• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Варка спагетті, пасти і макаронів в мікрохвильовій печі

 1. Все ж в якому посуді і як краще варити макарони і спагетті?
 2. Процес варіння макаронів в свч печі нескладний:
 3. Чим же краще варити спагетті в спеціальній макароноварки?
 4. Що краще макароноварки для свч або спеціальна каструля для варіння макаронів?

Все ж в якому посуді і як краще варити макарони і спагетті

Все ж в якому посуді і як краще варити макарони і спагетті?

У каструлі на плиті або в чашці в мікрохвильовій печі, або ж взагалі можливо запарити в спеціальному експрес-термосі для спагетті?

Самим здоровим способом варіння макаронів, локшини і спагетті все ще залишається приготування на плиті. Як би там виробники мікрохвильовок і свч-печей не кричали, що їх техніка абсолютно екологічна, все ж мікрохвилі залишають свій слід в готуванні. Звичайно мікрохвильова піч швидше приготує макарони, десь хвилин на 7. Це відбувається за рахунок того, що тісто починає готуватися відразу, а не треба чекати кип'ятіння води.

Варка ж в каструлі більш тривалий процес, треба поставити воду, дочекатися її кип'ятіння і укласти пасту.

Температура правильного приготування пасти + 101 ° C, тому термоси і експрес-Термопоти відпадають, вони не витримають таку температуру. У них макарони і спагетті навіть не дійдуть до `альденте`, як щоб там не рекламували такий посуд, та й у кого є час чекати поки вони запарити?

У них макарони і спагетті навіть не дійдуть до `альденте`, як щоб там не рекламували такий посуд, та й у кого є час чекати поки вони запарити

На плиті варіння спагетті краще робити в спеціальній високій каструлі для спагетті, інакше паста зваритися нерівномірно. Мінусом варіння на плиті буде те, що треба з тоять над посудом, занурюючи плавно локшину, постійно спостерігати щоб не втекло, що теж приносить незручності і витрати часу.

Макарони варити на плиті набагато простіше, але для них також передбачена спеціальна каструля з друшляком. Замість такої каструлі макароноварки практично готувати і в каструлі-пароварці , соковарці , мантоварке . У такий спеціального посуду можна наливати воду вище встановленої пароварки, при цьому самі макарони повинні лежати на верхньому рівні.

У мікрохвиль печі м акаронние вироби, виключаючи спагетті, можна готувати в будь-який посуді , У якій немає металевих нанесень і вона витримує температури понад 100 градусів. Найкраще підійде керамічна і скляний посуд або ж Екопластик з витримкою високих температур.

Процес варіння макаронів в свч печі нескладний:

1. У приготовлену посуд насипте макарони і залийте водою на 2-3 см зверху або простим правилом 1 до 2. Не н акривайте кришкою.

2. Увімкніть режим потужності на максимум, все-таки мікрохвильовку ми використовуємо для швидкості.

3. Встановіть таймер на 20 хвилин

4. Перші хвилин 7 можете не перевіряти. Далі іноді поглядайте за процесом. Помішуйте, якщо переживаєте, що злипнутися.

Найкраще макаронні вироби готувати вдома самому або ж купувати вироби з твердих сортів пшениці і вищої категорії, тоді паста не буде злипатися. Також не промивайте холодною водою - це теж сприяє прилипанню локшини. У нашому магазині можна купити лапшерезку і машинку для приготування домашньої локшини. Вибір досить великий, швидше за найбільший в інтернеті.

5. Після того, як макарони зваряться, окінте їх на друшляк або злийте воду з чаші.

6. За смаком додайте масло (оливкова, вершкове, кукурудзяна)

Спагеті в мікрохвильовій печі відварити складніше, т. К. Вони довгі. Щоб не ламати їх на частини, потрібно довга посуд. Найкраще купити макароноварки для будинку. Така ємність для варіння макаронів і пасти в свч печі коштує близько 5-10 у.о. і вона має ряд переваг. По-перше, у макароноварки передбачена повна місткість спагетті, т. Е. Довжина такого посуду дозволяє легко укласти пасту. Про решту видимих ​​плюсах читайте нижче.

Чим же краще варити спагетті в спеціальній макароноварки?

 • можна готувати не тільки макаронні вироби, а й каші, супи, омлети
 • можна використовувати як пароварку, є спеціальна стійка
 • зручна посуд як ємність для зберігання в холодильнику або морозильник
 • не потрібно відкидати на друшляк, в комплектації кришка-друшляк з дірочками для зливу
 • дуже зручно діставати з мікрохвильової печі, оснащена спеціальними ненагрівающіміся ручками, які є мірної ємність для спагетті
 • як правило, в комплекті книга рецептів для найшвидших страв з пасти і макаронів
 • можна використовувати як прилад для промивання круп

Думаєте ще одна дурниця з тв-магазину, побалуватися і забути?

Можливо, але ціна такої макароноварки для будинку доступна всім, так що купити все ж радимо. Перестанете варити макарони і спагетті, будете використовувати як ємність для зберігання продуктів. Дуже зручно брати з собою в походи, пікніки, на дачу. Макароноварки призначена для мікрохвильової печі, тому вже точно завжди можна гріти в ній їжу.

Переживаєте, що в так ая посуд, як макароноварки, зроблена з пластик а? Думаєте приготування пасти, спагетті, і будь-яких інших страв втратить смак і запах? Виробники запевняють, що пластик харчової і абсолютно гігієнічний, не виділяє ніяких шкідливих речовин.

Виробники запевняють, що пластик харчової і абсолютно гігієнічний, не виділяє ніяких шкідливих речовин

Що краще макароноварки для свч або спеціальна каструля для варіння макаронів?

В каструлі приготування пасти і вермішелі більш трудомісткий і тривалий процес, але не у всіх є СВЧ. У спеціальній каструлі для варіння пасти можна приготувати великі обсяги спагетті. Переваги ж макароноварки для свч в багатофункціональності, компактності і швидкості готування.

Спеціального посуду для варіння спагетті і макаронів досить багато, але що ж вибрати вирішувати Вам. Нержавіюча посуд для плит вимагає великих фінансових витрат, а спеціальна каструля для варіння пасти буде ще дорожче коштувати. Якщо ж ви вирішуєте між макароноварки для свч-печі і експрес-термосом для спагетті, то краще вже вибрати домашню макароноварки. Зараз такий посуд роблять тільки два виробники - це tupperware і wellberg , Обидва виробники давно продають посуд для Європи.

Макароноварки фірми tupperware істотно дорожче через впізнаваності бренду, але вона меньш його обсяг а. Також мінус її в тому, що не можна використовувати в морозилці.

У м акароноваркі для мікрохвильової печі Pasta Boat від тм Wellberg можливостей по більше, а ціна зовсім невисока (на день написання матеріалу ціна була 4 долари).

Все ж в якому посуді і як краще варити макарони і спагетті?
Що краще макароноварки для свч або спеціальна каструля для варіння макаронів?
Все ж в якому посуді і як краще варити макарони і спагетті?
У каструлі на плиті або в чашці в мікрохвильовій печі, або ж взагалі можливо запарити в спеціальному експрес-термосі для спагетті?
У них макарони і спагетті навіть не дійдуть до `альденте`, як щоб там не рекламували такий посуд, та й у кого є час чекати поки вони запарити?
Чим же краще варити спагетті в спеціальній макароноварки?
Переживаєте, що в так ая посуд, як макароноварки, зроблена з пластик а?
Думаєте приготування пасти, спагетті, і будь-яких інших страв втратить смак і запах?
Що краще макароноварки для свч або спеціальна каструля для варіння макаронів?
Новости