• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як підключити iMac як монітор, iMac в якості монітора сторонніх пристроїв

  1. Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Компанія Apple подбала про високу якість дисплеїв iMac, при цьому у Вас рано чи пізно, швидше за все, виникне питання як підключити iMac як монітор.

Такий крок позбавить Ваше робоче місце від величезної кількості проводів і декількох пристроїв виводу зображення, будь то монітор або телевізор, дозволяючи зробити з iMac своєрідний хаб для зовнішніх пристроїв.

Використовувати iMac в якості монітора можна за допомогою функції TDM (Target Display Mode). Цю функцію підтримують 27 "iMac попереднього покоління (в товстому корпусі), а також всі нові iMac з роз'ємом Thunderbolt. Режим зовнішнього дисплея за рахунок недостатньої пропускної здатності інтерфейсу Thunderbolt не підтримує комп'ютером iMac 5K Retina. Перехід в режим TDM здійснюється сполучення клавіш Command + F2.

Найчастіше виникає необхідність використання iMac в якості монітора для комп'ютера-компаньйона у вигляді ноубтука Macbook. У такому випадку для роботи часто набагато зручніше використовувати ноутбук Apple в зв'язці з великим екраном і зовнішніми пристроями введення, ніж в якості самостійного комп'ютера. Втім, як зовнішній монітор iMac можна використовувати не тільки для Macbook, але і для будь-якого іншого комп'ютера Apple.

  • Для iMac 27 ", що випускаються до 2012 року і обладнаних портом Mini Displayport, підключення здійснюється через двосторонній кабель Mini Displayport. Оскільки інтерфейс Thunderbolt сумісний з Mini Displayport таким чином можна підключати до iMac як нові комп'ютери Apple, так і комп'ютери попереднього покоління.
  • Для всіх iMac, що випускаються з кінця 2012 року, підключення можливе тільки через кабель Thundebolt. На жаль, високошвидкісний інтерфейс Apple здатний тільки передавати зображення через Mini Displayport, але не приймати його.

В обох випадках iMac, який використовується в якості зовнішнього монітора, крім зображення здатний передавати звук з цільового пристрою. Для цього в параметрах звуку слід вибрати iMac в якості звукової системи.

Моделі iMac 27 ", випущені до кінця 2012 року, можуть виконувати роль зовнішнього монітора також для PC або ігрових консолей. Для їх підключення слід з'єднати iMac і цільове пристрій кабелем Mini Displayport або кабелем-перехідником. При використанні Mini Displayport - HDMI доступний висновок звуку на iMac, в той час як при використанні Mini Displayport - DVI передається тільки звук.

При використанні Mini Displayport - HDMI доступний висновок звуку на iMac, в той час як при використанні Mini Displayport - DVI передається тільки звук

Нові iMac в якості монітора здатні працювати тільки з відеокартами або материнськими платами, обладнаними роз'ємом Thunderbolt і вбудованою графікою Intel HD 4000. Іноді для отримання бажаного результату потрібно відключити дискретну відеокарту, так як для передачі зображення можуть бути задіяні тільки потужності вбудованої графіки.

Існує також кілька сторонніх рішень, що дозволяють передати картинку з HDMI на інтерфейс Thunderbolt, але ціна подібних систем починається від $ 100. В такому випадку пристрій працює своєрідним розумним переходником і підключення iMac до комп'ютера або консолі здійснюється тим же способом, що і в разі використання попереднього покоління iMac.

При використанні iMac в якості монітора на ньому залишаються запущені всі відкриті програми, однак проводити будь-які операції з мишею і клавіатурою стає неможливо. Так, в якості пристроїв введення будуть використовуватися миша і клавіатура, підключення до комп'ютера, з якого виводиться зображення. Крім цього не можна використовувати камеру і мікрофон iMac, використовуваного в якості монітора.

При вході використовуваного комп'ютера в режим сну через кілька секунд на екрані iMac знову з'являється власний робочий стіл. Крім цього вийти з режиму TDM можна за допомогою комбінації клавіш Command + F2.

Безумовно, практично повна відмова Apple від підтримки сторонніх пристроїв в поточному поколінні комп'ютерів накладає деякі обмеження на використання iMac в якості монітора, проте до цих пір функціонал режиму TDM в зв'язці з інтерфейсом Thunderbolt залишається досить широким.

Можливості такої зв'язки унікальні, але при підключенні до iMac зовнішніх пристроїв (особливо від сторонніх виробників) будьте вкрай обережні! Будь-який збій в харчуванні підключається може привести до виходу деяких ланцюгів материнської плати з ладу, в результаті чого при включенні iMac не світиться екран або зображення періодично пропадає.

Більше інформації про Apple в нашій групі vkontakte і facebook .

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?

Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?

Не знаєте з чого почати? В першу чергу - не переживати! Ознаки хорошого і якісного сервісу видно відразу. Ми підготували інструкцію для тих, хто шукає майстерню або сервісний центр по ремонту Apple

Справжні, чесні і прозорі ціни на сайті

Реальні терміни і гарантія - це повага до вас

Репутація професіоналів Apple і досвід в кілька років

Володимир
18 квітня

Питання: Доброго дня! підкажіть будь ласка, чи буде imac 27 "mid2011 працювати в якості монітора, тобто я хочу підключити ПК до imac, при цьому imac повинен працювати як монітор. Дякую!

Відповідь: Добрий день, Володимире! Так, на Вашої моделі підтримується ця можливість. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

Миколай
10 січня

Питання: Доброго дня! У мене iMac late 2015 року, не зовсім зрозумів чи можна використовувати його як монітор для pc у якого відеокарта gtx 1080, якщо можна то як?

Відповідь: Добрий день, Миколо! Так, можна підключити, для цього потрібно кабель для їх з'єднання і включити режим монітора. З повагою, MacPlus!

Подивитися весь коментар Приховати

}?>

Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Поради експертів: Як правильно вибрати сервіс?
Ніколи раніше не зверталися за ремонтом електроніки?
Не знаєте з чого почати?
У мене iMac late 2015 року, не зовсім зрозумів чи можна використовувати його як монітор для pc у якого відеокарта gtx 1080, якщо можна то як?
Новости