• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

⚡ Купити Power Bank Xiaomi в Києві і Україні

 1. Дизайн зовнішніх акумуляторів бренду Xiaomi
 2. Функціональні особливості портативних акумуляторів
 3. Де купити оригінальний Power Bank від компанії Xiaomi? У АКС.ЮА!

Всі ми стикалися з ситуаціями, коли телефон не просто сів, а сів в самий невідповідний момент, коли до будинку або до зустрічі ще далеко і можливості зарядити смартфон, просто немає Всі ми стикалися з ситуаціями, коли телефон не просто сів, а сів в самий невідповідний момент, коли до будинку або до зустрічі ще далеко і можливості зарядити смартфон, просто немає. Саме для таких ситуацій і були придумані і створені power bank . Компанія Xiaomi займає одне з лідируючих місць в сегменті зовнішніх акумуляторів для підзарядки мобільних телефонів. Саме Сяомей змогла поєднувати в своїх зовнішніх акумуляторах:

 • Високу швидкість заряджання
 • Велику ємність девайсів
 • Компактність і портативність зарядних аксесуарів
 • Стильний і оригінальний дизайн
 • Висока якість матеріалів

Дизайн зовнішніх акумуляторів бренду Xiaomi

Повербанкі Сяомей мають стильний зовнішній вигляд, і має велику кількість квітів, найпопулярнішими з яких є: срібний, золотий, білий і чорний. Корпус пристроїв виготовлений з алюмінію і має закруглені кути, який прекрасно доповнюють дизайн портативних акумуляторів.

Функціональні особливості портативних акумуляторів

Повербанкі від Xiaomi мають літій полімерну структуру, за рахунок якої довговічність при активному використанні може доходити до 1000 робочих циклів заряду і розряду батареї. Ємність акумуляторів залежить тільки від переваг користувача і варіюється від 5000 мАч до 20000 мАч. Також зовнішній акумулятор має два USB порту з можливістю заряджати одночасно два девайса, що дуже зручно, якщо у вас з собою не тільки смартфон але і планшет. Кожен порт здатний видавати 2A при напрузі від 5V до 9V ​​в залежності від моделі гаджета. За допомогою функції швидкої зарядки (Qualcomm QC) підзарядка мобільного телефону відбувається на 20% швидше, що дозволяє економити час на підзарядку, і через 20-30 хвилин ви знову зможете користуватися девайсом. Також вбудований індикатор рівня заряду дозволяє вам бути в курсі, який відсоток заряду має Power Bank.

Де купити оригінальний Power Bank від компанії Xiaomi? У АКС.ЮА!

Придбати повербанк Ви можете в наших магазинах, які знаходяться в Києві за дуже привабливою ціною. Також ви можете вибрати відповідний зовнішній акумулятор на нашому сайті з доставкою в будь-яке місто України. Ми будемо раді проконсультувати Вас по будь-якому питанню, по цьому залишайте відгуки під цікавить вас моделлю!

Де купити оригінальний Power Bank від компанії Xiaomi?
Новости