• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Доббль - купити настільну гру (огляд, відгуки, ціна)

Компоненти настільної гри Доббль (Dobble або Spot It Компоненти настільної гри Доббль (Dobble або Spot It!) Доббль (Dobble або Spot It!) - це швидка весела гра, яка розвиває зорове сприйняття, уважність і реакцію. Безсумнівно підходить для різних вікових груп, як і дикі Джунглі . Офіційно рекомендована дітям від 6 років, але доступна і малюкам, принесе задоволення і дорослим :)

Компактна кругла коробочка містить круглі карти з безліччю картинок: це можуть бути тварини, рослини, символи, написи, смайлики ... Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є одна (і тільки одна) загальна для цих карт картинка. Саме на пошуку цього збігу і побудована настільна гра Доббль (Dobble або Spot It!).

Правила пропонують 5 варіантів міні-ігор в Доббль, відповідно до яких гравцям потрібно зібрати більше карт або, навпаки, швидше за всіх від них позбутися, вказавши на однакові малюнки. Ось наприклад один з варіантів гри: кожен з гравців бере по одній карті, стопка карт кладеться в центрі столу лицьовою стороною вгору. Гравці одночасно перевертають свої карти і порівнюють картинки на своїй карті з картинками на верхній карті в центральній стопці. Гравець, який побачив збіг, називає знайдений символ і забирає карту собі. Тепер гравці порівнюють свої карти з нової верхньої картою в центрі столу. Переміг той, хто виявився найшвидшим і уважним і зміг зібрати у себе найбільше карт. Оскільки всі діють одночасно, гра проходить дуже динамічно і весело!

Доббль - це круглі карти з безліччю картинок: це можуть бути тварини, рослини, символи, написи, смайлики ... Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є одна (і тільки одна) загальна для цих карт картинка.

Доббль - це круглі карти з безліччю картинок: це можуть бути тварини, рослини, символи, написи, смайлики ... Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є одна (і тільки одна) загальна для цих карт картинка.

нагороди:

  • 2013 - Переможець Ludoteca Ideale Children's Games
  • 2012 - Номінант Japan Boardgame Prize U-more Award
  • 2012 - Номінант Hra roku
  • 2011 - Номінант Gouden Ludo
  • 2010 - Фіналіст Lys Enfant

Правила російською мовою тепер є в кожній коробочці з настільною грою Доббль, тому що з травня 2012 гра локалізована.

Також на сайті Ігроведа ми можете ознайомитися з рекомендаціями щодо використання настільної гри Доббль в розвитку і вихованні дітей. у статті «Доббль. Все геніальне просто!" , Яку спеціально для вас підготували логопед вищої категорії Шмельова І.А., медичний психолог Лошінская Е.А. і педагог-дефектолог Евсташена О.М., можна дізнатися не тільки нові правила гри з дітьми різного віку, але так само отримати цінні рекомендації фахівців.

Новости