• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

4G модем.

  1. Зручність модемів 4G: основні відмінності.
  2. Впровадження 4G модемів різними операторами.
  3. 4G модеми їх особливості та переваги.

Все впевненіше набирає обертів впровадження в країні мережі LTE, іншими словами 4G модему. Такі модеми стали поширюватися ще до початку появи мережі. Швидкісний інтернет, підвищення швидкісного ліміту стали очікуваними обіцянками операторів. Роботи закінчилися, мережа запущена, лампочки індикаторів 4G модемів почали відбивати показники LTE.

Зручність модемів 4G: основні відмінності.

Першою відмінною рисою USB модемів є зручність застосування. Цей факт робить можливим підключення до різних пристроїв за допомогою порту USB або перехідника. Підключення здійснюється через автоматичну установку програми при першому запуску модему.

До другого плюса 4G модему відносяться компактність, легкість, вільна транспортування. У будь-якому місці знаходження користувача буде доступний вихід в інтернет. Модем зручно взяти в подорож, використовувати на дачі. Ефективна робота 4G модему можлива при доступній яка обслуговує мережі.

Висока потужність стала ще однією позитивною характеристикою 4G модемів нового покоління. Показники швидкості перевищують аналогічну позначку на 3G модеми. Наявність роз'єму під сім-карту дозволяє скористатися послугами інтернету обраного оператора. Збільшення обсягу пам'яті, збереження інформації є в деяких моделях через слот під Flash карту.

Впровадження 4G модемів різними операторами.

Yota. Цей оператор визнаний першовідкривачем мережі 4G. Модеми, що підтримують мережу LTE, були вперше запущені в продаж саме Yota. Плюс оператора в наданні безлімітного доступу в інтернет. Ціна модемів висока, але прийнятна. З огляду на можливості надається інтернету, модеми Yota мають досить вигідну вартість.

З огляду на можливості надається інтернету, модеми Yota мають досить вигідну вартість

2012 став роком переходу 100% акцій Yota до компанії Мегафон. В результаті Yota став віртуальним оператором.

У підсумку, одноразовим запуском мережі LTE зайнялися три великих оператори - Мегафон, Білайн, МТС.

Мегафон. Широкий діапазон зони покриття і якісний сигнал є перевагами цього оператора. Розробка 4G модемів велася спільно з Yota. Зона дії сигналу настільки велика, що вихід в інтернет доступний у всіх куточках країни. Рівень постійно стабільний і високий. Наявність двох слотів забезпечує використання сім-карти і Flash-карти. Робота 4G модему здійснюється тільки з сім-картою від Мегафон. При придбанні 4G модему клієнт встановлює тариф, зміна якого є завжди. Трафік також має певні рамки, різні для кожного регіону. Коли закінчується ліміт, автоматично знижується швидкість . Можливість придбання додаткового трафіку є варіантом вирішення проблеми. 4G модем має властивість автоматичної зміни мережі - від 2G до 4G. Перехід на оптимальний режим відбувається, якщо втрачається мережу, при цьому з'єднання з мережею інтернет не переривається.

Білайн. Запуском мережі 4G, слідом за Мегафоном, зайнявся і Білайн. Активне розширення зони дії мережі характеризує роботу цього оператора. Як результат - стабільність і поліпшення сигналу. 4G модем за силою поступається попередньому оператору, проте швидкість виходу в мережу залишається досить високою. Безперервна робота з удосконалення системи робить якість сигналу краще. Модем має роз'єм під сім-карту. Підключення відбувається автоматично через програму. Зупинка доступу до мережі інтернет відбувається при вичерпанні трафіку. Надані тарифні плани мають обмежені рамки і не відрізняються широтою вибору. При втрати зв'язку відбувається переривання доступу до інтернету, так як відсутній автоматичний перехід на іншу мережу.

МТС. Запуск мережі LTE від МТС стався в один час з Мегафоном. Потужність 4G модемів від МТС знаходиться на високому рівні. Стабільність зони покриття компенсує її невеликий діапазон. Проблеми із з'єднанням практично відсутні. Проведення технічних робіт в нічний час робить цей процес непомітним для користувачів. У модемі присутній слот для сім-карти. При перериванні зв'язку перехід не здійснюється, але такі ситуації практично відсутні через стабільного з'єднання. Робота проходить у звичайному режимі з картою МТС. Програма автоматично завантажується при підключенні до пристрою. Оператор надає великий вибір тарифів. Вихід в інтернет недоступний після вичерпання трафіку до початку наступного місяця. Придбання додаткового трафіку є за допомогою акцій, що пропонуються оператором. Швидкість виходу в інтернет пов'язана з зоною дії мережі. При бажанні можна змінити тариф після місячного користування. Наявність і можливість приєднання додаткових функцій є при виборі оператора.

4G модеми їх особливості та переваги.

Якість і надійність відрізняє 4G модеми всіх трьох операторів. При виборі модему варто звертати увагу на зону покриття. Цю характеристику можна дізнатися у консультантів, або ознайомившись з інформацією сайту. У салоні кожного з операторів можна придбати 4G модем. Купівля можлива також в салонах Зв'язковий і Евросеть. У комплекті на продаж виставлені модеми з сім-картою і певним тарифом. Зміна тарифу можлива після місяця роботи.

4g модем із зовнішньою антеною.

4G модеми в нашому житті відіграють роль незамінних помічників. Доступність, зручність в застосуванні модемів дозволяють брати їх в подорож. 4G відмінно замінюють домашній інтернет. Різні можливості відкриваються користувачам модемів. Всі функції доступні і працюють справно. Критерієм у виборі модему також буде обсяг необхідного трафіку. Грунтуючись на цьому, слід підбирати тариф. Потрібно визначитися з цілями застосування мережі інтернет. Перегляд фільмів вимагає високого обсягу трафіку. Для пошуку інформації вибирати такий тарифний план буде безглуздо.

Новости