• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Екс-дружина коханця Бородіної змилостивилася над нею

(Казань, 29 березня, «Татар-інформ»). Колишня дружина Михайла Терьохіна Христина повідомила, що Ксенія Бородіна взагалі не його типаж і у відвертому інтерв'ю розповіла про свої стосунки з екс-чоловіком.

"Ми бачилися тільки один раз. Миша дуже просив мене прийти в серпні до нього на суд. За день до засідання раптом сказав, що Ксенія теж приїде. Я хотіла відмовитися, але він попросив:" Будь ласка, підтримай мене, ти ж обіцяла! "Ми зустрілися з Ксенією перед будівлею, привіталися ", - цитує Христину журнал StarHit.

Вона повідомила, що Бородіна в чорних окулярах виглядала зовсім звичайної: "Напевно, вона чудова людина з прекрасною душею, але ... По-моєму, це не Мішин типаж. Коли я йому це сказала, він відповів:" Головне - вона зірка ". Христина також прокоментувала поїздку Терьохіна з Бородіної в Дубай, де Михайло вручив Ксенії кільце: "На початку березня Міша сказав мені, що вони з Ксюшею відлітають в Дубай відзначати її день народження. Я запитала:" Це ти їй такий подарунок зробив? "А він відповідає:" Ні, вона мене запросила. А в подарунок я їй там що-небудь куплю ". Я навіть засмутилася: ну як так можна з коханою дівчиною надходити? Чисто по-жіночому мені за неї образливо".

Більш того, Христина зазначила, що Бородіна любить Терьохіна куди сильніше, ніж він її: "Мені здається, Ксенія сильно закохалася і готова багато йому прощати, як і я колись. Я також знаю, що словами" Я тебе люблю "він не надає великого значення". Крім того, Михайло досі порівнює Бородіну з колишньою дружиною, що не може не дратувати Ксенію: "Вона, мабуть, ревнує. Миша сам винен - ​​у них як сварка, він відразу Бородіної каже:" А ось коли моя дружина ... "Але для мене колишній чоловік - закінчена історія ".
Марія Болтнева кинула батька своєї трійні (фото)
Олена Ваєнга хоче повернутися до покинутого чоловіка (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Я запитала:" Це ти їй такий подарунок зробив?
Я навіть засмутилася: ну як так можна з коханою дівчиною надходити?
Новости