• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

- LAZSO - Як вибрати роз'єм BNC?

  1. Заощаджуємо на використанні неякісних роз'ємів і дешевого кабелю? Основною перевагою HD CVI / TVI...
  2. Резюме напрошується само собою: щоб уникнути подальших проблем з передачею сигналу, краще все-таки...

Заощаджуємо на використанні неякісних роз'ємів і дешевого кабелю?

Основною перевагою HD CVI / TVI / AHD, як їх позиціонують виробники обладнання для систем відеоспостереження, є можливість передачі сигналу високої якості за «звичайним» коаксіальному кабелю на відстань до 500 м. Дуже привабливо і багатообіцяюче, проте відразу ж виникає «по-перше» . Як показала практика, високу якість сигналу в системах відеоспостереження на російському ринку виявилося незатребуваним через високу вартість обладнання.

Ще більші сумніви виникають щодо обіцяної виробниками можливості використання «звичайного» коаксіальногокабелю. «Звичайного» для кого? Старі кабелі, на яких змонтовані аналогові системи в США або Європі, зовсім інші, ніж ті, на яких працюють аналогові системи в Росії. На цих кабелях нове обладнання не те що буде працювати з поліпшенням якості сигналу, а швидше за все, не буде працювати взагалі. Ці побоювання вже підтверджені російською практикою: при використанні неякісних роз'ємів і дешевого кабелю при відстані від 200 метрів починає втрачатися чіткість зображення, від 100 м - досить сильно спотворена передача кольору, а при довжині кабелю понад 500 м порушується управління камерою. Таким чином, експериментальним шляхом було встановлено, що для HD CVI / TVI / AHD кабель потрібно практично ідентичний тому, який повинен використовуватися в системі SDI, з урахуванням заявленої дальності передачі сигналу. І економити можна тільки на відсутності репитеров при дальності понад 100 м, які використовуються для SDI.

Як забезпечити надійне і довговічне з'єднання і вибрати якісний роз'єм?

Для прикладу спробуємо порівняти кілька BNC-штекерів: візьмемо два дешевих роз'єму різних виробників і третій роз'єм LAZSO.

1. Якість виготовлення

Перше, що наводить на підозри про низьку якість роз'єму в цілому, - це якість виготовлення гумових ковпаків (хоча, визнаємо, ця деталь не так важлива): Перше, що наводить на підозри про низьку якість роз'єму в цілому, - це якість виготовлення гумових ковпаків (хоча, визнаємо, ця деталь не так важлива):

2. Якість ізолятора

При виготовленні дешевих роз'ємів використовуються:

  • Поліетилен - крихкий, деструктурірует (підвищується крихкість згодом), блідий білий колір, нагадує парафін)
  • Полістерол - крихкий, блідий білий колір, нагадує парафін

Для виробництва якісних роз'ємів, що забезпечують надійне і довговічне з'єднання, використовують:

Для ізоляції деяких елементів всередині роз'єму також можуть застосовуватися високоміцні Поліаміди (наприклад, PA66).

Розглянемо ближче дешеві роз'єми: збільшимо перший роз'єм.

Розглянемо ближче дешеві роз'єми: збільшимо перший роз'єм

Ізолятор тріснув (тому що виготовлений з крихкого матеріалу). І це новий роз'єм. Більш того, ми його вибрали не спеціально, як і другий роз'єм нижче. Ізолятор тріснув (тому що виготовлений з крихкого матеріалу)

Аналогічна ситуація з другим роз'ємом: Аналогічна ситуація з другим роз'ємом:

Надалі з такими роз'ємами можуть виникнути проблеми, що негативно відіб'ється на переданому сигналі.

Відзначимо, що довжина ізолятора всередині роз'єму не має значення з огляду на те, що в гнізді BNC-контакт повністю покритий ізолятором: Відзначимо, що довжина ізолятора всередині роз'єму не має значення з огляду на те, що в гнізді BNC-контакт повністю покритий ізолятором:

Відзначимо, що довжина ізолятора всередині роз'єму не має значення з огляду на те, що в гнізді BNC-контакт повністю покритий ізолятором:

3. Якість обтиску. У дешевих роз'ємах метал в місці обтиску по товщині складає не більше 0,5 мм. У якісних роз'ємах метал товщий, що робить з'єднання більш надійним. 3

Виняток становлять роз'єми з пружиною, де необхідно при обтиску зайняти якомога менший простір для накрутки пружини. В цьому випадку накручувати частина забезпечує надійність з'єднання.

4. Зручність. Важливим аспектом при виборі роз'ємів також може служити зручність їх використання. Наприклад, в BNC роз'ємах LAZSO під гвинт використовується більш зручна і надійна конструкція з боковим гвинтом:

Наприклад, в BNC роз'ємах LAZSO під гвинт використовується більш зручна і надійна конструкція з боковим гвинтом:

Резюме напрошується само собою: щоб уникнути подальших проблем з передачею сигналу, краще все-таки не економити на матеріалах і купувати якісні кабелі і роз'єми, а також якісні та надійні коннектори. Як би не хотілося заощадити в умовах кризи, така економія може обернутися ще більшими витратами.

Як би не хотілося заощадити в умовах кризи, така економія може обернутися ще більшими витратами

З питань придбання обладнання звертайтеся до офіційних дилерів обладнання LAZSO або детально вивчайте обладнання для вашого рішення на нашому сайті .

Завантажити в форматі MS Word

Заощаджуємо на використанні неякісних роз'ємів і дешевого кабелю?
Заощаджуємо на використанні неякісних роз'ємів і дешевого кабелю?
«Звичайного» для кого?
Як забезпечити надійне і довговічне з'єднання і вибрати якісний роз'єм?
Новости