• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Терористи "ДНР" заборонили чеської гуманітарної організації працювати на окупованій території

Терористи "ДНР" заборонили чеської гуманітарної організації працювати на окупованій території / PIN

За повідомленням PIN, про це бойовики "Донецької народної республіки" заявили, прийшовши в місцевий офіс організації 26 листопада. Причину відкликання «акредитації» на роботу на окупованій території вони не назвали, передає Deutsche Welle .

Читайте також Біля Маріуполя затримали понад 20 посібників "ДНР"

в той же день був опечатаний склад PIN з гуманітарною допомогою, а всім іноземним волонтерам було наказано покинути територію України, контрольовану бойовиками, протягом 24 годин.

В організації зазначають, що закриття її офісу, який постачав гуманітарну допомогу сотням тисяч жителів східної України по обидва боки лінії фронту з кінця 2014 року, загрожує негативними наслідками для найбільш вразливих верств населення, які постраждали від військового конфлікту на сході України. Як зазначає PIN, разом з нею тільки одна міжнародна організація займалася забезпеченням гуманітарної допомоги на окупованих територіях Донбасу. Йдеться про Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Директор PIN Симон Панєк зазначив, що десятки тисяч людей, які отримували гуманітарну допомогу, особливо потребують її у зв'язку з критичною ситуацією зимових холодів. За його даними, тільки в 2016 році майже півмільйона жителів контрольованого бойовиками регіону отримували місячний продовольчий раціон, більше 100 тис. Осіб скористалися допомогою окремої програми притулків і відновлення житлових будинків, майже стільки ж отримали доступ до питної води . У найближчі плани НКО входило встановити нові вікна більш ніж в 500 будинках і квартирах, відзначають в організації.

Гуманітарна допомога розподіляється PIN, надається десятком європейських і міжнародних організацій, серед яких ООН, влада Швейцарії, Чехії і Єврокомісія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости