• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Виверження вулкана в Йєллоустоні (новини): Небезпека не минула: в околицях Йєллоустон очікується 7-бальний землетрус - 26.08.2018

У науковому світі неодноразово попереджали світове співтовариство про катастрофічні наслідки, викликані виверженням супервулкана в Йєллоустоні.

В даний момент найбільш небезпечним проявом подібних сейсмічних процесів є майбутнє нищівної землетрус. Згідно з попередніми підрахунками, щорічно в парках трапляється понад 2500 ознак сейсмічної активності. Про це повідомляє видання "Россійскій Діалог".

Раніше вчені анонсували, що процеси в літосферних плитах стануть причиною виверження супервулкану Йєллоустон .

Раніше вчені анонсували, що процеси в літосферних плитах стануть причиною виверження супервулкану   Йєллоустон

На превеликий щастя, більшість природних аномалій невідчутна і може бути засвідчена лише надчуттєвими датчиками. Більшість американців пам'ятають руйнівний землетрус магнітудою понад 7 балів, яке мало місце в 1959 році. Тодішній природний катаклізм забрав життя близько 30 чоловік.

Не виключено, що в доступному для огляду майбутньому знову очікується активізація сейсмічних процесів. Як відзначили сейсмологи, магнітуда природної катастрофи сягатиме 7 балів. В даний момент стихія буде становити велику небезпеку, ніж в минулому, адже нині спостерігається величезний потік туристів в тутешніх околицях. Єдине, що заспокоює американців, так це той факт, що землетруси не спричинять за собою потужного виверження супервулкану.

Раніше в кальдері Йєллоустон за нетривалий час сталося понад 150 підземних поштовхів. Нагадаємо, що раніше внаслідок небувалої активності супервулкана Йєллоустон американці почали залишати тутешні околиці.

Новости