• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Єдине джерело влади в Росії без влади.

За Конституцією Російської Федерації НАРОД є ЄДИНИМ джерелом влади.Це означає, що народ і тільки народ має право призначати ВСЕ гілки влади.На практиці ж в Росії єдиним джерелом влади є президет - він призначає явно або побічно ВСЕ гілки влади (за сучасними уявленнями незалежних гілок влади п'ять - законодавча, виконавча, судова, виборча, контрольна).
Президент призначає явно або опосредовательно:
1. Суддів
2. Уряд і Губернаторів, а якщо хто проти то Дума в відправляється в бан - розпускається.
3. Депутатів.Списки завжди узгоджується в Кремлі і цим займався хтось Аллах, в просторіччі Сурков.А потрібний відсоток забезпечували губернатори
4. Третина центральної виборчої комісії прямо, а решта 2/3 через підконтрольних сенаторів і думців.А далі по владній вертикалі - підконтрольний ЦВК і регіональні органи влади і до окремої ділянки.Коротше президент контролює виборчкоми зверху до низу.
5. Рахункову палату президент також призначає за допомогою повного контролю Думи і сенаторів.
Виходить, що в реальності НАРОД не тільки не є джерелом влади, але навіть гілки влади не є гілками - ВСЕ залежать від одного упиря-президента плюс залежать ще й один від одного.
Щоб виправити тисячолітню узурпацію влади на Русі необхідно ВСЕ гілки влади обирати тільки НАРОДОМ, включаючи і виконавчою гілками.Навіть в так званих розвинених демократіях уряд контролює або президент або парламент, а це породжує ЛОБІЗМ - легальну корупцію з якої не те що не борються, а вважають в тих же США нормою життя - народ там теж з цього приводу не питають і в результаті корпорації, фінансисти ініціюють ті ж війни в Іраку, Лівії і т.п.в яких гинуть як мирні жителі так і самі американці.
А посаду президента як по суті шкідливим повністю ліквідувати.
Далі, так як Законадательное влада встановлює правила-закони для всіх гілок влади, в тому числі і для себе самої, необхідно обмежити їх тільки написанням і обговоренням законів.А самі закони після широкого обговорення через ЗМІ і той же інтернет за участю конкуруючих між собою експертів повинні стверджувати НАРОДОМ на референдумі - законодавство буде стабільно і за кількістю оглядово для прочитання, а багато юристів остануться без роботи.Референдуми мають проводитися регулярно, скажімо раз в квартал.І не треба боятися малої явки і фінансових витрат.Краще якщо 20% громадян мають право голосу будуть ЗАТВЕРДЖУВАТИ закони, ніж купка шахраїв і злодіїв (жалюгідні частки відсотка від усіх громадян Росії) лобіюватиме свої інтереси на шкоду інтересам громадян.
Якщо є сумніви в працездатності цієї моделі влади прошу звернути увагу на Швейцарію.Світ, благополуччя громадян там вже тривати сторіччя - народ не гине на славу упиря, тому щоЦього гад відсутня там за визначенням.У Швейцарії є кантони, де ВСЕ закони СТВЕРДЖУЄ НАРОД.
ПРЯМА ДЕМОКРАТІЯ - найшвидший шлях зробити государствол для громадян, які не громадян як гарматне м'ясо для держави.Це ультра-демократія.)
Я прихильник збалансованої демократії.
Місцева і федеральна законодавча влада обирається по парт.списками, судова влада на місцях - прямим голосуванням, президент - прямим голосуванням, місцеві голови виконавчої влади - місцевими парламентами з числа депутатів.kroser8 писал (а) у відповідь на:

Стало бути місцеві голови будуть працювати на тих, хто для них є джерелом влади - на депутатів, а депутати на того хто їх лобіює - громадяни знову на місцевому рівні не при справах.Треба завжди пам'ятати закони Мерфі - є є можливість трапитися поганого воно неодмінно станеться.А нам це треба?
Ну а ефективність для громадян вибори за партійними списками себе в Росії вже показало - на громадян начхати, лобісти з товстими гаманцями фореве - Чого зволите.Duke писал (а) у відповідь на:

> Стало бути місцеві голови будуть працювати на тих, хто для них є джерелом влади - на депутатів, а депутати на того хто їх лобіює - громадяни знову на місцевому рівні не при справах. Треба завжди пам'ятати закони Мерфі - є є можливість трапитися поганого воно неодмінно станеться. А нам це треба?

