• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Віза в США


Туристам з Російської Федерації для відвідування США потрібна віза

Вимоги до візи

Віза в США

Російським туристам, які планують відвідування США, необхідна віза. Слід зазначити, що чітко визначеного переліку документів на візу в США не існує. Саме тому туристам краще підстрахуватися і надати в американське консульство максимальну кількість документів.

Оформлення візи в США

Отже, нижче ми наводимо приблизний список документів на візу в США для формування повноцінного пакету.

 • Закордонний паспорт. Слід простежити, щоб у Вашому закордонному паспорті була як мінімум одна вільна сторінка, куди буде проставлена ​​віза в США.
 • Прикладіть до сформованого пакету документів на візу в США закордонний паспорт з терміном дії, що (в тому випадку, якщо в посвідченні особи були проставлені візи в Канаду або США, Великобританію, а також якщо там є шенгенські візи).
 • Для отримання візи в США туристам знадобиться фотографія. Вимоги до фото на візу в США: кольорове; розмір 5 на 5; білий (світлий) фон. Також туристам слід врахувати, що фотографії будуть потрібні від усіх мандрівників без винятку, це стосується навіть дітей, які внесені в батьківський паспорт. Зверніть увагу! Фотографії прикріплюються до анкети на візу в США, яка заповнюється туристами в режимі online. Оригінал фотографій туристи приносять безпосередньо в консульство країни.
 • Найголовніше - уважно і у відповідності з усіма вимогами заповнити анкету на візу в США. Опитувальник знаходиться на сайті посольства США в Москві і заповнюється в режимі online. Зверніть увагу - анкета заповнюється по-англійськи, проте, підвівши курсор до незрозумілій фразі, Ви відразу ж побачите переклад. Заповнена анкета роздруковується, причому бажано на лазерному принтері, щоб було добре видно штрихкод.
 • Прикладіть до пакету документів на візу в США квитанцію про те, що Ви оплатили консульський збір.
 • Також буде потрібно який-небудь доказ, що мандрівник, який претендує на візу в США, все-таки повернеться додому в Росію. Це можуть бути такі документи, як свідоцтво про найближчих родичів, довідка з місця роботи, докладні відомості про цілі подорожі в США, документи про володіння власністю тощо.
 • Неповнолітнім туристам необхідно прикласти до пакету документів на візу в США свідоцтво про народження (його копію).
 • Якщо дитина виїжджає в США з одним батьком або зовсім в супроводі третіх осіб, до пакету документів на візу в США необхідно докласти дозвіл на виїзд дитини в США. Даний документ засвідчується у нотаріуса.

Термін дії візи в США

Сьогодні туристам видається річна багаторазова віза. Візу в США Ви можете продовжити протягом 47 місяців.

Термін оформлення візи в США

Терміни оформлення візи в США найрізноманітніші: цей процес може зайняти тиждень, а може - цілий місяць.

Уточнимо, що Вас можуть викликати на співбесіду в консульство США. Там з Вам обов'язково знімуть відбитки пальців і може бути запросять до консула. Цього лякатися не слід. Так само важливий і той факт, що записатися на прийом необхідно в будь-якому випадку - в цей день Ви зобов'язані з'явитися в консульство і отримати візу в США.

Запис на прийом до консульства США здійснюється через Інтернет. Для цього туристу необхідно завести особистий кабінет на спеціальній сторінці консульського порталу, ввести свої дані і вибрати самостійно зручний час для візиту.

Вартість візи в США

Консульський збір за туристичну візу в США сьогодні становить $ 160. Оплатити його можна через банк ВТБ24.

Адреса консульства США в Москві

Новинський бульвар, будинок 21. Телефон для довідок: 8 495 745 33 88. Інформація для туристів надається операторами з 8 ранку до 20 вечора по буднях.Віза *
* Фотографія візи наведена для прикладу, візи видана в посольстві може відрізнятись від прикладу

Новости