• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

16 місячний день

  1. Любов, кохання
  2. справи домашні
  3. здоров'я
  4. Бізнес і гроші

Символ: голуб, метелик, сходи в небо   Камені: смарагд, перли (крім чорного), турмалін   Символ 16 місячного дня голуб, який приносить з собою миролюбність, гармонію, відпочинок, радість, хороші звістки Символ: голуб, метелик, "сходи в небо"

Камені: смарагд, перли (крім чорного), турмалін

Символ 16 місячного дня голуб, який приносить з собою миролюбність, гармонію, відпочинок, радість, хороші звістки.

Якщо в попередні кілька днів ви сильно працювали, необхідно було здійснювати активні дії, то в шістнадцятий місячний день настав час відпочинку. Якщо хочеться, то можна просто спати, почитати книгу, послухати музику, або ще краще відправитися на природу, де ви зможете зануритися в тишу і спокій. Споглядайте, думайте про вічне.

Активні дії в цей день не вітаються, уникайте метушні зайвого занепокоєння. Варто відзначити, що хоча шістнадцятий день і є днем ​​відпочинку, але в той же час - це день заслуженого відпочинку. Якщо в попередні дні ви лінувалися, даремно витрачали місячну енергію, то сьогодні, є ймовірність впасти в депресію і печаль. Можуть з'явитися безпричинні страхи, тривоги. Це пов'язано з тим, що енергія, подарована вам природою, не пройшла через вас, не знайшла вихід в потрібне русло, і застоялася, «Заболоття» всередині вас. Якщо таке з вами все ж сталося, не впадайте у відчай, наступний місячний місяць можна прожити по - іншому.

А сьогодні, якщо ви хочете виправити ситуацію, згадайте про те, що дійсність є відображенням наших думок. Буквально силою змусьте себе посміхатися, підійміть настрій і день пройде набагато краще. Пам'ятайте, що емоційний настрій залежить від нас: ми можемо як піднятися до розуміння вищої любові до всього сущого, так і опуститися до низинних бажань і тварин потягів.

16 місячна доба гарні для творчості, в'язання, написання віршів і т.д. Удача супроводжує розпочатим в шістнадцятий місячний день подорожей і поїздок . Прекрасний день для прийняття кардинальних рішень, покликаних змінити ваше життя докорінно. Можна починати нові творчі проекти.

Щоб в цей день не сталося, намагайтеся зберігати рівновагу і гармонію, не порушувати ніякими сторонніми діями внутрішнього комфорту і миру в душі. Тим більше, що в шістнадцяті місячна доба це буде зробити набагато легше, ніж в інші дні, так як астральне і фізичне тіло також знаходяться в рівновазі. Вважається, що крик, безцеремонне поводження повинні бути повністю виключені в цей день. Шістнадцятий місячний день - день чистоти і істинної віри в Бога. Це один з днів Посвяти проповідників. Кращий день для хрещення дитини, або якщо ви самі ще не були охрещені, прийняти хрещення. Прекрасний день для вінчання, усиновлення або удочеріння прийомних дітей.

Злостивість і агресивність, заздрість, демонстрована в цей день, ведуть до падіння і виникненню різних хвороб. Навіть думки, що несуть негативні емоції, згодом погано позначаться на вашій долі. У східній традиції символом 16 місячного дня є сходи, що ведуть до висот мудрості і духовного преображення. Це тяжкий, але в той же час цікавий шлях, що допомагає досягти справжнього щастя і любові. Цей день призначений для очищення душі. Гасіть, трансформуйте все прояви злоби, ненависті, заздрості, жадібності, користі.

Поганою прикметою цього дня буде липне до одягу бруд, нитки. Це говорить про те, що ви заблукали, зійшли з чистою піщаної стежки на болотисті купини.

Сни не мають ніякого значення, крім одного, - дають можливість відпочити від турбот, забути про них. У шістнадцятий місячний день можна поспати вдень, це зміцнить ваше здоров'я. Що б вам ні приснилося, знайте - все на краще.

Якщо повний місяць припадає на 16 місячний день, то в наступні два тижні будуть переважати спокій і умиротворення.