Це все є в Швеції і працює як треба. Принципово - реєстрація партій по пред'явленню групи громадян. Безліч партій, місцевих партаек, можливо по одному-двом побутових питань. Имхо, це усуне основне лобіювання на місцях.
Duke писал (а) у відповідь на:

> Ну а ефективність для громадян вибори за партійними списками себе в Росії вже показало

Мені не подобаються наші "партії", їх засиділися "лідери". Чи то справа американські, особливо - республіканці .. зараз там шоу не гірше президентських виборів - вибори лідера великої партії. Вона (партія) спочатку націлена на взяття влади, тому в пошуку справжнього лідера. Мені не подобаються наші партії, їх засиділися лідери Duke писал (а) у відповідь на:

> І потім тільки Швейцарці, а шведи змогли сказати хрін вам а не мінарети

У Швейцарії теж дуже багато партій. Чи не вивчав окремо їх систему .. як там обирається зак. влада (парламенти місцеві і федеральний) - по парт. писками або без них? У Швейцарії теж дуже багато партій kroser8 писал (а) у відповідь на:
У Швейцарії партії мало що стоять, тому що народ править ПРЯМО, а неопосредаванно через депутатів Зараз партії там в занепаді через непотрібність, народ сам об'єднується в тимчасові групи за інтересами - благо інтернет є практично скрізь. Придумав скажімо я закон, створив ініціативну групу, набрав потрібну кількість підписів і виносять його на референдум хоче це уряд чи ні. Треба б нову Конституцію написати і без президенської посади і з реальним поділом влади, але хто візьметься. Навальний думають тільки як би влада отримати, щоб правити, а народ для них це тільки засіб - давати йому владу навальний не збираються і про це навіть не заїкаються.
Є хороший приклад Ісландії

У березневому референдумі 2010 року 93 відсотки проголосували проти виплати боргів. МВФ негайно заморозив кредитування. Але революцію (про яку практично не писали мейнстрім-ЗМІ) було не залякати. За підтримки розгніваних громадян уряд ініціював цивільні і кримінальні розслідування щодо осіб, відповідальних за фінансову кризу. Інтерпол видав міжнародний ордер на арешт колишнього президента банку Kaupthing Сигурдур Ейнарссон, а інші банкіри, також причетні до краху, втекли з країни.
Але ісландці не зупинилися на досягнутому: вони вирішили прийняти нову конституцію, яка звільнила б країну від влади міжнародних фінансів і віртуальних грошей.
Щоб написати нову конституцію, народ Ісландії обрав 25 громадян з числа 522 дорослих, які не належать до жодної політичної партії, яких рекомендували як мінімум 30 громадян. Цей документ був справою рук не жменьки політиків, а був написаний в інтернеті. Установчі засідання проводилися он-лайн, і громадяни могли писати свої коментарі і вносити пропозиції, своїми очима спостерігаючи, як їх конституція поступово набуває форму. Конституція, яка в кінцевому підсумку народилася в рамках такого народного участі, буде представлена ​​в парламент на затвердження після наступних виборів.
Сьогодні ті ж рішення пропонуються іншим народам. Народу Греції кажуть, що приватизація їх державного сектора є єдиним рішенням. Те ж саме загрожує і італійцям, іспанцям і португальцям.
Нехай подивляться на Ісландію. На їх відмову підкорятися іноземним інтересам, коли крихітна країна голосно і ясно заявила, що їх народ є суверенним.

Duke, ця тема тут уже обговорюваласяDuke, ця тема тут уже обговорювалася.Спробуй злазь на партія-народ.рфkroser8 писал (а) у відповідь на:

> Настоящегоо лідера.

Так з'явиться у нас лідер відповідний нашим запитам. Так з'явиться у нас лідер відповідний нашим запитам Бурбулятор писал (а) у відповідь на:

> Duke, ця тема тут уже обговорювалася. Спробуй злазь на партія-народ.рф

Там завіральние ідеї. Справа не тільки в тому щоб обирати всіх від низу до верху, а в тому, що САМ НАРОД обирає ВСІХ. А там знову вибори представників-депутатів, які вибирають вищих представників-депутатів. Хто це придумав, краще подумав на кого буде працювати вищий на НАРОД або того, хто його конкретно вибрав? І по-друге, якщо згадати про ККД і шестерінки, то у системі на партія-народ.рф вся енергія піде на проворот шерстерней і подолання сили тертя, якщо взагалі буде проворот. Там завіральние ідеї Спробуй поритися ось тут:
Ми тут дискутували, дискутували, і я прийшов до висновку, що дохлий номер ... Бурбулятор писал (а) у відповідь на:
Якщо орієнтуватися на ідеї зачинателя тієї гілки і творця сайту то Ви маєте рацію і про це я як раз і написав в своєму пост трохи вище. Мої ж ідеї базуються на чинній СТОЛІТТЯМИ моделі Швейцарії, а не голою теорії. Duke писал (а) у відповідь на:

> Якщо орієнтуватися на ідеї зачинателя тієї гілки і творця сайту то Ви маєте рацію і про це я як раз і написав в своєму пост трохи вище. Мої ж ідеї базуються на чинній СТОЛІТТЯМИ моделі Швейцарії, а не голою теорії.


Я теж люблю помріяти. Однак живемо ми не в Швейцарії, і цивілізованим способом змінити систему влади поки не представляється можливим. Я теж люблю помріяти Duke писал (а) у відповідь на:
Так справа в тому, що ми ще не до кінця зрозуміли, що ми вирішуємо хто, і яким буде Наш Президент
Повернутися до списку тем

А нам це треба?
А нам це треба?
?писками або без них?
Хто це придумав, краще подумав на кого буде працювати вищий на НАРОД або того, хто його конкретно вибрав?
Новости