• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: Саміт АТЕС у Владивостоці завершиться салютом за 275 мільйонів

Саміт АТЕС у Владивостоці завершиться салютом за 275 мільйонів

Саміт організації Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва у Владивостоці з 2 по 9 вересня, на який російські уряд виділив мільярди бюджетних рублів, закінчиться помпезним піротехнічним шоу, на яке витратять 275 мільйонів рублів, повідомляє "Інтерфакс" .

Рішення про виділення коштів на салют було прийнято урядом, а відповідний документ підписаний Дмитром Медведєвим. Кошти мають бути надані Управлінню справами президента Мінфіном за рахунок асигнувань, передбачених у федеральному бюджеті на 2012 рік по підрозділу "Інші загальнодержавні питання".

Феєрверк організовує компанія ТОВ "Оріон-Арт", яка влаштовувала піротехнічні шоу на святкуванні Дня Росії, всеросійському балі випускників "Червоні вітрила" в Санкт-Петербурзі, під час відкриття Великого театру після реконструкції, а також в рамках шоу в день Москви у вересні 2011 року на Воробйових горах.

Тим часом, як пише "Независимая газета" , Місцевий бізнес готується підраховувати збитки від проведення міжнародного форуму. Зокрема, для морських суден з п'ятниці на 18 днів закриті бухти Аякс, Новик і Паріс, прилеглі до острова. Мінтранс РФ ввів заборону з 7 по 11 вересня на стоянку і пересування всіх судів в морському порту Владивостока, а також в Амурській і Уссурійському затоках. Суду перенаправляють в сусідню Знахідку або в порт Східний. Частина з них встане на рейді.

На чотири дні саміту над містом вводиться режим закритого неба. В опублікованому розкладі авіарейсів на час саміту зникло 75% маршрутів, прийматися будуть тільки лайнери "Аерофлоту". Не виключено зміна режиму роботи прикордонних пунктів пропуску: за повідомленнями турфірм, автомобільні пункти пропуску будуть закриті з 5 по 10 вересня.

Збитки портовиків Владивостока оцінюються в 400 млн. Руб. В печалі - пов'язані з портовиками залізничники, автотранспортники, вантажоодержувачі, вантажовідправники і т.д. Через закриття водного і повітряного руху учасники ринку за кілька днів саміту можуть втратити більше 10 мільйонів доларів.

"За саміт організаторам можна поставити двійку: немає маркетингу форуму. АТЕС не продається ні населенню міста, ні іноземним інвесторам. Яка повістка саміту, хто в ньому братиме участь - ніхто з городян не знає, а тим часом заходи вже йдуть", - вважає політолог Петро Ханас. Тому, що відбувається, однак, раді школярі. Початок навчального року було зрушено на 17 вересня, а в дитячих таборах введена четверта зміна.

Новости