• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Підготовка і проведення Ділового саміту АТЕС

  1. 20 заходів
  2. 700 керівників
  3. 24 засідання
  4. 600 журналістів. 5,5 тис. Повідомлень

«Полілог» успішно завершив проект з підготовки та проведення Ділового саміту АТЕС, який пройшов у Владивостоці на острові Російський 7-8 вересня 2012 року. «Полілог» здійснював функції Технічної дирекції Саміту, забезпечуючи забудову, логістику, кейтеринг, акредитацію учасників, технічне забезпечення, управління підрядниками. «Полілог» успішно завершив проект з підготовки та проведення Ділового саміту АТЕС, який пройшов у Владивостоці на острові Російський 7-8 вересня 2012 року

Так само перед Агентством було поставлено завдання щодо інформаційного супроводу Ділового саміту АТЕС на етапі організації і проведення - залучення та взаємодія з інформаційними партнерами, робота зі спікерами Саміту, забезпечення роботи інтернет-ресурсів і соціальних сторінок, забезпечення роботи програми для мобільних пристроїв, проведення анонсують і презентаційних заходів, робота мобільного прес-центру в дні проведення Саміту. Замовником робіт виступило Некомерційне партнерство «Національний діловий центр» - офіційний оператор з підготовки та проведення Ділового саміту АТЕС.

20 заходів

Проведення великомасштабних заходів міжнародного рівня - одна з ключових компетенцій КГ «Полілог» на ринку комунікаційного консалтингу та PR. В активі КГ «Полілог» як генерального підрядника - проведення більш 20 великих заходів, в числі яких - організація «під ключ» і проведення двох з'їздів Асоціації юристів Росії ; проведення Світового політичного форуму в Ярославлі в 2009 , 2010 , 2011 рр .; двох Міжнародних туристичних форумів « Visit Russia »; ряд презентацій інвестиційного потенціалу суб'єктів Федерації за кордоном за участю від 400 до 600 представників бізнесу і влади приймаючих країн.

В цьому році Діловий саміт АТЕС став другим найбільшим міжнародним заходом в Росії, що відбувся при безпосередній участі Агентства - з 24 червня по 6 липня 2012 року в Cанкт-Петербурзі бавовняні ла 36-а, ювілейна, сесія Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО , Де функції Технічної дирекції були успішно виконані КГ «Полілог».

Особливістю проекту по організації Ділового саміту АТЕС стали: інфраструктурні обмеження майданчика - захід проходив на території щойно відбудованих кампусів і навчальних корпусів ДВФУ; необхідність вибудовувати унікальну логістичну схему проїзду учасників; необхідність унікального позиціонування Ділового саміту АТЕС в структурі всього тижня Саміту, що проходила з 2 по 9 вересня 2012 року, з дотриманням наступності візуального оформлення, змісту, організаційно-логістичної схеми усього тижня саміту АТЕС.

Діловий саміт АТЕС - щорічний бізнес-форум для ділової еліти Азіатсько-Тихоокеанського регіону, який проводиться в прив'язці до зустрічей глав держав Форуму АТЕС. На Діловому саміті АТЕС лідери бізнесу обмінюються думками і знаходять рішення в рамках відкритого багатостороннього діалогу.

700 керівників

У 2012 році Діловий саміт АТЕС вперше пройшов в Росії. Голова Ділового саміту АТЕС 2012 - Президент-голова правління ВАТ «Банк ВТБ» Андрій Костін. У роботі Саміту взяли участь більше 700 керівників 545 найбільших компаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У 2012 році на Діловому саміті працювали делегати з Австралії, Брунею, В'єтнаму, Гонконгу, Індонезії, Канади, Китайського Тайбея, КНР, Малайзії, Мексики, Нової Зеландії, Папуа-Нової Гвінеї, Перу, Республіки Корея, Росії, Сінгапуру, США, Таїланду , Філіппін, Чилі, Японії. Найбільш представницькі делегації були з Росії (більше 190 компаній), КНР і Гонконгу (понад 170 компаній) і США (більше 40 компаній).

24 засідання

В роботі Ділового саміту АТЕС взяли участь: Президент Російської Федерації Володимир Путін; Голова Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао; Президент Мексики Феліпе Кальдерон; Державний секретар США Хілларі Клінтон; Президент Республіки Чилі Себастьян Піньєра; Президент Соціалістичної Республіки В'єтнам Чионг Тан Шанг; Президент Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно; Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джон Кі; Головний міністр адміністрації Гонконгу Лян Чженін.

У програмі Ділового саміту АТЕС пройшло 24 пленарних і секційних засідання. Як модераторів засідань Ділового саміту АТЕС виступили керівники і експерти найбільших міжнародних консалтингових компаній, редактори і телеведучі ключових російських і іноземних ЗМІ.

