• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Мартіна Штоссель «Іноді приходжу в готель, так хочеться додому, і я плачу, не знаю чому»

Головна героїня серіалу Віолетта (Disney 2012- ...) аргентинка Мартіна Штоссель (Martina Stoessel народилася 21 березня 1997 роки) розповіла журналу Caras про своїх фанатів, проектах і любові c Петер Лансані (Peter Lanzani).

) аргентинка Мартіна Штоссель (Martina Stoessel народилася 21 березня 1997 роки) розповіла журналу Caras про своїх фанатів, проектах і любові c Петер Лансані (Peter Lanzani)

У свої 16 років, Мартіна перетворилася в феномен міжнародного масштабу з серіалом «Violetta», але за цією казкою на яву, ховається реальність з якою іноді важко справлятся.

Ось що вона розповіла журналу «Caras». «Я живу збираючи і розбираючи валізи. Іноді я приходжу в номер готелю і так хочеться опинитися вдома, я так зневіряюся, що починаю плакати сама не знаю чому, через щастя, через туги, це суміш почуттів. Іноді я себе відчуваю спустошеною і кажу: «Як ти можеш себе так відчувати, коли стільки людей тебе люблять?». Іноді важко бути в дали від того кого любиш, але є такі емоції заради яких можна піти на все, коли бачиш дівчаток з інших країн які співають твою пісню, це чіпає душу ».

Про небезпеки злетіти з котушок як хустина Біебер, Тіні (Мартін) заявила чітко: «Для мене не складно втриматися від поганої поведінки, мені не через що стає ворогом Violetta, ми повинні йти рука об руку». Violetta привезла Мартіну в Париж: «Я не зазвезділся, правильне слово гордість, це пишаюся що я аргентинка і дійшла до Італії або Франції і що дівчатка співають на нашій мові, коли зазвичай все навпаки».

Про свої стосунки з Peter Lanzani вона сказала: «Мені подобається демонструвати любов, а Петеру подобається про мене весь час піклуватися. Він завжди мені показує як мене любить, він мене розуміє і він дуже дружбанскій. Я не ревнива і не власниця. Фанати вони такі да, ми це з самого початку знали, кому сподобається що ми разом, комусь ні ».

Про плани: «Я хочу бути співачкою під моїм ім'ям Тіні (Tini). Мені треба закінчити Violetta, ви все дізнаєтеся ».
джерело: www.ciudad.com.ar

The following two tabs change content below.

Іноді я себе відчуваю спустошеною і кажу: «Як ти можеш себе так відчувати, коли стільки людей тебе люблять?
Новости