонароджений бренд привернув увагу американського залізничного відомства, побажав купити годинник Гамільтон для своїх співробітників. Надалі компанія зробила ставку на випуск виробів для військовослужбовців, саме з тих часів веде відлік історія моделі Khaki. Сьогодні вона як і раніше затребувана, причому - представлена ​​відразу в трьох варіанта:

  • для льотчиків (Aviation);
  • для моряків (Navy) - з більш високу водонепроникність;
  • для сухопутних військ (Field).

«Цивільні» копии часов Hamilton також завоювали серця чоловіків. Протягом усього минулого століття моделі з класу American Classic вибирали відомі спортсмени, мандрівники, шукачі пригод - люди, чиє життя залежала від точності хронометра. Після Другої Світової ці аксесуари стали частиною американської культури, особливої ​​популярності їм забезпечили голлівудські фільми. Герої блокбастерів «Люди в чорному» і «День незалежності» миготять на екрані саме в годиннику Hamilton.

Копія годин Hamilton - якість і стиль

На початку XXI століття компанія змінила адресу, переїхавши з США до Швейцарії. Асортимент помітно розширився, але це зовсім не вплинуло на ідеальні характеристики випускаються хронометрів. Вічна класика займає почесне місце в лінійці бренду, а при створенні нових моделей сучасні інновації вдало поєднуються з ностальгічними візуальними елементами.

Маркетингова політика компанії будується за принципом «краще в своїй ціновій категорії». У шанувальників бренду є можливість придбати репліки швейцарських годинників Hamilton, це все той же стильний дизайн і високу якість - плюс демократична вартість.

Новости