Присвятіть цей день духовної діяльності, роботі над собою. Проведіть час в неспішних роздумах, в нешвидкому ритмі, тому що сьогоднішній день покликаний допомогти вам відновити сили. У 16 місячна доба Місяць підсилює ауру більшості людей, в силу чого люди ідейні здатні в цей час зробити максимум задуманого і виявити свої здібності на найвищому рівні. Але тільки в тому випадку, якщо вони націлені на дію, творчість, створення чогось. Якщо людина не прагне нічого зробити, відмовляється брати участь в будівництві власної долі, то він, навпаки, відчує себе спустошеним і озлобленим.

Любов, кохання

16 місячний день докорінно відрізняється від попереднього. Зустрічі сьогодні проходять тихо, спокійно і гармонійно. Прекрасний час для романтичних побачень далеко від сторонніх очей. Проведіть час в тиші. Чи не задумуйте на сьогодні з'ясування відносин, не ведіть суперечок: вам же буде від цього тільки гірше.

Шістнадцятий місячний день - день платонічної, небесної, духовної любові. День, коли ви щасливі тим, що любите, навіть якщо любов ваша безмовна. Якщо ви вірите в те, що шлюби укладаються на небесах, то знайте, що це істинно в першу чергу по відношенню до шістнадцятого місячним дня. І стосується не всіх шлюбів, а тільки до духовних, коли чоловік і жінка - споріднені душі, для яких фізична пристрасть і потяг другорядні, а побутові питання ніколи не стануть предметом суперечок і сварок. Ув'язнений в 16 місячний день шлюб, заснований на духовній близькості, ніколи не розпадеться. Ідеальний варіант - вінчання в церкві. Сексуальні контакти в цей день необхідно виключити (навіть з чоловіком), якщо їх метою не є зачаття дитини. Зате для зачаття дитини це найкращий день (дитина неодмінно народиться ідеально здоровим).

справи домашні

Шістнадцятий місячний день чудово підходить для домашніх справ як дрібних, так і глобальних. Сприятливий для покупок і для продажу майна, в тому числі, нерухомості.

здоров'я

16 місячний день - день оновлення крові. Вельми можливі загострення захворювань крові. Також, в цей місячний день піддається негативним впливам селезінка. Не рекомендуються операції. Небезпечна крововтрата. Хвороба, що почалася в цей день, - ознака духовної проблеми. На це ж вказує бруд, ліпнувшая до одягу. Секс сьогодні забирає у чоловіків дуже багато енергії.

Проте, в цілому в шістнадцятий місячний день загальний фон сприятливий для здоров'я. Рекомендуються гімнастика, фізичні вправи. Корисно вибратися на природу. Не можна нервувати, хвилюватися. Організм в тонусі, але якщо потрібно, щоб тонус був ще вище, то доведеться відмовитися від м'яса, грибів, петрушки, моркви. Не рекомендується вживати тваринної їжі (крім риби) і грибів, не можна вбивати птахів.

Хвороби 16 місячного дня можна вилікувати майже миттєво за допомогою самонавіювання або психотерапевтичного сеансу. Якщо ви захворіли в цей день, скажіть собі, що хвороба дріб'язкова, і вже завтра вранці ви прокинетеся бадьорими і здоровими, як ніби нічого й не боліло. Якщо ви самі повірите собі, то так і буде. Так що непогано в цей день займатися аутотренінгом з оздоровчими цілями, в тому числі і з метою позбавлення від зайвої ваги.

У цей місячний день просто необхідно дотримуватися вегетаріанської дієти.

Бізнес і гроші

Шістнадцятий місячний день - час відпочинку. Серйозні справи краще відкласти, договори не укладати. Обговорюйте поточні справи. У цей день не варто займатися грошовими операціями, особливо пов'язаними з підписанням паперів.

Є одна особливість дня: він сприятливий для всіх, хто займається торгівлею (особливо продовольчими товарами). Прекрасний день для тих, чия справа - творчість, особливо музика і поезія.

Кращий день для «мозкового штурму». День, коли творчі ідеї народжуються в наших головах одна за однією, тільки встигай записувати. Якщо у вашому бізнесі намітився певний застій або криза, присвятіть 16 місячний день роздумів, і ви обов'язково додумався до якогось дуже доброго і дуже простого рішення.

Новости