Однією з найбільш пам'ятних секцій, з точки зору учасників, стали дебати «Капіталізм втратив орієнтири?», Які провів популярний телеведучий телеканалу Russia Today Пітер Лавель. У теледебатах взяли участь професор Школи економіки та менеджменту Університету Цінхуа Девід Даокуя Лі; засновник організації «Global Institute For Tomorrow» Чандран Наїр; міжнародний інвестор, автор книги «Подарунок моїм дітям» Джим Роджерс; президент Інституту свободи і демократії (Лімі) Ернандо де Сото. Учасники дебатів розділилися на два табори, щоб поділитися своєю точкою зору з наступних питань: Які зміни зазнає інститут прав на інтелектуальну власність, маючи на меті максимально ефективного використання нових технологій? Як в цю схему вписується питання приватного життя? Які соціальні наслідки нових транскордонних зв'язків між людьми? Що це означає для виробників і споживачів, роботодавців і працівників, державного сектора і корпоративного світу?

За дебатами спостерігали учасники Ділового саміту і представники ЗМІ, трансляція дебатів велася в Міжнародному прес-центрі Тижня саміту АТЕС, на телеканалі Russia Today, згодом запис теледебатів пройшла в ефірі телеканалу ABC.

600 журналістів. 5,5 тис. Повідомлень

Діловий саміт АТЕС отримав високу оцінку з боку лідерів економік АТЕС, керівників центральних органів виконавчої влади, спонсорів, учасників, ЗМІ. В роботі Ділового саміту АТЕС взяли участь понад 600 журналістів російських і іноземних ЗМІ. За підсумками Саміту в російських та іноземних ЗМІ вийшло понад 5,5 тисячі інформаційних повідомлень, публікацій та інтерв'ю. Діловому саміту АТЕС надавали інформаційну підтримку 27 інформаційних партнерів, серед яких: телеканали «Росія-24», CNN, CNBC, Russia Today, РБК; радіостанції «Голос Росії», «Business FM»; інформаційні агентства «Reuters», «Інтерфакс», «Прайм»; газети «America Economia», «Financial Times», «Коммерсант», «Російська газета», «Известия», «Московські новини», «The Moscow Times», «The Moscow News»; журнали «Time», «Fortune», «Forbes», «Експерт», рекрутинговий інтернет-портал «Head Hunter», найбільша пошукова система Рунета і інтернет-портал «Яндекс». «Капіталізм втратив орієнтири?», які провів популярний телеведучий телеканалу Russia Today Пітер Лавель. У теледебатах взяли участь професор Школи економіки та менеджменту Університету Цінхуа Девід Даокуя Лі; засновник організації «Global Institute For Tomorrow» Чандран Наїр; міжнародний інвестор, автор книги «Подарунок моїм дітям» Джим Роджерс; президент Інституту свободи і демократії (Лімі) Ернандо де Сото. Учасники дебатів розділилися на два табори, щоб поділитися своєю точкою зору з наступних питань: Які зміни зазнає інститут прав на інтелектуальну власність, маючи на меті максимально ефективного використання нових технологій? Як в цю схему вписується питання приватного життя? Які соціальні наслідки нових транскордонних зв'язків між людьми? Що це означає для виробників і споживачів, роботодавців і працівників, державного сектора і корпоративного світу?

За дебатами спостерігали учасники Ділового саміту і представники ЗМІ, трансляція дебатів велася в Міжнародному прес-центрі Тижня саміту АТЕС, на телеканалі Russia Today, згодом запис теледебатів пройшла в ефірі телеканалу ABC.

КГ «Полілог» висловлює подяку всім партнерам, залученими для реалізації цього проекту, а так само волонтерам Ділового саміту АТЕС - студентам далекосхідних і російських вузів, що зробили неоціненну допомогу в проведенні Ділового саміту АТЕС на високому рівні - за їх командний дух, терпіння, доброзичливість, готовність працювати на результат КГ «Полілог» висловлює подяку всім партнерам, залученими для реалізації цього проекту, а так само волонтерам Ділового саміту АТЕС - студентам далекосхідних і російських вузів, що зробили неоціненну допомогу в проведенні Ділового саміту АТЕС на високому рівні - за їх командний дух, терпіння, доброзичливість, готовність працювати на результат.

Однією з найбільш пам'ятних секцій, з точки зору учасників, стали дебати «Капіталізм втратив орієнтири?
Як в цю схему вписується питання приватного життя?
Які соціальні наслідки нових транскордонних зв'язків між людьми?
Що це означає для виробників і споживачів, роботодавців і працівників, державного сектора і корпоративного світу?
«Капіталізм втратив орієнтири?
Як в цю схему вписується питання приватного життя?
Які соціальні наслідки нових транскордонних зв'язків між людьми?
Що це означає для виробників і споживачів, роботодавців і працівників, державного сектора і корпоративного світу?
Новости