• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Всеукраїнська компанія-виробник ювелірних виробів «Золотий Вік» запрошує взяти участь у розпродажі прикрас з золота з аметистами зі знижкою до 40%

 1. Аметистова розкіш по дуже скромною ціною
 2. Інформація про компанію

Найбільша в Україні компанія-виробник ювелірних виробів «Золотий Вік» в період з 30 травня по 31 серпня проводить акційну розпродаж прикрас з аметистами зі знижкою до 40% Найбільша в Україні компанія-виробник ювелірних виробів «Золотий Вік» в період з 30 травня по 31 серпня проводить акційну розпродаж прикрас з аметистами зі знижкою до 40%. Акція проводиться у всій мережі магазинів-партнерів компанії і в фірмовому інтернет-магазині zolotoyvek.ua . В акції беруть участь золоті вироби та комплекти прикрас для жінок і дітей, виконані з високоякісного золота 585 проби і прикрашені аметистом. Пропонований зі знижкою асортимент охоплює великий розмірний і тематичний ряд. Серед беруть участь в акції виробів представлені прикраси весільного та ювілейного характеру, а також аксесуари, здатні стати відмінним подарунком на випускний, повноліття, Новий рік, 8-е березня або 14-е лютого.

Аметистова розкіш по дуже скромною ціною

Акція від виробничо-торговельної ювелірної компанії «Золотий Вік» дає можливість кожному покупцеві аксесуарів із золота з аметистом заощадити до сорока відсотків на придбання:

 • кілець;
 • підвісок;
 • кольє;
 • брошок;
 • сережок.

У аметистової колекції представлені класичні сережки-підвіски, зразки з англійською та італійською замком і пуссети. Ланцюжок кольє виготовлена ​​зі стильним «якірним» плетінням. Крім класичної круглої або овальної форми, камінь в деяких виробах володіє формою серця або метелика.

Залежно від моделі виробу виконані в білому, червоному або комбінованому кольорі і декоровані одним аметистом, доріжкою, розсипом, або ж міксом каменів. Великі лілові аметисти з витонченою круглою огранюванням зачаровують красою і насиченістю кольору і чудово доповнюють тонке золоте плетіння аксесуарів.

Інформація про компанію

Створений в 1999 р, ювелірний завод «Золотий Вік» є сьогодні найбільшим виробником прикрас з золота, срібла та інших дорогоцінних металів. Продукція виробника представлена ​​більш ніж в ста містах України і чудово поєднує в собі традиційне ювелірне майстерність, інноваційні технології та оригінальний дизайн, виконаний в дусі останніх тенденцій моди. Асортимент компанії включає в себе всілякі види жіночих і чоловічих перснів, підвісок, сережок і браслетів, прикрашених дорогоцінними і напівкоштовними каменями.

Новости