• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд жіночої нижньої білизни 2017

  1. Кольорові тренди нижньої білизни 2017 - фото
  2. Модні новинки жіночої білизни 2017 року - фото

Подробиці Опубліковано: 27 жовтня 2016

Всі ми знаємо, що білизна - це невід'ємна частина гардероба кожної дівчини. Залежно від призначення білизна ділиться на кілька видів: повсякденне, спортивне та для особливих випадків.

Виходячи з назв, легко здогадатися, що повсякденне білизну призначене для щоденного носіння, спортивне - для занять спортом (весь секрет в особливих матеріалах, які вбирають зайву вологу) і для особливих випадків (для яких саме, зрозуміло, Ви здогадалися). Можна запропонувати ще більш детальну класифікацію, але в даному випадку цього досить.

Для кожної жінки білизна - це той атрибут, який дозволяє відчувати себе впевнено і комфортно. Тому дизайнери, крім різних колекцій одягу і взуття, пропонують найширший вибір нижньої білизни для самих різних випадків і потреб. Зупинимося на тих новинках, які пропонують різні бренди і дизайнери на 2017-й рік.

Зупинимося на тих новинках, які пропонують різні бренди і дизайнери на 2017-й рік

Кольорові тренди нижньої білизни 2017 - фото

В першу чергу, для багатьох дуже важливий колір. У різних дизайнерських лінійках переважають переважно світлі тони - молочний, білий, пісочний, золотий, а також колір слонової кістки. Також не втрачає популярності червоний колір. Багато хто пояснює це тим, що 2017-й - це рік Червоного Вогняного Півня. Вважається, що білизна, одяг та інші повсякденні атрибути даного кольору принесуть їх носіям удачу. Але залишимо ці роздуми астрологам.

Тепер про фасонах. Дизайнери щосили проявляють свою фантазію, використовуючи всілякі тканини, які може дозволить сучасна промисловість. Шовк і атлас все ще в моді, але в весняних колекціях все більше робиться акцент на мереживах (бавовна, лайкра, еластан і т.д.).

Модні новинки жіночої білизни 2017 року - фото

Колекції повсякденного білизни переважають переважно в пастельних тонах - просто, але зі смаком. Спортивна білизна, як було згадано вище, призначене в першу чергу для занять спортом, тому серед розмаїття кольорів і фасонів кожна любителька спорту вибере підходяще білизна за смаком.

Особливу увагу варто виділити сексуальному нижній білизні, яке призначене для особливих випадків. У кожної жінки повинен бути хоча б один екземпляр даного вироби на випадок різних романтичних побачень.

У нових колекціях переважає багато декору у вигляді рюшів, стразів і бантів, а також прозорі і напівпрозорі тканини. Дані моделі не завжди відрізняються зручністю і практичністю, тому вони не годяться під облягаючий одяг.

Великий вибір білизни Ви можете знайти в нашому каталозі .

Новости