• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

фрістайл

 1. Інтерв'ю: секрети майстерності FMX-команди FERZ
 2. Шлях воїна
 3. День енергетика
 4. Краща робота в світі
 5. мобільний фристайл

Інтерв'ю: секрети майстерності FMX-команди FERZ  27 жовтня 2017  1840  FMX team FERZ - перша російська команда з мотофристайлу

Інтерв'ю: секрети майстерності FMX-команди FERZ

27 жовтня 2017 1840

FMX team FERZ - перша російська команда з мотофристайлу. Castrol є генеральним партнером команди і підтримує заходи за участю FMX team FERZ по всій Росії, а також в країнах СНД.

Castrol є генеральним партнером команди і підтримує заходи за участю FMX team FERZ по всій Росії, а також в країнах СНД

Шлях воїна

27 вересня 2017 2606

Мотофристайл - один з найнебезпечніших і видовищних видів мотоспорту, змагання з якого в Європі і США збирають цілі стадіони глядачів. А як йдуть справи з FMX в Росії? І що це взагалі за спорт, що межує з шоу? Щоб розібратися у всіх тонкощах фристайл-мотокросу та зазирнути за лаштунки цього дивного світу, «Мото» відкриває цикл статей! І для початку ми поговорили з самим іменитим і титулованим російським прорайдером - Олексієм Колесниковим.

І для початку ми поговорили з самим іменитим і титулованим російським прорайдером - Олексієм Колесниковим

День енергетика

08 серпня 2014 3140

Гастролі фестивалю Red Bull X-Fighters в Москві відбулися рівно чотири роки тому. Але з тих пір в російському спорті мало що змінилося, а фристайл «від енергетиків» більше не вшанував нас своєю увагою. Аж надто все дорого в Росії. Все, чого не торкнися. І раз гора не йде до нас - ми їдемо до неї самі.

І раз гора не йде до нас - ми їдемо до неї самі

Краща робота в світі

09 листопада 2013 4222

Кемерон Сінклер - ім'я, відоме багатьом шанувальникам мотофристайлу. І не тільки тому, що є трюки, які ніхто в усьому світі, крім нього, зробити не може. Він зробив набагато більше.

Він зробив набагато більше

мобільний фристайл

21 вересня 2012 4491

В рамках святкування Дня міста Санкт-Петербурга 27 травня на Ісаакіївській площі відбулася грандіозна подія - компанія «Мегафон» привезла до Петербурга справжню зиму і яскраве мотофристайл-шоу.


Товари 1 - 5 з 5
початок | Перед. | 1 | Слід. | кінець
наверх

А як йдуть справи з FMX в Росії?
І що це взагалі за спорт, що межує з шоу?
Новости