• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Джазовий фестиваль. Elliott Munnerlyn (вокал, США) і Олег Бутман Тріо у Владивостоці в Приморська крайова філармонія. Купити квитки на Джазовий фестиваль. Elliott Munnerlyn (вокал, США) і Олег Бутман Тріо 16 листопада 2018

XV Ювілейний міжнародний джазовий фестиваль у Владивостоці.

Elliott Munnerlyn (вокал, США) і Олег Бутман Тріо.

Вартість квитків: 1500, 2000, 3000 руб.

Elliott Munnerlyn (вокал, США) - неабиякий вокаліст, композитор і талановитий автор пісень, кожен виступ Елліотта наповнене найпотужнішою енергією і пристрастю. Його чудовий голос багатий оригінальними тембральними фарбами і несе в собі дуже гарне почуття стилю. Що не дивно, адже становлення Елліотта як артиста пройшло під безумовним впливом легендарних Стіві Вандера, Чакі Хан, Патті Лабелль і групи Ashford & Simpson.

За роки участі в численних міжнародних фестивалях він придбав величезну армію фанатів, викликавши чимало захоплених відгуків у пресі. Елліотт виступав з багатьма зірками soul і R & B-сцен, серед яких: Chic, Brian McKnight, Randy Crawford, Toni! Tone! Tony !, Angie Brown, Dru Hill, Xavier Naidoo, Natacha Bedingfield, Yolanda Adams, Kirk Franklin, Karen Clark і багато інших. Нерідко Елліотт бере участь в проектах з діджеями, серед яких: Hed Kandi, Dj Lenly, Dj Paolo, Dj Mousse T.

Олег Бутман - знаменитий російський барабанщик, композитор і продюсер.Начал свій професійний шлях в Ленінграді, в Музичному коледжі ім. Мусоргського. В кінці вісімдесятих музикант співпрацював з багатьма рок-музикантами, учасниками легендарного Ленінградського рок-клубу. Але любов до джазу перетягнула на свій бік, і слідом за старшим братом Ігорем Бутманом, Олег продовжив вивчення джазового майстерності в знаменитому бостонському Berklee College of Music. За тривалий американський період, музикант став помітною фігурою на нью-йоркській джазовій сцені, створюючи сольні проекти і співпрацюючи з відомими американськими музикантами - Джо Локком, Едді Гомезом, Енді Лаверна, Роном Афіффом.

В кінці дев'яностих Олег почав організовувати гастролі по Росії спільно з культовими джазменами: Марком Уітфілд, Вінсентом Херрінг, Ларрі Уіллісом і іншими, проявивши свій неабиякий продюсерський талант. Протягом багаторічної кар'єри Олег Бутман представив російської публіці не один десяток яскравих американських і європейських артистів.

2007 рік став поворотним у долі Олега Бутмана. Разом з талановитою піаністкою і вокалісткою Наталією Смирнової Олег створив успішний міжнародний проект «Jazz Passion», з яким музиканти виступили на сценах кращих європейських і американських джазових клубів і концертних залів. Творчий тандем постійно дивує публіку новими нетривіальними проектами, серед яких «Арфа в джазі», «Джазові портрети Стіві Вандера» і навіть хіп-хоп-проект з репером Децла.

Наталя Смирнова-Бутман - піаністка, вокалістка, композитор, аранжувальник, бенд лідер. Ексцентрична манера гри, потужна енергетика і в той же час ліричний піанізм - незвичайне поєднання, яке знайшло себе в цій дивній, тендітній дівчині. Наталія володіє унікальним голосом і особливим підходом до творчості. Її композиторський талант, оригінальні аранжування світових хітів, величезний вокальний діапазон і майстерність володіння інструментом буквально заворожують глядачів по всьому світу.

На рахунку у джазовій пари «Бутман-Смирнова» вже 5 альбомів.

Перший «Passion» (Пристрасть) вийшов в 2009 став одним з найбільш продаваних альбомів лейблу «Butman music». У записі брали участь легендарні музиканти: Mark Gross (alt sax), Wayne Escoffery (tenot sax), Essiet Essiet (bass)

Другий альбом «Runway», випущений в 2012, був відзначений критиками Нью-Йорка, отримавши 5 зірок в журналі «DownBeat».

Третій альбом, випущений на Японському лейблі в 2014, вже продається в четвертому тераже і займає високі оцінки серед джазових фортепіанних тріо.

Четвертий альбом «Live in Moscow House of Music» - це DVD концерту в Будинку Музики, також випущений офіційно на лейблі Butman music. І п'ятий альбом «Moment of Happiness» / «Шматочок Щастя» вийшов в березні 2017, скоро з'явиться в I-tunes і інших муз. інтернет магазинах.

Павло Протасов - віртуозний контрабасист, музикант сучасної генерації. Учасник і лауреат багатьох міжнародних фестивалів, володар «гран-прі» конкурсу джазових виконавців в Бухаресті (1993). Чудово поєднує в собі майстерність джазового імпровізатора і класичного виконавця.

Великий зал, 19:00

Консультації по онлайн-купівлі квитків за тел .: +7 (423) 243-22-22.

вул. Светланская, 15

Новости