• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стаття 319. Образа представника влади. Публічна образа представника влади при виконанні ним своїх посадових обов'язків або у зв'язку з їх виконанням -

  1. Наступна стаття »

карається штрафом в розмірі до сорока тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до трьох місяців, або обов'язковими роботами на строк від ста двадцяти до ста вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк від шести місяців до одного року.
(В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 162-ФЗ)
Коментар до статті 319
1. Безпосередній об'єкт - нормальна діяльність органів влади (додатковий - честь і гідність представника влади).
2. Об'єктивна сторона злочину характеризується дією - публічною образою представника влади при виконанні ним своїх посадових обов'язків або у зв'язку з їх виконанням.
3. Відповідно до ст. 130 КК РФ під образою слід розуміти приниження честі і гідності представника влади при виконанні ним своїх посадових обов'язків або у зв'язку з їх виконанням. Публічність образи означає, що воно було скоєно в присутності багатьох осіб (наприклад, вигукування образливих слів на вулиці) або таку образу доводиться до відома багатьох осіб (наприклад, шляхом вивішування в доступних для громадян місцях листівок, заяв, що містять образи представника влади).
4. Суб'єкт злочину - особа, яка досягла 16-річного віку.
5. Суб'єктивна сторона характеризується прямим умислом, а також специфічним мотивом (спонуканням до злочину є виконання представником влади своїх посадових обов'язків).

Наступна стаття »
До тексту закону »
карається штрафом в розмірі до сорока тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до трьох місяців, або обов'язковими роботами на строк від ста двадцяти до ста вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк від шести місяців до одного року

Читайте також

Популярні документи

Новости