• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стиль ретро: 25 модних луків ретро в цьому сезоні

  1. Стиль ретро 20-30 років - витончене ретро
  2. Стиль ретро 40 років - військова тема
  3. Стиль ретро 50-х років
  4. Стиль ретро 60-х років
  5. Одяг в стилі ретро 70-х років

Стиль ретро - вічний невмирущий стиль одягу. І знову на подіумі ретро. Неймовірно, але саме його останнім часом дизайнери все частіше представляють на публіку. Правда, кілька в інших фарбах. Але від цього стає ще цікавіше. Журнал ЯвМоде.ру підготував огляд модних луків в стилі ретро.

Під ретро стилем, як правило, розуміють стиль, який був популярний в 20-70-х рр. Відомі модельєри зараз із задоволенням використовують ретро-стиль. Однак мода не повторюється: повертаються лише окремі елементи характерні для нього. З їх допомогою можна створювати неймовірні образи. І зараз Ви переконаєтеся в силі стилю ретро, ​​популярного в цьому сезоні.

Бути може, жінкам так подобається ретро стиль тому, що завдяки йому можна відчути себе справжньою актрисою чи зіркою, майстерно перевтілюючись. Так, чому б не зіграти героїню минулих років, вибравши радить наряд?

Якщо ви віддали перевагу цей стиль, то пам'ятайте, що змішувати елементи різних епох просто неприпустимо. При складанні лука в стилі ретро потрібно бути дуже обережними. Але якщо Ви відчуваєте себе більш спокійно і впевнено, тоді сміливо поєднуйте різні епохи - сучасність і ретро, ​​безбашенность і свободу.

Стиль ретро 20-30 років - витончене ретро

Якщо ви хочете відчути себе розкішно, то зверніться до 20-30-х рр., Які відзначені особливим шиком і витонченістю. Для цього періоду характерні довгі сукні з заниженою талією і неймовірними декольте на спині, плащі та жилетки. З тканин краще дорогі атлас і оксамит.
Кольори одягу в стилі ретро. Вибирайте чорні і сірі кольори, або блідо-рожевий. З аксесуарів популярні довгі намиста в кілька рядів, пір'я, шикарні боа, панчохи в сіточку і капелюхи клош. Богемний спосіб доповнюють човники і туфлі з витонченою перемичкою.

Стиль ретро 40 років - військова тема

Якщо ви віддасте перевагу стиль 40 рр., То пам'ятайте, що на стиль ретро вплинули воєнні роки. В цьому випадку доведеться відмовитися від розкоші і звернутися до скромності і простоті. Віддайте перевагу закриті наряди без декольте, спідниці до коліна, водолазки. Невинний образ розбавлять білий комірець, блузи з бантами і намальовані стрілки на ногах, які імітують наявність дефіцитних тоді колготок.

Невинний образ розбавлять білий комірець, блузи з бантами і намальовані стрілки на ногах, які імітують наявність дефіцитних тоді колготок

На фото: стиль ретро 40 років - військова тема скромність і простота, розбавлена ​​білим комірцем.

Стиль ретро 50-х років

Дівчата сміливі, які прагнуть привернути увагу візьмуть на озброєння образи кінця 40-хх і початку 50-х рр., Коли Крістіан Діор закладає новий ретро стиль в одязі: приголомшливо жіночні сукні, які відрізняє тонка талія і розкльошені спідниці.

Для цього періоду дозволені декольте, яскраві аксесуари типу лакових поясів, хутряних накидок, довгих рукавичок і перлинних прикрас, туфлі на підборах. Макіяж ретро в цей час стає більш яскравим: чорна підводка і яскраво-червоні губи. Сучасна версія цих років виглядає вельми жіночно. До речі, в цей час в цей же період з'являються укорочені брюки із завищеною талією і топи.

На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена чорна спідниця з білою кофтою. На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена чорна спідниця з білою кофтою На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена біла гіпюрова спідниця з білою кофтою. На фото: жіночна сукня, які відрізняє тонка талія і розкльошена спідниця. На фото: жіночна сукня, які відрізняє тонка талія і розкльошена спідниця. На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена біла спідниця з принтом з нижньої чорної гіпюрової спідницею і чорної кофтою. На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена сіра спідниця з принтом і білої кофтою. На фото: стиль ретро 50-х років - розкльошена синя спідниця з кофтою в смужку.

Стиль ретро 60-х років

У стилі ретро 60-х років стають популярними міні-спідниці, спідниці-шорти, джинси, плаття А-силуету, вузькі чоботи, блузи з бантами і комірцем-стійкою. Популярні геометричні та абстрактні принти, горох, квіти. Ваш образ в стилі ретро для цієї епохи має бути досить сексуальним.

Ваш образ в стилі ретро для цієї епохи має бути досить сексуальним

На фото: одяг в стилі ретро 60-х років. На фото: одяг в стилі ретро 60-х років На фото: одяг в стилі ретро 60-х років - плаття з абстрактним малюнком і зеленим пальто. На фото: одяг в стилі ретро 60-х років міні спідниці, шорти.

Одяг в стилі ретро 70-х років

70-е рр. зароджується стиль хіпі, який відкинув всі канони моди. Однак цей час, за допомогою якого можна проявити себе вільною і незалежною. Основні фішки стилю ретро цієї епохи: брюки-кльош, сукня-сорочка і взуття на платформі. Основні прикраси: вишивка і бісер.

Основні прикраси: вишивка і бісер

На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років На фото: одяг в стилі ретро 70-х років На фото: одяг в стилі ретро 70-х років На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років. На фото: одяг в стилі ретро 70-х років.

З любов'ю, Редакція ЯвМоде.ру

ру

Так, чому б не зіграти героїню минулих років, вибравши радить наряд?
Новости