• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Обсяг експорту чеської електроенергії вище споживання в побуті

Ілюстративне фото: Мілош Турек, Чеське радіо - Радіо Прага   Згідно з даними Енергетичного регуляційного управління Чехії, не змінився значним чином і загальний обсяг вироблюваної енергії, який знизився з 87,57 ТВт до 87,06 ТВт в 2013 р   Скоротився в 2013 і обсяг експорту електроенергії, що склав 16,89 ТВт, тоді як роком раніше він дорівнював 17,12 ТВт Ілюстративне фото: Мілош Турек, Чеське радіо - Радіо Прага Згідно з даними Енергетичного регуляційного управління Чехії, не змінився значним чином і загальний обсяг вироблюваної енергії, який знизився з 87,57 ТВт до 87,06 ТВт в 2013 р

Скоротився в 2013 і обсяг експорту електроенергії, що склав 16,89 ТВт, тоді як роком раніше він дорівнював 17,12 ТВт. Проте, глава енергокомпанії Greenpeace ČR Ян Рівненський подчшркнул, що обсяг експортованої в минулому році Чеською Республікою енергії перевищив обсяг, який витрачено чеськими громадянами на побутові потреби - 14,7 ТВт.

"Баварія незабаром буде потребувати електроенергії, яку виробляють АЕС Tемелін, якщо їй не вдасться в прискореному порядку побудувати високовольтну лінію електропередач, що допомогло б забезпечити енергією з півдня північ найбільшою федеральної землі Німеччини", застерегла у вівторок німецька газета Die Welt. Джерела в Баварії не здатні компенсувати виведення з експлуатації АЕС Grafenrheinfeld, запланованого в 2015 році.

Приблизно половина всієї енергії, виробленої в Чехії, вироблена на вугільних електростанціях, повідомив Рівненський. Обсяги електроенергії з відновлювальних джерел в минулому році досягли 6,3 ТВт, що на думку фахівців, відповідає 42% від загального обсягу споживання чеських сімей. Продукція вугільних ЕС склала 40,58 ТВт. Приблизно 29 ТВт чистої електроенергії в 2013 році виробили атомні електростанції «Темелін» і «Дуковани», де були збільшені потужності. Зокрема, на АЕС «Дуковани» потужність кожного з чотирьох блоків була збільшена з 440 МВт до 500 МВт.

Підтримка атомної енергетики значиться серед актуалізованих пріоритетів державної енергетичної концепції. Енергогігант ČEZ, нагадаємо, оголосив тендер на завершення будівництва двох блоків АЕС Темелін.

Новости